Skocz do zawartości
Topmek

Przeniesienie domeny *.pl

Polecane posty

Witam posiadam parę domen .pl zarejestrowanych w az.pl w promocji za 0zł. Niedługo kończy mi się abonament w az a cena wynosi tam 99zł. Zacząłem więc się rozglądać za innym tańszym rejestratorem i mam na oku smallservers.pl i netmark.pl. Będę musiał również kupić hosting bo niedługo mi się kończy a wolę mieć wszystko w jednej firmie i oferty tych firm mi odpowiadają. Posiadam również Google Apps (Mail, Kalendarz) w mojej domenie. Mam pytanie jak wygląda transfer domeny, ile trwa i jak długo będę miał niedostępne usługi Google? Pierwszy raz będę wykonywał taką operację dlatego proszę o wyrozumiałość.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulamin promocji w której kupowałeś domeny wtedy sprawę będziesz miał jasną.

Ale oczywiście zapoznałeś się z nim przy składaniu zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przeczytałem będę musiał kupić kod authinfo za 10zł żeby przenieść domenę. Chodzi mi o to jak długo taka operacja trwa i jak długo będę miał niedostępną pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer domeny w trakcie tego, gdy jest ona ważna, to jest bezproblemowy i nie wpływa w żadnym stopniu na nie-działanie domeny*

* - chyba, że nie delegujesz domeny na własne dwa nameservery, tylko strefę obsługuje AZ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena jest ważna na dnsach aktualnego hostingu gdzie dodane są dodatkowo wpisy do usług google. Czyli powinno przejść bezboleśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×