Skocz do zawartości
klito

Vpsik.pl - kolejny krzak

Polecane posty

Gość Webb

Skoro do trzech razy sztuka,to już 2 numery zaliczone,czyli jeszcze Pan Tomasz planuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze ta opinia, ktora krazy ze dziecko itp. to mysle ze ktos kto ma 23 lata nie jest juz dzieckiem. To taka formalność.

 

kwestia punktu widzenia

 

dla 12 latka bedzie juz stary

dla 40 latka bedzie nadal chlopcem

:lol:

 

MSPANC

 

Faktury wysylaja do 2 tygodni od zaplaty, a maja obowiazek do 7 dni, takze gratuluje wiedzy... w zyciu nic bym tam nie kupil.

 

fakture VAT nalezy wystawic niezwlocznie po wplywie srodkow

(chyba ze jest to tylko zaliczka)

 

zadne 7 czy 14 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

fakture VAT nalezy wystawic niezwlocznie po wplywie srodkow

(chyba ze jest to tylko zaliczka)

 

zadne 7 czy 14 dni !

Kolejne bzdury, poczytajcie proszę odpowiednie ustawy..

 

Fakturę wystawia się nie później niż:

 

* siódmego dnia od dnia wydania towaru lub wykonania usługi;

* a gdy podatnik określa w fakturze wyłącznie miesiąc i rok dokonania sprzedaży (umowy o charakterze ciągłym), fakturę wystawia się nie później niż siódmego dnia od zakończenia miesiąca, w którym dokonano sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie irytuje. P. Tomasz Podaje form kontaktu bok@vpsik.pl. OK wysłałem wiad, a mi tu Deamon z wp wywala, że serwera mailowego vpsik nie może odnaleźć .

 

Gorzej niż Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Czyli jest to kolejny SHIT!

Taki sobie mały klon castpol'u..

Tylko trochę inna oferta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny syf i gniot prowadzony przez tego idio... , który do prowadzenia takich usług w ogóle się nie nadaje.

Panel? Haha, nie, bo po co, nie potrzebny.. lepiej zbierać po 7 zł za reinstalacje systemu (Ale już postęp, kiedyś było 10!) . A gdy usługi przestają działać to ignorować klientów i w ogóle nie odpisywać, brak znaków życia. Nawet nie potrafi porządnie skonfigurować maszyny pod serwery VPS. Przez telefon jedynie udawanie, że nie znam żadnego Tomka. Zalecam trzymać się z dala! Tragiczna porażka.

 

Zobaczymy, za ile wszystko padnie i znów będzie ból, żal i płacz tych, którzy dadzą się nabrać

na tą ofertę. Opisy na stronie na poziomie podstawówki, więc na szczęście nikt poważniejszy

tych usług nie zakupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2010-08-08 14:27:11 :: ToFFiK

witam

 

2010-08-08 14:27:17 :: vpesik

witaj

 

2010-08-08 14:27:29 :: ToFFiK

jednego nie rozumie

 

2010-08-08 14:27:39 :: ToFFiK

Jako nieliczni dajemy aż 100 Mbps łącza z czego 50% możemy Tobie zagwarantować

 

2010-08-08 14:27:42 :: ToFFiK

tego

 

2010-08-08 14:27:55 :: ToFFiK

łącze 100 Mbps, transfer 500 GB, lok. Polska, parametry GWARANTOWANE

 

2010-08-08 14:27:56 :: ToFFiK

i tego

 

2010-08-08 14:29:47 :: vpesik

jesli chodzi o lacze to faktycznie port 100 mbps jest wpięty w ten serwer. nie jest to co prawda gwarantowane w 100% poniewaz jest to dzielone na okolo 10 vpsow czyli 100 mbps / 10 = 10 mbps kazdy. zdarza sie tak w 99% ze klienci nawet nie wykorzystuja 5% z 100 mbps czyli wtedy mozna miec nawet 95 mbps

 

2010-08-08 14:29:57 :: vpesik

a tak reszta ramy, procesor, transfer to jest gwarantowane w 100%

 

 

Moja rozmowa z nim, gwarantowane 100mbps jest gwarantowanym 50mbps z którego jest gwarantowane 10mbps xd chyba trochę poplątane ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja rozumiem jak człowiek naprawdę popełnił jakieś błędy i stara się zacząć od nowa, oferując lepsze usługi czy po prostu zbierając opinie ludzi i naprawiając to co szwankuje.

 

Ale z tym Castpolem/Pegazem/Plazmą Full HD to naprawdę są już jaja nie pojęte.

 

 

Podpieranie się non stop na klientach "znajomych" z 2009 roku czy wypowiadanie się w nie jasny, zawiły sposób to żenada.

 

 

Ja nie wiem, czy Castpol myśli, że w tym kraju sami idioci są, odpowie byle co i Jan Kowalski zamówi u niego usług na rok.

 

 

Jak dla mnie tak to wygląda.

 

I może do trzech razy sztuka, ale naprawdę to tyczy się osób które się starają coś zmienić a nie robić z siebie pośmiewisko na popularnych forach.

 

 

 

 

PS. Cytat ze strony

"Nasza Firma powstała w roku 2010 w ramach doświadczenia, które przez lata uzyskiwaliśmy."

 

Zdanie nawet z kontekstem kupy się nie trzyma, a dwa, jakby się ktoś poinformowany dowiedział, że "poprzednie doświadczenia" to Castpol to chyba by wyszedł ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Chyba kupie tego za 25zł i zdam na forum relacje ; )

 

tofik, stopka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Powiem tak mam Vps-a, po padzie z dawnego Castpol-u. U pana Tomasza. Uptime 4 dni vps-a czyli chodzi non-stop od kiedy go mam. Jedna rzecz mnie dziwi jak jakiś skrypt znalazł się na moim VPS. Co szuka po danej klasie IP serwerów. ? Jakiś bot. Port zmieniony, root off. Jeszcze 4 miesiące w ramach tamtego z dawnego castpolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale w dodatkach rzuciła mi się opcja:

Przeinstalowanie systemu VPS 7 zł brutto jednorazowo

Za każdym razem jak chcesz przeinstalować u siebie VPS'a mam płacić 7zł? Niektórzy to mają pomysły no ale na czymś trzeba zarobić jak się oferuje tak tanie VPS'y.

 

Na dodatek ten profesjonalny e-mail w domenie op.pl (ONET).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na dodatek ten profesjonalny e-mail w domenie op.pl (ONET).

 

Teraz op? Wcześniej był gmail (google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak chcesz przeinstalować u siebie VPS'a mam płacić 7zł? Niektórzy to mają pomysły

A co w tym takiego dziwnego? Aż tak często przeinstalowujesz owy system, że tak to cię bulwersuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. to że kupiłem u niego VPSa i coś zepsułem (domyślam się że chmody) bo uczę się obsługi, napisałem do pana tomasza 2h temu (jest online) na pseudo suport - GG o prośbę zmienienia chmodów na standardowe lub reinstal systemu, żadnej odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. to że kupiłem u niego VPSa i coś zepsułem (domyślam się że chmody) bo uczę się obsługi, napisałem do pana tomasza 2h temu (jest online) na pseudo suport - GG o prośbę zmienienia chmodów na standardowe lub reinstal systemu, żadnej odp.

 

Nie masz dostępu do żadnego panelu administracyjnego np. Hyper, Solus lub coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, coś tam mówił tomek że Hyper ma pełno dziur, a mógłby zainstalować jakiś tam panel nie pamiętam już teraz ale ponieważ testowo wziąłem serwer za 25zł z tymi najmniejszymi parametrami powiedział że to jest bez sensu bo będzie przymulał VPS. A nawet jeśli by zainstalował panel skoro w usługach ma reinstala za 7zł to wątpię żeby dał dostępne, no chyba że jest aż taki brzydko mówiąc głupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przyznam że na tym za 25 zl mam Proftpd, webmin, i czasami ze znajomymi gadam na ts 2 jak gramy i sie zamyka wszystko w 210 mb i jest git jak na razie .. Serw Cs chodził 1 dzień a potem go coś trafiło i nie odpala . Ogólnie jak ktoś chce coś zobaczyć co i jak to takie male drzwi w postaci konta ssh moge na 24 zalożyć..

 

P.S. Nie wiem ale na poczatku miałem w /root jakiś skrypt robaka co mi zapętlał serwer i tak od 'nowości ' ale ogarnęłem

 

Pozdrawiam ' Jednak nie taki vpsik zły jak go malują ;d '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) no chyba że jest aż taki brzydko mówiąc głupi ;)

 

Im więcej czytam o usługach oferowanych przez tego pana, tym bardziej przychylam się do tej opinii.

 

 

Czasy ręcznych reinstalacji systemu przez administrację minęły wieki temu. Paneli, które się sprawdziły jest mnóstwo, np. HyperVM, który po poprawkach okazuje się znośny, bardzo dobry SolusVM zdobywający coraz większą popularność (sam miałem kilka VPSów z tym panelem i bardzo sobie go chwalę), vCpanel, który wygląda całkiem obiecująco czy VsControl (tylko dla XEN). HyperVM nie kosztuje grosza, reszta też raczej nie jest jakaś strasznie droga (np. SolusVM i vCpanel kosztują tylko $10 miesięcznie, co przy kosztach utrzymania serwera jest groszową sprawą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyper vm jest super ;) miałem go w A H i nikt mi się nie włamał... wszystko działało prawidłowo ;)

 

Zgadzam się, miałem vps-a z A H z hyper VM. I nawet jak się kieruje wyborem to żeby był jakiś w miarę ogar panel.

 

 

Jeżeli Pan Tomasz nie chcę ułatwić sobie pracy to jego wybór . Ale biorę pod uwagę jedno, P. Tomasz pojedzie a ja będe chciał reinstall ? To nie będe czekał 2 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ' Jednak nie taki vpsik zły jak go malują ;d '

Poczekaj, aż jeszcze trochę ludzi się na takie cacko nabierze, wtedy poczujesz, jak to jest siedzieć z całym 'osiedlem' (ilościowo) napaleńców na "dobrego" VPSa na jednej maszynce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×