Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
soko

VPS dosc mocny

Polecane posty

Witam szukam serwera VPS w przedziale cenowym 150-200 zł miesiecznie.

 

Pod stronke torrent, jest to publiczny tracker, bez wlasnego trackera. Lokalizacja nie w Polsce. Prosze o pomoc i info gdzie szukac, transferu starczy mysle 50-100 gb, ramiku zeby bylo min 2-3 gb gwarantowane oraz panel directadmin. Miejsca starczy mi 10-15 gb.

 

Prosze o pomoc. Dobrze by bylo gdyby byla opcja testu 1-2 dni. Mozliwosc podpisania dluzszej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zapraszam do kontaktu z nami.

http://vihost.pl/kontakt.php

Lub bezpośrednio na p.jarosz@vibiznes.pl lub m.adach@vibiznes.pl

W tym przedziale cenowym ustalimy na pewno coś ciekawego z wliczoną pierwszą konfiguracją i panelem DirectAdmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zapraszam do kontaktu

 

www.fiberhead.pl

support@fiberhead.com

 

Z poważaniem

 

Albert Horyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi, czy wszystkie zgłaszające się firmy mogą zagwarantować, że po tygodniu nie podziękują za współpracę stronce torrentowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem strone w DE, FR i nikt nie mial nic przeciwko. Dostawalem tylko emaile ktore pliki usunac bo sa skargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem strone w DE, FR i nikt nie mial nic przeciwko. Dostawalem tylko emaile ktore pliki usunac bo sa skargi.

 

Zależy tez jaka lokalizacja serwera dostępowego w PL raczej nikt ci nie da pod torenty takowego serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :P' timestamp='1285106350' post='218382]

Zależy tez jaka lokalizacja serwera dostępowego w PL raczej nikt ci nie da pod torenty takowego serwera

A czemu nie ? Wypisz mi kluczowe różnice w prawie polski, francuskim a niemieckim biorąc pod uwagę to iż np. w Niemczech wielkiego problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli torrenty nie zawierają nielegalnych plików to można to uruchomić wszędzie.

Jednak wszyscy wiemy pod co konkretnie to ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piusze emaile ale nikt mi nie odpisuje a mi zależy na czasie, wie ktos czy w hetzner trzeba podpisac jakas umowe czy cos ? czy wplacam i odpalaja serwer i oplacam co miesiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piusze emaile ale nikt mi nie odpisuje a mi zależy na czasie, wie ktos czy w hetzner trzeba podpisac jakas umowe czy cos ? czy wplacam i odpalaja serwer i oplacam co miesiac ?

 

 

 

Nie podpisujesz umowy dokonujesz opłatę miesięczną za korzystanie z usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Miałem forum warezowe i dedyka w hetzner zablokowali serwer nie pamietam juz dokładnie po jakim czasie ale jakos tak po 3 miesiącach korzystania z ich firmy, 23 grudnia 2009 prezent na swięta mi zrobili B) potem sprzedałem forum po zablokowaniu serwera i tak je miałem juz długo długo i nie zamierzam otwierać nic nie legalnego bo same z tym potem tylko problemy,

Obecnie nowy właściciel ma serwer pod ten warez w strato.de ale kupione przez polską firmę http://xxl-web.com/ oni nie robia problemów nowy własciel forum ma u nich dwa serwery dedykowane i 4 warezy B) w tym kilka innych jeszcze stronek, oni dają znac jesli dostają abuse ze sa jakies nie legalne tresci i klient ma 48h bez blokowania serwera, na usuniecie linku z forum np z windowsem czy innymi tresciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dostałem:

 

 

dziękuję bardzo za zamówienie!

 

Ponieważ jesteś nowym klientem z Hetzner, prosimy o skanowanie paszport lub dowód osobisty (sprawdzenie autentyczności).

To tylko niezbędne do pierwszego zamówienia z nami.

 

Proszę wysłać faksem lub skan jako załącznik e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×