Skocz do zawartości
Kubsle

Burst.net- Szybki Support?

Polecane posty

Witam,

 

ostatnio kupiłem sobie dla testów najtańszego VPS'a na Burst.net. I zadziwiła mnie prędkość odpowiedzi na moje pytania, niezależnie od pory jest to max 5 minut. Kontaktuje się normalnie przez support@burst.net. Jednak zastanawia mnie czy te tickety nie są czasem płatne. Może mi ktoś pomóc, teraz szukam na stronie informacji o tym, ale nie umiem wyszukać :lol:.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę jest na 99% za free gdyż raczej by pisało w CONTACT ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te tickety nie są płatne. Tego typu obsługa to standard w większości nawet najtańszych amerykańskich serwerowni. No ale po kontaktach z Hetznerem czy OVH to oczywiście może dziwić, bo jakość supportu w Burst, The Planet czy Softlayer to zupełnie inny świat :lol:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te tickety nie są płatne. Tego typu obsługa to standard w większości nawet najtańszych amerykańskich serwerowni. No ale po kontaktach z Hetznerem czy OVH to oczywiście może dziwić, bo jakość supportu w Burst, The Planet czy Softlayer to zupełnie inny świat :lol:.

 

Witaj, co masz na myśli mówiąc "inny świat"? W sensie, że na Burst jest lepiej, czy gorzej? Bo z OVH to miałem styczność bardzo krótką (RPS na 2 miesiące jakiś rok temu) i praktycznie nie potrzebowałem interweniować/kontaktować się z nimi jakoś specjalnie ;).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy powiedzieć że ludzie w ovh czekają na rozwiązanie ich problemów 2-3miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi nie zawsze mądre ale za to bardzo szybkie. Widać że szanują nawet tych klientów którzy mają wykupionego vpsa za $5.95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×