Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Na czym robić?

Polecane posty

Gość

Hej,

 

Raz na jakiś czas pojawia się wątek z zapytaniem o skrypty, rozwiązania... po "sklepowych" pytaniach, ja również mam zagadnienie do rozwikłania.

 

Generalnie spokojnie radzę sobie w Joomli (wiem, wiem ; ) + CMS Made Simple (tam XHTML+CSS z palca) i do prostych czy nawet ciut bardziej multimedialnych sajtów to wystarczy, ba, nawet z JomSocial idzie na Joomli postawić serwis społecznościowy (arrrrghh! ; )

 

Niemniej jednak brakuje mi trochę świeżości w temacie... czy ktoś zna darmowe (lub niezbyt drogie, tak powiedzmy do 100 dolarów za licencję na 1 sajt) skrypty, które są nowoczesne, mają jakieś fajne bajerki i ogólnie znacie i polecacie? Bardzo spodobał mi się skrypt strony interaktywnie.com (choć samą stronę trochę inaczej bym "wymalował" ; ).

 

Szukam generalnie skryptu pod serwis-portal, ale z niewielką ilością opcji "community" - nie bardzo podoba mi się to, co się aktualnie dzieje z Web2.0, ale jednak parę opcji by było mile widzianych - takich opcji, które zatrzymają użytkowników przy serwisie ; )

 

Wiem, że to wiedza tajemna, ale może ktoś coś szepnie jaki skrypt - może ze "starej gwardii CMSów" typu Nuke czy coś - aktualnie jest "na topie".

W co warto zainwestować czas, umiejętności i pieniądze?

 

 

Jeśli jakaś firma ma swój produkt, proszę mi go tu przedstawić oczywiście (to jest moja własna wersja "autor zgadza się na..." : )

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi webmasterskiej braci.

 

Miłosz / Sponsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
(wiem, wiem ; )

Oj, tam nie przejmuj się zdaniem innych, Joomla jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phpfox [Najlepszy wg mnie] 

 

socialengine [Trochę droszy] 

 

boonex dolphin [free ale z reklamami] [bez reklam trochę drogi ale da się ominąć]

 

elgg [darmocha]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki za kontrybucje! Na pewno obadam skrypty.

 

Dolphina i Elgg-a jakoś strawić nie mogę, ale może nigdy "na serio" nie usiadłem...

Socialengine ...drooogi, choć może i jakoś tam w czasie bym znalazł kasę na to...

 

A co myślicie o połączeniu IPB + dodatki?

Tam jest blogowy system, jest chyba nawet multi user blog.. ktoś używa? Jak myślicie?

Jest sens dać 150 + np. 150 za 3 jakieś dodatki? 300 dolców to w sumie 900zł, więc cena jakoś w klimatach Socialengine... no i spora po prostu jak na projekt prywatny...

 

Obadam resztę też, bo Silvera instalowałem na parę minut...

 

Jeszcze myślę o TypoLight chwilami ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, tam nie przejmuj się zdaniem innych, Joomla jest ok ;)

 

Joomla w TESCO

 

Firma Tesco jest największym sprzedawcą w Wielkiej Brytanii i trzecią na świecie jedynie za Wal-Mart i Carrefour. Oni właśnie uruchomili nową stronę internetową przeznaczoną do szkolenia pracowników obsługujących ponad 400.000 członków na całym świecie: TescoAcademy.com. Zdecydowali się budować serwis w oparciu o Joomla! [...]

 

źródło: Joomla w Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×