Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartek1234

pytanie dotyczące premium sms

Polecane posty

Witam,

 

mam takie pytanie dotyczące usługi premium sms. Załóżmy taki przykład...

 

Mam serwis pogodowy i userzy szukają u mnie pogody w różnych miastach. Chcę im zaoferować usługę premium sms, iż codziennie przez 30 dni dostaną info na sms z pogodą w danym mieście (np. do wyboru jest 10 największych miast). Czyli tak...

 

- ktoś wysyła sms : A1.11111 - odpowiada on Warszawie

- druga osoba wysyła sms: A1.22222 - odpowiada on Poznaniu,itp

 

..... i każdego ranka ja w systemie wpisuję pogodę dla Warszawy, Poznania i automatycznie wszystko rozsyła się do ludzi, w zależności jakie miasto wybrali.

 

Czy są firmy z premium sms, które oferują coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.. praktycznie każda z firm na rynku posiada coś takiego w swojej ofercie. Warunkiem jednak w przypadku smsów zwrotnych z treścią jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.. ale np dotpay dla tej konktetnej usługi wymaga posiadania działalności gospodarczej ;) po prostu indywidualny może sobie korzystać z usług premium, ale nie ze zwrotną treścią. (kurde czy ja nie po polsku piszę, żeby tłumaczyć za każdym razem łopatologicznie? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazłem w dotpay usługę "INFOSERWIS SMS", to chyba oto chodzi.

 

Możecie mi jeszcze tylko napisać, jak wygląda współpraca z DP? W sensie czy są pomocni, szybko odpowiadają, jak wygląda sprawa z płatnościami, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Tak.. ale np dotpay dla tej konktetnej usługi wymaga posiadania działalności gospodarczej wink.gif po prostu indywidualny może sobie korzystać z usług premium, ale nie ze zwrotną treścią. (kurde czy ja nie po polsku piszę, żeby tłumaczyć za każdym razem łopatologicznie? wink.gif )

 

To napisz po fińsku.

Ja kiedyś korzystałem w DotPay z takiej usług na osobę fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×