Skocz do zawartości
foo

Serwer dedykowany za 59zł,99zł

Polecane posty

Widziałem to - też dostałem maila od ovh właśnie i się zdziwiłem i na myśl przyszło mi że ovh znowu wprowadza tanie serwery dedykowane. W sumie wakacje coraz bliżej pewnie czas na zakupy serwerów i robienia " full serwerowni " co raz bliżej , z tym że wraz zostaje opłata instalacyjna (243.99PLN brutto). Niby serwer tani tylko nie oszukujemy się opłata instalacyjna w przypadku owego serwera to 3 miesiące i kawałek użytkowania serwera. Więc co za tym idzie opłata jest trochę śmieszna do całej ceny serwera - ale w zasadzie ...... Przynajmniej może kolejek nie będzie na w/w serwer jak to kiedyś było jak wprowadzili " tanie serwery " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej może kolejek nie będzie na w/w serwer jak to kiedyś było jak wprowadzili " tanie serwery " .

Spokojnie, pewnie jeszcze zrobią promocję i zniosą opłatę instalacyjną na jakiś czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można

"*: Instalacja serwera jest darmowa w przypadku płatności za rok z góry. W innym wypadku koszt to 199 PLN netto (243.99PLN brutto)."

 

w końcu oplata instalacyjna to już kilka miesięcy abonamentu, a jak ktoś ma plany dłuższe i uważa że mu taki serwer za 60 pln starczy - zamiast VPS z dyskiem np 40 GB i 512 RAM-u - to oferta jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pewnie jeszcze zrobią promocję i zniosą opłatę instalacyjną na jakiś czas ;-)

Raczej nie. We wrześniu (jak wprowadzili nową oferte) setup wynosił chyba prawie 600 zł. Potem zrobili "promocje" na 250. Oczywiście z gwiazdką :)

Setup i limity OVH tłumaczy w ten sposób, że musi być wyrównana jakaś różnica miedzy krajami. Ale o jaką róznice im chodzi to nie wiem :) Kiedyś Oleś tak na forum napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×