Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartek1234

jak sprawdzić ile zapytań generuje templatka?

Polecane posty

Witam,

 

planuję zmienić moją templatkę na blogu wordpressowym, ponieważ generuje ona ponad 250 zapytań przy odsłonie. Zanim kupię inną tempaltkę premium, czy mogę jakoś sprawdzić ile zapytań generuje templatka którą chcę kupić?

 

Niestety nie mam tej nowej na serwerze, jest tylko Live Demo w internecie. Sprawa jest troszkę pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dużo osób już testowało, jest świetny serwer z ssd i 8gb ramu, do tego litespeed, ale dalej nawala i load jest wysoki i następuje tzw. "mysql freezing"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

No, to zmień skrypt, na którym działa site. Albo zatrudnij kogoś do optymalizacji WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Jest to raczej kwestia pluginów i innych dodatków a nie samej templatki.

 

Wordpress rządzi się swoimi prawami :P

A tak na serio, bardzo wiele zależy od templatek i od użytych w nich funkcji - często właśnie przez templatki może być zapytań naprawdę dużo, choć może nie aż >200.

 

 

@bartek1234:

Ilość zapytań można wyświetlić poprzez użycie w templatce funkcji get_num_queries().

No ale skoro jeszcze jej nie kupiłeś, to raczej tego nie będziesz w stanie sprawdzić.

Może skontaktuj się ze sprzedawcą - niech wrzuci licznik (i napisze jakich pluginów użył) abyś mógł zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×