Skocz do zawartości
outmc

Internet Netia kraków

Polecane posty

Witajcie

 

Czy ktoś z krakowa posiada internet w Netii ?

Przesiadam się z tp neostrada 1mb.

 

 

Jak działa ?

 

Czy są przerwy w działaniu internetu ?

 

Czy jakies inne uwagi ... ? 

 

 

 

 

Dziękuję za pomoc ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby kolegi. Z chęcią poznam opinie o Netii i jakości ich usług na łączu TP w Krakowie, a szczególnie na zachodnich peryferiach Krakowa.

 

Jestem w tej chwili niewiele przed końcem umowy i mam dylemat - Netia czy TP. W TP mam 1Mbps, plan przejścia na 6. Problemów nie miałem nigdy - przerw w dostępie po prostu nie pamiętam. Problemy techniczne rozwiązywane są sprawnie. Ostatnio ze względu na aneks do 6Mbps przepięli mnie między DSLAM i jestem podpięty do karty ADSL 2+. Synchronizację mam odpowiednią. Jak sami pracownicy mówią - umowa jeszcze nie obowiązuje, więc mogę ją zerwać. A promocja Netii wydaje się być ofertą wartą przemyślenia. Stąd przyłączam się do pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda. Z neostrady jestem zadowolony, ale nie wiem czy warto się pchać do Netii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w TP neo moge mieć max 1 mb a w netii 2 mb .. dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Sprawdźcie ten formularz w "superkantarku" https://www.netiaonline.pl/skantarek/standard/start.do, wpisując numer telefonu lub identyfikator neostrady i adres instalacji łącza. On Wam powie jak szybki net możecie dostać od Netii.

Teraz są promocje nawet na 2, 6, a nawet 10 i 20 mb, przy czym jest dobra cena przez całą umowę, a nie przez 3-9 miesięcy.

 

pzdr

 

PS. Wysyłałem kiedyś umowę do klienta w miejscowości Alwernia na zachód od Krakowa, ale do samego Krakowa jeszcze nie :lol:

 

Pozdrowienia z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witamTak sprawdzałem i mogę mieć max 2 mb ale tu nie chodzi o dostępne łączne tylko o opinie tych którzy mają netie.. pomoc techniczna, łącze itd bo na necie można znaleść różne opinie w tym negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie pisze. Chętnie bym przeczytał opinie klientów. Ja sprzedaję dla biznesu, więc klienci są spokojniejsi w wyrażaniu opinii. Z mojego prawie trzyletniego doświadczenia wynika, że każdy przypadek jest inny. Klient z Alwernii np. nigdy mi nie zgłaszał problemów ze swoim BSA. A wierzcie, że jeśli coś szwankuje, to klienci dzwonią. Ten rok jest w Netii rokiem jakości. W zeszłym roku pozyskaliśmy tylu klientów, że trzeba było nadrobić w jakości obsługi. Widać poprawę.

 

Może Was zainteresuje jeszcze stronka www.pomoc.x.pl , tam jest omówionych wiele kwestii technicznych.

 

 

salut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coż zobaczymy jak będzie , od sierpnia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny na LLU i miedzi Netii są lepsze niż na BSA.

4mb - 49zł

8mb - 59zł

20mb - 69zł

 

Inna sprawa, że nie wszędzie jest LLU i miedź :)

 

Poza tym konsultantki Netii są faktycznie ładne, przynajmniej te z Poznania. Są również bardzo inteligentne i mają dobrą sprzedaż :)

 

salut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×