Skocz do zawartości
klito

[Sprzedam] Serwer ts3

Polecane posty

Witam . Mam na sprzedanie serwer Team Speak 3, 100 slotów . Dużo nie chce . 50 groszy za slot, może trochę mniej ;d

Serwer dostałem od znajomego na 3 msc . Cena za msc/ Ogólnie serwer działa dobrze. Panelu nie ma. Moim zdaniem do ts3 nie potrzeba.

Serwer w Polsce

 

Kontaktować się tu albo PW lub GG

 

Z ceny mogę spuścić

 

Co jeszcze podać ,

 

Mogę osobie która się zdecyduje dać 1 dzień testy (10 slotow) (2 serwer dla znajomych )

 

 

 

DO ' GLUPOLI ' NIE JEST TO ŻADEN WAKACYJNY KRZACZEK ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka
DO ' GLUPOLI ' NIE JEST TO ŻADEN WAKACYJNY KRZACZEK ;D .

 

Nie? A wystawisz fakturkę i odprowadzisz podatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za co mam ku... podatek odprowadzać od tego ? Ty jak wystawiasz telefon do sprzedaży na allegro lub w ogłoszeniach, To odprowadzasz podatek ?

Faktury też wystawiasz ? przy sprzedaży ? NIe sprzedaje tego na skalę masową co ma czasami miejsce na allegro więc nie rozumiem twoich . . . opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieodprowadzenie podatków to domena krzaków właśnie..

 

Czyli ty jak sprzedajesz np. na giełdzie Telewizor to rozumiem, że płacisz podatki do US itd. ?

Poprostu czasami mi do was słów brakuje, jak nie macie się czego czepić to tylko szukacie' do czego by się tu doczepić' Moim zdaniem to już jest zboczenie jakieś.

 

Sprzedaje 1(serv ts 100 slotow) sztukę a nie 50, nie sprzedaje na allegro i serwisach podobnych. Jeżeli jesteś taki legalista i wql . To mogę się założyć

 

Że napewno masz jakiś nielegalny sofcik w domu albo coś, Wiec nie praw mi morałów na nt. czy odprowadzam, podatek.

Tak samo ja ci zadam pytanie czy masz w domu wszystko legalne. Muzykę z orginalnych płyt cd//

 

Koniec.

 

Oferta dalej aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ty jak sprzedajesz np. na giełdzie Telewizor to rozumiem, że płacisz podatki do US itd. ?

Nie porównuj telewizora do usługi którą chcesz świadczyć (tak to opisałeś).

 

Poprostu czasami mi do was słów brakuje, jak nie macie się czego czepić to tylko szukacie' do czego by się tu doczepić' Moim zdaniem to już jest zboczenie jakieś.

To jest zdecydowanie zboczenie zawodowe :)

 

To mogę się założyć

 

Że napewno masz jakiś nielegalny sofcik w domu albo coś, Wiec nie praw mi morałów na nt. czy odprowadzam, podatek.

Tak samo ja ci zadam pytanie czy masz w domu wszystko legalne. Muzykę z orginalnych płyt cd//

Będę prawił. Mam wszystko legalne ale przecież nikt w tym wątku o legalności nic nie napisał - czyżbyś miał coś na sumieniu ?

Zejdź z tonu jakiego używasz, Twoje słownictwo pozostawia wiele do życzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj telewizora do usługi którą chcesz świadczyć (tak to opisałeś).

 

A czemu ? Mam nie porównywać, ja też sprzedaje tą usługę tak jakby na 'giełdzie' , więc ?

 

Będę prawił. Mam wszystko legalne ale przecież nikt w tym wątku o legalności nic nie napisał - czyżbyś miał coś na sumieniu ?

 

Ja nic nie mam, a to jest PRAWIE to samo, jeżeli niby odprowadzasz podatki do US no to tak jakby nie działasz na niekorzyść państwa .

 

A jak nie odprowadzasz to tak jakbyś odpalił p2p i ssał z neta..

 

A po 2, ja w swoim obrębie (pokoju) mam legalne nawet system ;d

 

A po 3. nie chce mi się kłócić o podatki . I moja prośba jak nie masz zamiaru wnieść nic innego do tego topa, jak podatki, fakturka, i że niby krzaczek, to nie pisz ;d Bo mi nerwy puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Też mam legalny system i legalny software wszystko na licencji GNU/Linux albo GPL :)

Skończ pyskować, bo się to może źle dla Ciebie skończyć.

W tym przypadku akurat odpowiednie służby mogą się do Ciebie doczepić i może za Ciebie mamusia płacić kary.

Nie pisz, że nie jesteś krzakiem jak jesteś, a jak nie pasuje to sobie ten serwer wystaw na allegro i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ pyskować, bo się to może źle dla Ciebie skończyć.

W tym przypadku akurat odpowiednie służby mogą się do Ciebie doczepić i może za Ciebie mamusia płacić kary.

 

Sugerujesz mi coś ohmy.gif?

 

Po pierwsze nie pyskuje, tylko grzecznie odpowiadam.

 

Po drugie od mojej mamusi to ty się odczep mad.gifmad.gif !

 

Służby a za co? Za to że odsprzedaje serwer Ts 3 ? Bezprzasady nie wiedziałem że POLSKA to taki aż szurnieęty kraj.

 

 

P.S. Kopaczka a może ty pracujesz w tych służbach ;> ? dry.gif . A jak tam Nasza-Shellownia ? Teraz cię dopiero skojarzyłem xP. cool.gif

Edytowano przez klito (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degnet

A z jakiego powodu mam odprowadzić podatek, że dostałem od kumpla serwer TS, który chceopylic za drobniaki. Skończcie z tymi wywodami waszymi bo lecicie na strzała z lewego pejsa i tyle wam powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA już przestaje odpowiadać im na te durne gadki, bo tylko się pogrążam... Jeszcze warna zarobie i po co mi to dry.gif

 

Jestem tylko jednego ciekaw ..

 

Czy jak wy tacy z tymi podatkami to jak przyjdzie znajomy albo sąsiad z prośbą czy mu kompa nie podreperujesz i da

ci kasę czy też odprowadzasz podatek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Degnet, jak to czytam, to po prostu taka dziecinada "od ciebie bije", że aż się odechciewa człowieka. Jeżeli twoje zdanie na ten temat jest nie do ruszenia, to skończ, bo i tak ci to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degnet

Hmm? Przynajmniej nie wstawiam zpixelowanego zdjęcia ze swoim ryjem na forum Webmasterskie. Idź lepiej dokończ stronę projektowania stron www bo coś zamknięta jest. Jak chcesz mogę wysłać Ci na PW dowód osobisty + kopie KRS'u to zbledniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Hmm? Przynajmniej nie wstawiam zpixelowanego zdjęcia ze swoim ryjem na forum Webmasterskie. Idź lepiej dokończ stronę projektowania stron www bo coś zamknięta jest. Jak chcesz mogę wysłać Ci na PW dowód osobisty + kopie KRS'u to zbledniesz.

 

Super napinka przez internet. Bardzo mądre takie zgrywanie cwaniaka przez kabel. Na ustawce się będziecie pakietować grupowo?

A jak chcecie porównywać giełde/targowisko z usługami przez internet to powodzenia.

Jakby ktoś nie wiedział to na tym forum reklamują się przeważnie legalne firmy które odprowadzają podatki itp

Zapewniają jakąś jakość usług a nie sprzedaż serwera do teamspeak3.

Tak jakbyś wystawił otsa do tibii. Chcesz sprzedawać to skończ 18 lat, uzbieraj na zus i załóż działalność gospodarczą.

Albo załóż sobie inkubatora jak niemasz 18stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Przynajmniej nie wstawiam zpixelowanego zdjęcia ze swoim ryjem na forum Webmasterskie. Idź lepiej dokończ stronę projektowania stron www bo coś zamknięta jest. Jak chcesz mogę wysłać Ci na PW dowód osobisty + kopie KRS'u to zbledniesz.

 

Na co mi twój dowód jak zachowujesz się jakbyś do niego nie dorósł? Przydałoby się również trochę szacunku. Co za różnica dla Ciebie gdzie daję swoje tzw. "zpixelowane zdjęcie z(kolejne tzw.)"ryjem"" - poza tym, że będziesz mógł mnie dzięki niemu obrażać bez powodu i okazać brak wychowania, to chyba w żaden większy, ani nawet nadprzyrodzony sposób mój avatar na Ciebie nie wpływa? wink.gif

Nie muszę niczego kończyć z twojego rozkazu. To, że swoją stronę mam tymczasowo w budowie o niczym nie świadczy. Mam na swoim koncie niejeden dobry projekt, ale chyba nie chodzi tu o to, żeby się przechwalać swoimi pracami czy wspomnianym dowodem.

 

Próbujesz za wszelką cenę zaatakować ludzi, w tym mnie, a to świadczy tylko o tym, że nie masz argumentów do obrony swojej osoby i w twojej psychice wciąż działają prymitywne mechanizmy, których nie nauczyłeś się opanowywać - cecha niedojrzałych ludzi. Przestań pisać o niczym, może coś przemyśl - to ode mnie, bo za duży offtopic się zaczyna robić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie Degnet widać, że nikt nie spuścił jeszcze porządnie wpie.ol, bo kłapiesz ryjem bardziej, niż napinacze IRCowe, dzieciak jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×