Skocz do zawartości
statys

[Opinie] ViHost.PL

Polecane posty

Chyba uruchomimy wirtualizację KVM

i openvz z dyskami SSD w tym miesiącu lub początek przyszłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba uruchomimy wirtualizację KVM

i openvz z dyskami SSD w tym miesiącu lub początek przyszłego.

 

A jaki jest ping do serwerów (pakiety hostingowe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest ping do serwerów (pakiety hostingowe)?

 

W zależności od operatora.

Pinguj sobie np ten serwer: hz02.vihost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu ze swoimi stronkami przeszedłem z VPS do vihost.pl (shared) i jestem zadowolony :)

 

pingujcie i klikacjie ile chcecie: http://www.blueforum.eu/ http://www.forumorange.net/ http://www.blueman.pl/ http://alleprawda.pl/ http://t-forum.eu/

 

Testowałem nawet na niektóre stronki vipower.pl i wydaję mi się, że vihost.pl chodził sprawniej ;)

No, ale z tego co "wiem" to raczej hz01.vihost.pl nie jest przeładowany klientami. Mam nadzieję, że będą dopychać na takie budżetowe serwery ludzi na maxa :)

Edytowano przez BlueMan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, w czym jest haczyk?

Oni oferują serwery vps openvz np za 60 pln z gwarantowanymi 4 gb ramu. Konkurencja za podobną cenę daje gwarantowane 0,5-1gb

Pytam poważnie. Zastanawiam się właśnie nad hostingiem i jeżeli nie ma tutaj żadnych haczyków, to chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu kolega wyżej ma racje :) - porównaj ceny serwerów dedykowanych w polsce, francji i niemczech - wyjdzie ci 2 x wiecej za dedyka - głównie przez to że utrzymanie takiego dedyka w polsce jest droższe (prąd) niż u naszych zachodnich sąsiadów...

 

Dodatkowo co do opinii - ja korzystam prawie 2 miesiące - udało mi sie załapać na promocje - za vpsa pakiet : "VPS 1" płacę 19 zł z groszami i w najblizszym czasie mam zamiar go utrzymywać - śmieszna kasa a jakość usługi wysoka (nawet bardzo). .

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja używam u nich od 2 miesięcy VPS 1 i jestem bardzo zadowolony, szybko odpowiadają na zgłoszenia i zawsze się można dogadać, oby tak dalej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W vihost.pl od 6 miesięcy korzystam z usługi VPS 1 (czyli najtańsza opcja). Na serwerze testowe wersje kilku specjalistycznych programów do przeszukiwania dużych baz tekstowych (branża: nauka).

Serwer: wiekszych (i mniejszych) problemów nie zauważyłem. Kontakt: znakomity, czas reakcji obsługi do 3 h, często szybciej. Cena: nie trzeba komentować. Poziom usług - mimo niedrogiego wariantu - świetny i dalece przewyższający hostingi, z którymi miałem do czynienia dotychczas.

Jednym słowem: polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja równiez sie dopisze.

Korzystam od niedawna z konta reseller.

żadnych napotkanych awarii, wszystko ładnie śmiga.

Założe sie że BOK moja osobe zna na pamięć :D - często zawracam im głowe mniej i bardziej potrzebnymi sprawami, ale musze przyznać że zawsze odpowiadaja szybko i konkretnie.

Dzisiaj zamówiłem vps-a , natychmiastowa aktywacja, i sobie testuje.

Polecam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już u nich VPS ponad rok. Była jedna awaria dysków. Jak dobrze pamiętam za niecałe 2 dni przerwy dali 10 dni gratis. Support kiedyś działał szybciej ale nie będę się tego czepiać, bo i tak nigdzie indziej nie odpowiadają tak szybko ;) . Poza tym nie raz zapomniało mi się wpłacić kasę w czasie, zawsze czekali, ostatnio chyba ponad 4 dni. Do tego tanio. Prędkości osiągają maksimum łącza. Także w dalszym ciągu polecam :)

Edytowano przez DFI (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam u nich serwer VPS od 17 dni :)

Na razie wszystko okej, nie odnotowałem żadnego padu ani "przymułki" serwera. Nie korzystałem jeszcze z BOK'u, więc się nie wypowiem jak z rozwiązywaniem problemów.

Na dzień dzisiejszy polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ostatnie dni w ViHost nie wyglądają zbyt ciekawie - często bardzo długie czasy generowania stron, czasami zupełnie pada.

Coś mi się wydaje że ma to związek z wrzuceniem xcache, bo cpanel / ftp i reszta działają prawidłowo, tylko PHP definitywnie "nie wyrabia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja ogólnie jestem zadowolony z serwera w Vihost. Ostatnio miałem problemy z FTP (chyba serwer blokował moje IP, ale napisałem do supportu, i naprawili). Mam już kilka miesięcy serwer, i awarie były chyba tylko dwie, do tego w godzinach raczej nocnych więc mała strata.

Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem już kompletnie zniesmaczony tą firmą. Byłem wcześniej 3 lata w innej firmie, strona stała na znacznie starszych serwerach niż ma ViHost i zaliczyłem tylko jeden, 5 minutowy pad. Dziś moja strona nie funkcjonuje od godziny 12, parę dni wcześniej też. Przenosiny? Ale ja żadnej informacji o tym nie dostałem, a to bardzo źle ze strony firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj, że od 12 nie działa serwer...

Było 30 minut dzisiaj koło 12:00 mulenia serwera, potem jakieś 10 minut koło 15:00.

Aktualnie jest dobrze.

 

Nie działa coś? Dział BOK nie gryzie, a żadnego zgłoszenia od Ciebie nie widzimy, więc jak mamy ew. pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz działa, ale na poważnie moja strona nie wczytywała się od godziny 12 ;) Jednak nie zmienia to faktu, że w ciągu 4 dni jest to zbyt dużo + brak informacji o czymkolwiek ;) następnym razem o czymś takim poinformujcie to każdy zdąży się jakoś na to przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no mam nadzieję, że będzie działać wszystko ok, bo zamawiam wirtualny hosting i przenoszę się z iswift, gdzie jest totalna masakra :)

nie wiem czy dam radę zgrać pliki z serwera w ciągu jednego dnia :D

 

a co z tym kuponem promocyjnym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój VPS leży nie reaguje na boot w panelu, ciągle Offline. Napisałem na BOK, mam nadzieję, że dzisiaj odpowiedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×