Skocz do zawartości
foo

Sprzedam kilka skryptów

Polecane posty

Posiadam kilka skryptów, które są mi zbędne.

1. WHMCS

Licencja dożywotnia z usuniętym brandingiem. Support/download wygasły więc należy je przedłużyć lub używać wersji 3.5.1.

Cena na WHMCS.com za tę licencję: $324.95 - ja oddam za 400zł.

 

2. Masowe sprawdzanie PageRank - AJAX

Skrypt sprawdza pagerank, site oraz backlinks do 100 domen jednocześnie (ilośc można zmienić).

Cena za skrypt - 25zł.

Demo: http://www.pr.webtool.pl

 

3. Skrypt hostingu WWW - AJAX

Skrypt zakłada konta na serwerach z DirectAdmin i cPanel. Można oferować płatne konta (integracja z PayPal).

Cena za skrypt: 35zł

Demo: http://demo.frispace.com

 

4. Skrypt katalogu firm

Kompletny skrypt katalogu firm, panel admina do zarządzania kategoriami/branżami i wpisami.

Generuje mapki dojazdowe, możliwość wstawienia, SEO, ładnie sie pozycjonuje itd itd.

Cena za skrypt: 50zł

Demo: http://lowiczak.pl

 

5. Skrypt hostingu plików

AJAXowy, generowanie adresów, wysyłanie plików - po prostu hosting plików :rolleyes:

Cena za skrypt: 35zł

Demo: http://upload.klesz.pl

 

 

Wszystkie skrypty dostępne zaraz po finalizacji płatności.

W wypadku WHMCS przekazuję dane do WHMCS.com - zmieniasz hasło/maila i gotowe.

Nie wystawiam FVAT.

 

Kontakt/pytania:

E-Mail: info[@]frispace.com

GG: 806064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie osobiste tylko ogólnospołeczne, aby ostrzec innych przed zakupem u Ciebie bo być może dalej się niczego nie nauczyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Chcecie szanowni koledzy powiedzieć ze kolega moze oszukac ?

Byłbym zainteresowany WHMCS.

 

Prosze o wiecej info :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie szanowni koledzy powiedzieć ze kolega moze oszukac ?

Byłbym zainteresowany WHMCS.

 

Prosze o wiecej info :rolleyes:

 

Serio wierzysz, że ktoś Ci odda whmcsa za 50% taniej? Jak nie masz co robić z kasą to "oddaj" autorowi posta swoje pieniądze rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaskoczę Was Panowie, ale posiadam tę licencję i jest mi zbędna - więc ją sprzedaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu więc dublujesz konta (wcześniejsze to dease chyba...)?

A poza tym - mieć to może ją masz... pytanie tylko, ilu osobom równolegle ją sprzedasz...

 

PS: Rufik - jeśli chcesz PW, to wyczyść sobie skrzynkę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam starego konta bo jakims cudem udalo mi sie zalogowac.

Sprzedaje jednej osobie, bo mam 1 licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"posiadam" słonia w karace i też mi nie jest niezbędny. Natomiast Tobie proponuję załatwić sprawę z osobami, które "wystawiłeś" a dopiero potem brać się za sprzedawanie innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz kupowałem od ciebie licencję WHMCS, ale jakoś się jej nie doczekałem do dziś...

Dodajmy, że pieniądze oddałem.

 

EDIT:

zrobimy tak: licencję oddam za darmo (podam klucz). musicie tylko znalezc download dla wersji 3.5.1 (ew. 3.6 - nie jestem pewny) gdyz takowego nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Tobie proponuję załatwić sprawę z osobami, które "wystawiłeś" a dopiero potem brać się za sprzedawanie innych rzeczy.

To chyba niestety jest mission impossible...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że pieniądze oddałem.

 

EDIT:

zrobimy tak: licencję oddam za darmo (podam klucz). musicie tylko znalezc download dla wersji 3.5.1 (ew. 3.6 - nie jestem pewny) gdyz takowego nie posiadam.

 

Sam klucz bez konta jest mało istotny. Klikasz w panelu Reisse License i skrypt przestaje działać temu, komu go sprzedałeś a ty możesz go ponownie sprzedawać. Nabrałeś kilka osób na tym forum i myślisz, że ktoś znowu się na to da nabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Czemu więc dublujesz konta (wcześniejsze to dease chyba...)?

A poza tym - mieć to może ją masz... pytanie tylko, ilu osobom równolegle ją sprzedasz...

 

PS: Rufik - jeśli chcesz PW, to wyczyść sobie skrzynkę :rolleyes:

 

PW wyczyszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja na przyszłość gdyby ktoś chciał się skusić na "promocję".

Nie ma możliwości odsprzedaży licencji (transferu jej do innej osoby), jeżeli nie została zakupiona bezpośrednio w whmcs.

W przypadku, gdy licencja została zakupiona u resellera (np. licensepal ), zmiana danych w profilu klienta na whmcs.com, będzie skutkowała zawieszeniem licencji.

Więc nie radzę porywać się na takie promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, licencja zostala kupiona przez licensepal - nie mozna dokonac "standardowego" transferu. Moge jednak podac dane do zalogowania, ktore ktos sobie zmieni - naciagane, jednak za taka cene masz licke dozywotnia i bez brandingu.

Zmiana danych kontaktowych *niekoniecznie* wiaze sie z blokada - ale tutaj nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, licencja zostala kupiona przez licensepal - nie mozna dokonac "standardowego" transferu. Moge jednak podac dane do zalogowania, ktore ktos sobie zmieni - naciagane, jednak za taka cene masz licke dozywotnia i bez brandingu.

Zmiana danych kontaktowych *niekoniecznie* wiaze sie z blokada - ale tutaj nigdy nic nie wiadomo.

 

 

 

Naciągana jest Twoja odpowiedź, szczególnie, że doskonale wiesz, co napisał Ci Matt z WHMCS.

 

No that is not allowed. Should you try to resell the license in that way it would be suspended.

 

Regards,

 

Matt

 

 

Więc nie szukaj jelenia, który wywali 400 zł na licencję + 50 usd na aktualizację (wersja 3.5.1 ma ponad 5 lat z tego co pamiętam). Wychodzi razem około 550 zł. Za około 560 zł (199 usd) można mieć legalną wersje z licensepal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam jelenia.

 

Za około 560 zł (199 usd) można mieć legalną wersje z licensepal.

Bez usunietego brandingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole mieć stopkę, niż stracić 550 zł. To tyle z mojej strony. Osoby, które przeczytają ten temat, raczej będą już wiedziały w co się "pchają".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×