Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Irvin

[opinie] strato.de

Polecane posty

Miał ktoś z nimi doświadczenie? Mają dedyki w śmiesznie niskich cenach. Wogóle na wht.com znalazłem jeszcze kilka ofert podobnych firm i z tego co widzę ludzie nie narzekają. W sumie, to na pierwszy rzut oka wydaje się to nieopłacalne, z tym że umowę się podpisuje na 6 miesiecy minimalnie (zazwyczaj). Oo i jeszcze wypatrzyłem że instalacja 0 eur, ale przy najtańszym serwie przy podpisaniu umowy na 24 miesiące...

 

Czyli jednak nie tak tanio ;) Szczególnie żem oja znajomość niemieckiego jest marna, więc pewnie przeoczyłem masę dziwnych dodatkowych opłat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

bylo na forum zerknij w search

Tomasz b. pisal ze nie sprzedaja do polski czy cos takiego .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłubię w necie i wrzucę tutaj kilka innych stronek z tanimi dedykami ;) Gdzieś nawet widziałem kiedyś 20 EUR przy umowie na miesiac, 15 EUR jeśli na pół roku ;)

 

Zastanawia mnie to, bo to dość ciekawa alternatywa dla vpsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a nie lepiej wziac z hosteurope.de della za tez stosunkowo male pieniadze ?

 

ja tam u nich nie widze dedykow za male pieniadze.. chyba ze uwazasz ze root server to dedyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam u nich nie widze dedykow za male pieniadze.. chyba ze uwazasz ze root server to dedyk

 

http://hosteurope.de/main.php4?func=main&s...0d6412bd&menu=4

 

ok nie spierajmy sie niepotrzebnie :-) bo tutaj roznie mozna traktowac pojecie tanie dedyki. Dla mnie tanie aktualnie to cena 30-70 euro bo troche juz takich ofert jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm ten root server znajduje się w dziale server hosting, vps-y mają w oddzielnym :)

 

Teraz wypada się zastanowić, czemu w USA nie idzie znaleźć podobnych ofert ;) Czyżby brakowało im starego sprzętu? Chociaż w stanach to za niewielkie pieniądze i tak idzie kupić przyzwoitego dedyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×