Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
baciarek

[wirtualny Poczta z IMAP - płatne, profesjonalne

Polecane posty

Miałem do tej pory wykupione konto na home.pl i przez pierwsze 2 lata byłem zadowolony oprócz tego, że nie mieli IMAP. <br>Ostatnio IMAP wprowadzili ale ilość spamu mnie zabija, już mam dość wyławiania poczty właściwej z folderu SPAM. <br>Prowadzę działalność w necie i nie wiem z jakiego adresu serwera napisze do mnie klient. <br>Przed IMAP na początku miałem problem z lekkim spamem ale jak skonfigurowałem filtry to wszystko było naprawdę super. <br>Teraz nie jestem w stanie opanować skrzynki. Support uważa mnie za idiotę i każe tylko dodawać na czarną listę serwery z nagłówków a tych co chce mieć normalnie na białą listę. <br>To przecież mnie zabije bo to niekończąca się opowieść, filtrowanie mam włączone zarówno po treści, adresach i wszystkim co się da, po prostu słabo, a home.pl nic z tymi nie robi tylko jakieś głupawe instrukcje pisze, że mam uzupełniać listy - no ludzie to można w nieskończoność wcześniej tak nie było. Szkoda, że zapłaciłem od razu za 5 lat, ale już mam nauczkę.<br><br>W związku z powyższym szukam konta pocztowego z dużymi możliwościami, przyjaznym interfejsem (ten w home.pl mi odpowiadał), IMAP itd. Moglibyście coś polecić ? <br>Mam swój serwer dedykowany ale chcę mieć pocztę tam gdzie ktoś będzie za to odpowiadał i będzie to usługa na wysokim poziomie.<br><br>Z góry dzięki<br>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam nie ma 'problemów' ze spamem, dodatkowo mogę polecić kei.pl! ;)

 

Zapomniałem napisać, że google odpada. Nie ważne z jakich powodów, ale odpada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu by nie tworzyć nowego wątku. Czy pamiętacie może jaki adres miała firma oferująca maile z info na sms? Widziałem ich na forum jednak nie mogę ponownie znaleźć. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz swój serwer dedykowany, zrób sobie pocztę u siebie, może zapłac komuś aby to skonfigurował odpowiednio i tyle.

tak mi się wydaje że skoro masz swoją maszynę to chyba lepiej swoje dane mieć u siebie niż aby się poniewierały po świecie.

ja nie widzę powodu dlaczego mając dedyka kupować kolejny serwer, chyba że poczta u Ciebie to taka masówka że jednak potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×