Skocz do zawartości
Tomi

Home.pl i NetArt mają nową konkurencję. 1&1

Polecane posty

Do Polski wchodzi firma hostingowa 1&1. To jedna z największych tego typu firm na świecie.

 

W Europie Zachodniej jest obecna już od kilku lat. Teraz jej menedżerowie zdecydowali się uderzyć w Europę Centralną, bo - jak twierdzą - polski rynek hostingu rośnie tak szybko, że jest bardziej atrakcyjny niż np. skandynawski.

 

Pełny tekst na Gazeta.pl - Ciekawe czy auto wie ze Polacy od 10 lat kupują usługi hostingu za granicą i nie są 0im potrzebne oddziały w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak to nie są, ja bym się cholernie ucieszył, gdyby Hetzner otworzył biuro w Polsce, z polskim supportem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich system rejestracji niestety nie potrafi przeskoczyć tematu jakim jest tel komórkowy. Stacjonarny jest chyba niezbędny. Widocznie w Niemczech wszyscy mają jeszcze komórki. No cóż może kiedyś odetną się od kabla tak jak ja od TPsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ich system rejestracji niestety nie potrafi przeskoczyć tematu jakim jest tel komórkowy. Stacjonarny jest chyba niezbędny. Widocznie w Niemczech wszyscy mają jeszcze komórki. No cóż może kiedyś odetną się od kabla tak jak ja od TPsa.

 

Tak, mam ten sam problem.

Nie działa +48 048 48 ani puste.

 

Dziwne trochę bo w Polsce dziś mało kto ma stacjonarny telefon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Byłoby bardzo fajnie jakby taki Hetzner otworzył swoje biuro w PL, z Polskim supportem, z płatnościami w PLN lub PayPal ale ceny, parametry i serwery te same, po prostu obsługa w naszym języku... Jestem za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra niby mi aktywowali, domena zarejestrowana ale jak się loguje to pyta o numer klienta ? skąd go mam wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra niby mi aktywowali, domena zarejestrowana ale jak się loguje to pyta o numer klienta ? skąd go mam wziąć?

Mocny jesteśwink.gif Pierwszy mail od nich zaczyna się numerem klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości dla wszystkich nieogarniętych co wszystko zostawili i się rzucają:

2.7.8. Uslugobiorca jest zobowiazany do sporzadzenia we wlasnym zakresie kopii zapasowej Materialów. 1&1 nie sporzadza kopii zapasowej Materialów i nie jest zobowiazane do ich przywrócenia w przypadku ich utraty przez Uslugobiorce.
i nie wiadomo jakie będą w rzeczywistości ceny, no ale skoro "podobno" za free to pamiętajcie aby nie mieć nigdy żadnych pretensji w przyszłości jak coś się stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ani jednego maila od nich nie dostałem .. : ( jedynie z dns.pl

W Spamie też clear.

Żadnego przypomnienia hasła nie ma ani telefonu maila kompletnie nic. Słabe wejście : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ani jednego maila od nich nie dostałem .. : ( jedynie z dns.pl

W Spamie też clear.

A w ogóle automat dzwonił do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, do mnie zadzwonili (po około 30 minutach) na komórkę.

Dla numeru 123456789 w pierwsze pole wpisujemy 123, a w kolejne 456789.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że o2, założyłem drugie konto na gmail. Zobaczymy. Targetem raczej byłem, bo firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o żaden target bo wszystko wykonuje automat..Ja jakoś nie rejestrowałem na firmę i wszystko gra - automat zadzwonił, konto aktywowane, maile przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Z minusów to między innymi brak kopii zapasowej natomiast zapis promocji jest dosyć jasny:

5. Klient ma prawo wypowiedzieć umowę zawartą w związku ze skorzystaniem przez niego z oferty „Pakiet na Dzień Dobry” w każdej chwili, przed upływem okresu 2 lat, na jaki umowa zostaje zawarta. Po upływie 2 lat umowa wygasa automatycznie, co oznacza, że ani Klient, ani 1&1 nie musi składać dodatkowego oświadczenia w tym zakresie.

 

Cóż, może uda się uzyskać więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obiecująco.

Może wie ktoś z Was jak w innych krajach przebiegała taka promocja i jakie ceny były po 2 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem założyć konto co by potestować tą "super firmę" .

 

Polecam jeśli ktoś potrzebuje sobie podnieść ciśnienie.

 

Jako manager nie wypuściłbym tak działającego systemu do ludzi.

 

 

 

No więc zaczynamy historyjkę

 

 

Podałem telefon komórkowy, system po ponad godzinie zadzwonił, ale aktywacja się nie udała.

 

Na szczęście dostałem maila z info, że aktywacja się nie powiodła gdzie znajdował się numer klienta

 

Wow zalogowałem się do panelu aby zobaczyć coś w stylu

 

Warning: ActivateTechauftragCallAgain.box_title does not exist at controlpanel-customer_pl_PL.properties]

[Warning: ActivateTechauftragCallAgain.label_code does not exist at controlpanel-customer_pl_PL.properties]7611

 

[Warning: ActivateTechauftragCallAgain.UNSUCCESSFUL_TRY_AGAIN does not exist at controlpanel-customer_pl_PL.properties]

 

Z panelu też dowiedziałem się, że aktywacja działa tylko przez tonowy telefon stacjonarny.

 

No nic ... to dzwonimy na ich pomoc.

 

Po 10minutach czekania za drugim razem udało mi się połączyć z człowiekiem który przeprowadził aktywację.

 

Zalogowałem się do panelu i zaczeły mi działać opcje.

 

Ups ale gdzie jest ftp ?

 

Znalazło się ale aby przycisk się pojawił trzeba było się wylogować i zalogować do panelu.

 

użytkownik ftp / baz nadawany z automatu w stylu u12345678

 

ścieżka na dysku /kunden/homepages/9/d123456789/htdocs/index.php

 

czas stracony zanim mogłem wgrać pierwszy plik około 3h

 

ps. Domene mi zarejestrowali jako firmową czyli widać w niej moje dane ...

 

Dane co do miejsca dla mnie

 

Quota

Find below details concerning storage space and number of files included in your package.

Storage Space

Used storage space :

0.00 MB of 1,000.00 MB (activated) - max. available: 10,000.00 MB *

Available storage space : 1,000.00MB

Number of Files

Number of Files : 7 of 256,000 used

Available files : 255,993

*If you need more activated storage space, please feel free to contact our support desk – our colleagues will be glad to help you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×