Skocz do zawartości
dees

jaroslawkaczynski.pl na sprzedaż

Polecane posty

Na allegro można kupić domenę jaroslawkaczynski.pl link do artykułu na ten temat: http://www.tvn24.pl/-1,1659184,0,1,www-jaroslawkaczynskipl-do-kupienia-na-allegro,wiadomosc.html

 

Ktoś go trochę wykiwał, ale błąd Kaczyńskiego, że wcześniej tej domeny nie wykupił. Ale czy ten ktoś ma prawo do tej domeny, nie jest to czasem podobnie jak z zastrzeżonymi nawami firm, czyli że ta domena należy się tylko Kaczyńskiemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest domena zastrzeżona, każdy może ją kupić i używać. W Polsce pewnie jest jeszcze wielu Kaczyńskich. Moje imię i nazwisko nosi pewien ksiądz z Poznania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czasem jak obserwuję zachowania Polaków lub osób podających się za doń to mam wrażenie że los spłatał mi niezłego psikusa że urodziłem się i mieszkam w kraju nad Wisłą...

 

Albo sobie robi ktoś jaja albo jest autentycznym zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego. Ja uważam że to pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Czasem jak obserwuję zachowania Polaków lub osób podających się za doń to mam wrażenie że los spłatał mi niezłego psikusa że urodziłem się i mieszkam w kraju nad Wisłą...

 

Albo sobie robi ktoś jaja albo jest autentycznym zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego. Ja uważam że to pierwsze...

 

Albo chce zarobić dużo hajsu w łatwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sztabowcy napiszą do prawników i domenę odda za free i tyle z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://prawo.vagla.pl/node/8795

 

vagla.pl[/url]]Na początek kwestia nazwiska. Nazwisko podlega ochronie, podobnie jak inne dobra osobiste człowieka wymienione w niezamkniętym katalogu art 23 Kodeksu cywilnej (m.in. są tam zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza...; poza tym katalogiem jest np. prywatność, która również należy do dóbr osobistych). W dyskusji na temat internetowych domen wiele uwagi przywiązuje się do ochrony znaków towarowych, pojawiają się już orzeczenia dotyczące ochrony firmy, nazwy, etc., ale przy konflikcie związanym z unikalnym charakterem nazwy domenowej również ochronę nazwiska należy brać pod uwagę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie kupił i teraz leci na .info :) :). / życie tak bywa

 

kryzys jest, trzeba oszczędzać, odnowienia .info są tańsze niż pl :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Kaczyński nie jest unikalny (chodzi o imię i nazwisko) a domena ta nigdy nie była jego dobrem :lol:

 

Nie jest i miałoby to znaczenie w takim przypadku, gdy posiadaczem domeny byłby inny Jarosław Kaczyński. Okazuje się, że zgodnie z ustawą, w każdym innym przypadku miałby prawo wystąpić z roszczeniem o jej przejęcie i ją otrzymać - były już takie przypadki, opisane na prawo.vagla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na przyszłe wybory trzeba skorzystać z promocji w nazwa.pl i w home.pl i pokupować domeny związane z kandydatami w każdej możliwej końcówce :) 30 Zeta się wyda a zarobić będzie można kilkaset tysięcy razy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×