Skocz do zawartości

Polecane posty

Będąc stuprocentowo precyzyjnym.

Zniknęła JEDNA flashowa reklama (dhostingu), a na jej miejsce pojawił się STONOWANY OBRAZEK.

Reklama NAZWA.PL nie zniknęła, a DODATKOWO pojawił się STONOWANY OBRAZEK.

Dodatkowo pojawiły się dwa inne STONOWANE OBRAZKI.

 

Bilans: -1flash & +4statyczne = +3 obecne reklamy

I te trzy obecne nie są w większości ZAMIAST, ale DODATKOWO.

 

Reklam rzekomo będących pod paskiem menu nie komentuję, gdyż kiedyś, bardzo dawno temu wyrżnąłem je na poziomie lokalnego resolvera DNS.

 

 

PS: Skoro znikają niby - zdradzicie, jaki jest termin zniknięcia banneru nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Będąc stuprocentowo precyzyjnym.

Zniknęła JEDNA flashowa reklama (dhostingu), a na jej miejsce pojawił się STONOWANY OBRAZEK.

Reklama NAZWA.PL nie zniknęła, a DODATKOWO pojawił się STONOWANY OBRAZEK.

Dodatkowo pojawiły się dwa inne STONOWANE OBRAZKI.

 

Bilans: -1flash & +4statyczne = +3 obecne reklamy

I te trzy obecne nie są w większości ZAMIAST, ale DODATKOWO.

 

Reklam rzekomo będących pod paskiem menu nie komentuję, gdyż kiedyś, bardzo dawno temu wyrżnąłem je na poziomie lokalnego resolvera DNS.

 

 

PS: Skoro znikają niby - zdradzicie, jaki jest termin zniknięcia banneru nazwy?

 

Muszą chyba z czegoś zarabiać na serwer no nie? Zablokuj sobie ją jak Ci nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą chyba z czegoś zarabiać na serwer no nie? Zablokuj sobie ją jak Ci nie pasuje ;)

Wśród "Partnerów" jest czterech hostingodawców.

Dlaczego więc żaden z nich nie podejmie się tego, żeby w ramach partnerstwa technologicznego, jak to ładnie jest nazwane, hostować wht, tylko realizowane jest to przez tajemniczą :) firmę Greener?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc stuprocentowo precyzyjnym.

Zniknęła JEDNA flashowa reklama (dhostingu)

Jednak kiepsko u Ciebie z precyzją :) Tam była głównie reklama etopu.

 

Bilans: -1flash & +4statyczne = +3 obecne reklamy

Jak już to bilansuj pola reklamowe, 4 małe logotypy na miejscu dużej reklamy.

 

Reklam rzekomo będących pod paskiem menu nie komentuję, gdyż kiedyś, bardzo dawno temu wyrżnąłem je na poziomie lokalnego resolvera DNS.

Szkoda, że wycinasz reklamy na WHT bo de facto ograniczasz nasz rozwój a więc przewrotnie odwlekasz datę zniknięcia reszty reklam.

 

PS: Skoro znikają niby - zdradzicie, jaki jest termin zniknięcia banneru nazwy?

Nie zdradzimy bo to zależy od kilku czynników w tym od daty wygaśnięcia umowy na te pole.

 

Wśród "Partnerów" jest czterech hostingodawców.

Dlaczego więc żaden z nich nie podejmie się tego, żeby w ramach partnerstwa technologicznego, jak to ładnie jest nazwane, hostować wht, tylko realizowane jest to przez tajemniczą ;) firmę Greener?

Aby zachować niezależność, to chyba oczywiste. Greener zarządza własnościowym dedykiem, to też jest istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wśród "Partnerów" jest czterech hostingodawców.

Dlaczego więc żaden z nich nie podejmie się tego, żeby w ramach partnerstwa technologicznego, jak to ładnie jest nazwane, hostować wht, tylko realizowane jest to przez tajemniczą ;) firmę Greener?

Podczepię się do tego pytania: Co dokładnie kryje się pod terminem "partner technologiczny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było to już chyba na forum w temacie "Partnerzy WHT"

Ale nie pojawiła się tam żadna konkretna odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ale nowa odsłona wht mi się podoba. ;)

 

Trochę mi zajmie przyzwyczajenie do nowej odsłonie.

 

Ale ogólnie dobra robota. :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No z tym partner technologiczny rzeczywiście dziwne...

może technologia = browary dla Bartosza ; ) że "sprawiają, że Bartosz ma moc" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się do tego pytania: Co dokładnie kryje się pod terminem "partner technologiczny"?

To są ogólnie "partnerzy", technologicznie można użyć w perspektywie czasu.

 

Partnerstwo jest kompleksowe ale po części poufne a po części związana z niejawnym harmonogramem dalszych zmian na WHT. Jedno jest pewne, partnerzy nie wpływają w żadnym stopniu na dyskusje uczestników WHT o ich ofertach ani nie regulują w żaden sposób formy WHT więc o to się nie musicie martwić ;)

 

Zapewne możecie mieć do nas po części pretensje, czemu od razu nie wyłożymy kawy na ławę co planujemy i co będzie ale pamiętajcie o 2 sprawach:

1) Konkurencja czyta :)

2) Harmongram nie jest ostateczny tak samo jak kolejność i obszary rozwoju, więc chcemy po prostu uniknąć pisania o A gdy nagle się okaże, że tego teraz nie będzie. O wszelkich nowościach będziemy informować ale po kolei i wtedy gdy będziemy widzieć, że etap został ukończony i jest gotowy do wdrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są ogólnie "partnerzy", technologicznie można użyć w perspektywie czasu.

 

Partnerstwo jest kompleksowe ale po części poufne a po części związana z niejawnym harmonogramem dalszych zmian na WHT. Jedno jest pewne, partnerzy nie wpływają w żadnym stopniu na dyskusje uczestników WHT o ich ofertach ani nie regulują w żaden sposób formy WHT więc o to się nie musicie martwić ;)

 

Zapewne możecie mieć do nas po części pretensje, czemu od razu nie wyłożymy kawy na ławę co planujemy i co będzie ale pamiętajcie o 2 sprawach:

1) Konkurencja czyta :)

2) Harmongram nie jest ostateczny tak samo jak kolejność i obszary rozwoju, więc chcemy po prostu uniknąć pisania o A gdy nagle się okaże, że tego teraz nie będzie. O wszelkich nowościach będziemy informować ale po kolei i wtedy gdy będziemy widzieć, że etap został ukończony i jest gotowy do wdrożenia.

 

Ale owijanie, zmieniliście forum na bardziej upierdliwe,

daliście loga firm hostingowych i tyle z tych zmian, poczekajmy ... :)

 

p.s. Bartek czytałem na FB i mam pytanie jaką płytę dlaliście do r200 że ma dwa procki ?

 

Całość stoi na własnym serwerze dell r200 2 x quad Xeon 2.5GHz, trochę RAM'u, 2 x 300GB SAS, DRAC itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Widzę, że nie wszystkie ikonki tematów zostały zmienione chodzi o ikonki typu t_XXX_YYY_dot.png np. t_hot_read_dot.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... poczekajmy ... ;)

Dooooookładnie z głębszą krytyką wstrzymajcie się aż zobaczycie co będzie.

 

Owszem mogliśmy poczekać, ze zmianą grafiki z miesiąc / dwa aby razem z tym udostępnić pierwsze moduły ... ale skoro była już gotowa to chcieliśmy dać Wam już teraz możliwość uczestniczenia w stopniowych zmianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowa?

Przykładowo "Promote to Article", "Share this link via email" i ogólnie termin od momentu rozpoczęcia prac do ich "zakończenia" (przy okazji pokazując co chwilę błędy parsera php, tak jak hmm... ktoś by nieudolnie edytował kod bezpośrednio na serwerze) z pewnością wskazują na wyjątkową gotowość i dopracowanie ;)

Edytowano przez Fiercio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione "dopracowanie" to: Istnieje 7 nowych wpisów since dziś, 08:35

 

Podstrona "Wyświetl nową zawartość" kompletnie niedopracowana, coś tam było poprawione ale np. ramka dookoła tabeli jest po prawej przerywana, w nagłówku też jej brakuje, dół strony rozsypany.

Blogi też rozsypka.

 

Do gotowości to jednak jeszcze trochę brakuje ale jeżeli taki stan wrzuciliście to liczcie się z krytyką.

 

A jakie jest stanowisko na postulaty zmiany strony głównej i wycięcia prawej kolumny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja pomogę w tej burzy .... i decyzja to wyciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

a gdzie jest "Oznacz jako przeczytane" dla konkretnego działu?

Już poprawione.

 

Jak komentowac bloga bo szukam szukam i nie ma (ale raportowanie komentarzy jest)

Jeśli istnieje możliwość komentowania (każdy może włączyć/wyłączyć)

 

Ale owijanie, zmieniliście forum na bardziej upierdliwe,

daliście loga firm hostingowych i tyle z tych zmian, poczekajmy ... ;)

 

p.s. Bartek czytałem na FB i mam pytanie jaką płytę dlaliście do r200 że ma dwa procki ?

Z tym r200 się pomyliłem, tak mi się wydawało, a to jakiś 2u dell. Zakupiony przeze mnie tyan się posypał więc dostałem coś lepszego :)

 

 

 

Gotowa?

Przykładowo "Promote to Article", "Share this link via email" i ogólnie termin od momentu rozpoczęcia prac do ich "zakończenia" (przy okazji pokazując co chwilę błędy parsera php, tak jak hmm... ktoś by nieudolnie edytował kod bezpośrednio na serwerze) z pewnością wskazują na wyjątkową gotowość i dopracowanie :)

 

Jeśli pod tą samą przeglądarką i systemem na dwóch komputerach jedni mają błąd drudzy nie to większość wychodzi w praniu niestety.

 

Moje ulubione "dopracowanie" to: Istnieje 7 nowych wpisów since dziś, 08:35

 

Podstrona "Wyświetl nową zawartość" kompletnie niedopracowana, coś tam było poprawione ale np. ramka dookoła tabeli jest po prawej przerywana, w nagłówku też jej brakuje, dół strony rozsypany.

Blogi też rozsypka.

 

Do gotowości to jednak jeszcze trochę brakuje ale jeżeli taki stan wrzuciliście to liczcie się z krytyką.

 

A jakie jest stanowisko na postulaty zmiany strony głównej i wycięcia prawej kolumny ?

 

Tłumaczenia - powinno być lepiej, reszta ręcznie co zauważę.

 

Podstrona "nowa zawartość" do poprawki, blogi prawie dobrze.

 

Strona główna zostanie niedługo zaprezentowana dla Was jako alternatywa i wtedy może zmienimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa odsłona to masakra. Dzięki niej stracicie sporo userów. Przy obecnym wyglądzie i "wygodzie" użytkowania (np. w chwili obecnej beznadziejnie zrobiona opcja ostatnie wypowiedzi w dziale) ja powoli odpadam i zapewne zrobi to wiele osób. Forum ma przede wszystkim służyć dyskusji, a nie wyglądać kolorowo jak choinka.

 

PLS dajcie możliwość wyboru stylu!

 

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regres, tandeta na 100%.

 

Miałem stary theme ustawiony, to nie dość że zmuszaliście 99% użytkowników do oglądania tego chłamu, to teraz zmuszacie już 100% poprzez ustawienie go wszystkim.

 

Jak dla mnie porażka, miało być lepiej, zapowiadane było oh ah z webhostingtalk, a jest be i fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie graficznie jest całkiem fajnie, ale przewagę nad "fajnie" powinno mieć "praktycznie" teraz muszę poświęcać więcej czasu żeby przeglądnąć to co chcę, dodatkowo jest takie stado błędów, że muszę korzystać na zmianę z dwóch przeglądarek. Może jak ja będę pisał mniej to nikt na tym nie straci, ale są tu tacy użytkownicy co ich ze świeczką szukać w internecie, a teraz ta grupa może się wykruszyć, a tego chyba nikt by nie chciał ... Uważam, że do momentu kiedy to będzie działało normalnie powinniście zostawić stary styl. Z początku myślałem, że da się jakoś przyzwyczaić, ale chyba jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są ogólnie "partnerzy", technologicznie można użyć w perspektywie czasu.

Pytanie-zagadka: Czym się różni "parnter technologiczny" od "reklamodawcy"?

 

O ile absolutnie nie mam nic przeciwko temu, żeby forum było dochodowym przedsięwzięciem, to nie widzę powodu dla którego próbujecie wciskać użytkownikom jakieś bajki o potajemnych umowach z przyszłości.

 

1) Konkurencja czyta ;)

Proszę Cię, jaka znowu konkurencja? To jest forum, a forum stanowią jego użytkownicy. Proszę pokażesz mi konkurencyjne forum, na którym przesiaduje znacząca część użytkowników WHT i na którym dyskutują na te same tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

forum.ovh.pl :)

 

 

 

 

 

...przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×