Skocz do zawartości
treeq

Pomoc w wyborze serwera dedykowanego

Polecane posty

Witam,

 

Prosiłbym Was o pomoc w doborze serwera dedykowanego który byłby odpowiedni pod konta www. Zależy mi na tym aby był zlokalizowany w Polsce.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

A oprócz lokalizacji ?

Jakie to konta www ? ile ? gdzie są teraz są hostowane i na czym, jeżeli to maszyna dedykowana ? jaki budżet ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu właśnie proszę Was o propozycję i stosunek ilości kont do serwera. Budżet na ten moment mam nieograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Moglibyście napisać jakie parametry musiałaby mieć maszyna stworzona pod konta www oraz ile mogłaby tych kont pomieścić, biorąc pod uwagę że średnio jedno konto to 2GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to zależy od polityki jaką ustawisz pod względem obciążania bazy/systemów przez poszczególne konta. 3000 kont na jednym nie jest niczym dziwnym, kwestia konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bardziej interesuje mnie rynek i polityka firm aniżeli zakładanie firmy tym bardziej nie legalnej.

 

Dziękuję Wszystkim za odpowiedź w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej polityki Ci nikt nie zdradzi.

Od 100 do 10000.

Aczkolwiek zważ, że teraz rzadko kupuje się serwery z np. 2GB ramu czy jednym rdzeniem pod takie rozwiązania jak shared.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prosiłbym Was o pomoc w doborze serwera dedykowanego który byłby odpowiedni pod konta www. Zależy mi na tym aby był zlokalizowany w Polsce.

 

 

Pozdrawiam

 

za malo informacji - przewidywana odwiedzalność i profil www na tych danych da się coś określić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×