Skocz do zawartości
Gość kucziapa

Prośba do osoby mającej vpsa lub dedykwa w PL

Polecane posty

Gość kucziapa

Witam

 

Mam taką prośbę czy ktoś posiadający dedyka lub VPSa w PL, mógł by mi postawić serwer VT 50 slotowy nie zjadał by on dużo zasobów ani transferu.

Nie potrzebuje żadnego panelu ani nic po prostu sam serwer. Jak ktoś by mógł to proszę o kontakt na PW.

 

P.S możliwa reklama strony osoby która postawi serwer na moim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery Ventrilo są teraz bardzo taniutkie. U mnie zapłacisz sms'em :rolleyes:

20 slotów 4.88zł sms'em zapraszam debx.pl

 

(wyślij na pw adres swojego forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwery Ventrilo są teraz bardzo taniutkie.

Taa, zdobądź (nie obchodzi mnie jak) licencję, to zobaczymy, czy też będzie tak "taniutko" :rolleyes:

Z tego co mi się wydaje to jak na razie prawo na sprzedaż VT 3.0 z firm Polskich ma jedynie sVOICE.pl, licencji jako tako chyba nie ma, ale zaopatruje się w sloty u firmy darkstarllc.com, która ma licencję i prawo na sprzedaż serwerów na terenie Polski, przynajmniej tak pisał sam właściciel.

VT w wersji 2.1 jest już niewspierane przez producenta, więc i serwerów w tej wersji też już nikt nie może sprzedawać ( z tego, co mi się wydaje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, zdobądź (nie obchodzi mnie jak) licencję, to zobaczymy, czy też będzie tak "taniutko" :rolleyes:

Z tego co mi się wydaje to jak na razie prawo na sprzedaż VT 3.0 z firm Polskich ma jedynie sVOICE.pl, licencji jako tako chyba nie ma, ale zaopatruje się w sloty u firmy darkstarllc.com, która ma licencję i prawo na sprzedaż serwerów na terenie Polski, przynajmniej tak pisał sam właściciel.

VT w wersji 2.1 jest już niewspierane przez producenta, więc i serwerów w tej wersji też już nikt nie może sprzedawać ( z tego, co mi się wydaje )

Licencja na serwery 2.1 jest bezpłatna, bo nie jest już wspierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery Ventrilo są teraz bardzo taniutkie. U mnie zapłacisz sms'em ;)

20 slotów 4.88zł sms'em zapraszam debx.pl

 

(wyślij na pw adres swojego forum)

 

Skoro już się reklamujesz to może podaj nam tutaj działalność na którą jest zarejestrowana strona NIP i REGON :] Bo widzę że na stronie ZAPOMNIAŁEŚ uwzględnić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się reklamujesz to może podaj nam tutaj działalność na którą jest zarejestrowana strona NIP i REGON :] Bo widzę że na stronie ZAPOMNIAŁEŚ uwzględnić :]

 

Tylko po to się tu zarejestrowałeś ?;)

Czyżby interes się nie kręcił? Szablonik wędruje po necie...

Działam w oparciu o umowę o dzieło ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działam w oparciu o umowę o dzieło ;)

Więc swój NIP i swoje dane kontaktowe jak najbardziej możesz podać.

Druga sprawa - to upewnij się, czy dostarczanie klientowi ciągłej w czasie usługi można zakwalifikować jako "dzieło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy masz umowę o dzieło czy cokolwiek, każda osoba która zapłaci za towar lub usługę ma obowiązek otrzymania paragonu lub FVAT lub min. FPROforme automatycznie jako potwierdzenie zakupu. Jeżeli masz podpisaną umowę o dzieło w jaki sposób chcesz wystawić komuś np. paragon ? bo w tym momencie J.Kowalski może kupić u Ciebie serwer i poprosi o fvat , co wtedy? nie dasz mu bo nie masz jak. J.Kowalski piszę pismo do US z zapytaniem co zrobić jeśli zapłacił za usługę i nie otrzymał żadnego potwierdzenia, podaje Twój adres strony, szuka w necie Twojego nazwiska co jest prostsze w tych czasach jak ruchanie i MASZ JEDEN WIELKI !@#$ :)

Edytowano przez crazyluki
słownictwo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy masz umowę o dzieło czy cokolwiek, każda osoba która zapłaci za towar lub usługę ma obowiązek otrzymania paragonu lub FVAT lub min. FPROforme automatycznie jako potwierdzenie zakupu. Jeżeli masz podpisaną umowę o dzieło w jaki sposób chcesz wystawić komuś np. paragon ? bo w tym momencie J.Kowalski może kupić u Ciebie serwer i poprosi o fvat , co wtedy? nie dasz mu bo nie masz jak. J.Kowalski piszę pismo do US z zapytaniem co zrobić jeśli zapłacił za usługę i nie otrzymał żadnego potwierdzenia, podaje Twój adres strony, szuka w necie Twojego nazwiska co jest prostsze w tych czasach jak ruchanie i MASZ JEDEN WIELKI !@#$ :)

 

A Ty skąd się urwałeś z forum onetu czy z forum dzieci neo ?

 

Nie może świadczyć usługi ciągłej bez wpisów do ewidencji działalności i zgłoszenia jako podatnika,

ale Ty sam idź sobie poczytaj nie tyle o podatkach a co o zasadach netykiety i kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy masz umowę o dzieło czy cokolwiek, każda osoba która zapłaci za towar lub usługę ma obowiązek otrzymania paragonu lub FVAT lub min. FPROforme automatycznie jako potwierdzenie zakupu. Jeżeli masz podpisaną umowę o dzieło w jaki sposób chcesz wystawić komuś np. paragon ? bo w tym momencie J.Kowalski może kupić u Ciebie serwer i poprosi o fvat , co wtedy? nie dasz mu bo nie masz jak. J.Kowalski piszę pismo do US z zapytaniem co zrobić jeśli zapłacił za usługę i nie otrzymał żadnego potwierdzenia, podaje Twój adres strony, szuka w necie Twojego nazwiska co jest prostsze w tych czasach jak ruchanie i MASZ JEDEN WIELKI GNÓJ :)

 

Rozumiem, że twoi klienci płacący za usługi sms'em otrzymują od ciebie paragon? Wysyłasz pocztą?

Super...

BTW popularny hostsms działa już ładnych parę latek w oparciu o umowę o dzieło i ciągle istnieje :) Jednak można :)

 

sVoice - zmówię u ciebie najtańszy serwer sms'em i poproszę o paragon :)

 

 

edycja: http://gamehostingtalk.pl/svoice-pl-serwery-ventrilo-3-0-t-2075.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że z forum dzieci neo...

Bardzo dobra reklama firmy jak na 2 posty.. Widać, że chyba interesik coś lipnie sie kula. Czysto polskie podejście :) Klienci uciekają? To najlepiej do US donos zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy masz umowę o dzieło czy cokolwiek, każda osoba która zapłaci za towar lub usługę ma obowiązek otrzymania paragonu lub FVAT lub min. FPROforme automatycznie jako potwierdzenie zakupu.

I dostanie FV... od swojego operatora GSM - jeśli to abonent.

Jeśli prepaid - to fakturę może dostać za zasilenie swojego konta.

 

To jedna sprawa.

 

A to, o czym pisze Najdmen

Nie może świadczyć usługi ciągłej bez wpisów do ewidencji działalności i zgłoszenia jako podatnika

to sprawa druga, zupełnie inna od tej poprzedniej. Bo ciągłe świadczenie usługi może już wyglądać fiskusowi na DG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wysyłam każdemu paragonu, mówię tylko o tym, gdy klient sobie tego zażyczy

2. Jeśli chodzi o mój interes to chciałbyś żeby Tobie szedł tak 'lipnie' jak mi :angry:

3. Nie będę nikogo podawał do US podaje tylko przykłady i ew. konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Nie wysyłam każdemu paragonu, mówię tylko o tym, gdy klient sobie tego zażyczy

 

A powinieneś, jeśli prowadzisz stałą działalność zarobkową.

 

Jeśli chodzi o mój interes to chciałbyś żeby Tobie szedł tak 'lipnie' jak mi

 

W jednej firmie właściciel kupił sobie nawet plazmę, temu to szło. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten od plazmy to ewenement teraz jego firmę stać na stronę z stopką Copyright © 2010 NetArt :):angry:

 

A powinieneś, jeśli prowadzisz stałą działalność zarobkową.

 

W jednej firmie właściciel kupił sobie nawet plazmę, temu to szło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie panowie o kim mowa, bo jakoś ie mogę znaleśc tego tematu :)

 

Wystraszyliście kolopika i sprzedaje swoją ,,działalność" na allegro :):angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślę ze miesięcznie mógłbym sobie kupić LCD z bardzo wysokiej półki, na szczęście już mam, drugiej nie potrzebuje :angry:

a jeśli chodzi o paragony, nie ma obowiązku dawania klientowi jest obowiązek rozliczania się z dochodów, tak samo jak w sklepie, właściciel ma obowiązek nabicia paragonu, ale nie ma obowiązku dawania do ręki go każdemu klientowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Pana Tomka D. Castpol :) stać go na plazme 32 czy 37 cale :angry::)

 

Przypomnijcie panowie o kim mowa, bo jakoś ie mogę znaleśc tego tematu :)

 

Wystraszyliście kolopika i sprzedaje swoją ,,działalność" na allegro :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślę ze miesięcznie mógłbym sobie kupić LCD z bardzo wysokiej półki, na szczęście już mam, drugiej nie potrzebuje :angry:

a jeśli chodzi o paragony, nie ma obowiązku dawania klientowi jest obowiązek rozliczania się z dochodów, tak samo jak w sklepie, właściciel ma obowiązek nabicia paragonu, ale nie ma obowiązku dawania do ręki go każdemu klientowi :)

 

hahahah! Proszę cię, człowieku! Może jesteś Tomaszem z CastPol'u ? Nie, on nie lubi formularzy zamówień i paneli użytkownika :)

 

 

 

BTW Sprzedaję, bo dla mnie jest to mało opłacalne, ale jak stuknie 18 to będzie coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślę ze miesięcznie mógłbym sobie kupić LCD z bardzo wysokiej półki, na szczęście już mam, drugiej nie potrzebuje :angry:

a jeśli chodzi o paragony, nie ma obowiązku dawania klientowi jest obowiązek rozliczania się z dochodów, tak samo jak w sklepie, właściciel ma obowiązek nabicia paragonu, ale nie ma obowiązku dawania do ręki go każdemu klientowi :)

 

"[...]każda osoba która zapłaci za towar lub usługę ma obowiązek otrzymania paragonu lub FVAT lub min. "

 

Gratulację, zaprzeczasz sam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma obowiązku dawania do ręki go każdemu klientowi :angry:

Jak to nie?

Art. 62 kodeksu karnego skarbowego wyraźnie mówi, że

Art. 62. § 1. Kto wbrew obowiązkowi nie wystawia faktury lub rachunku za wykonanie świadczenia albo odmawia ich wydania,

podlega karze grzywny do 180 stawek dziennych.

§ 2. Kto fakturę lub rachunek, określone w § 1, wystawia w sposób nierzetelny albo takim dokumentem posługuje się,

podlega karze grzywny do 240 stawek dziennych.

§ 3. Kto wbrew obowiązkowi nie przechowuje kopii wystawionej faktury lub rachunku,

podlega karze grzywny do 180 stawek dziennych.

§ 4. Karze określonej w § 1 podlega także ten, kto wbrew przepisom ustawy dokona sprzedaży z pominięciem kasy rejestrującej albo nie wyda dokumentu z kasy rejestrującej, stwierdzającego dokonanie sprzedaży.

§ 5. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1-4

podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe.

 

Z resztą... wyszukaj sobie via Google lamenty ludzi, że dostali sporawe mandaty, bo nie dali klientowi paragonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah! Proszę cię, człowieku! Może jesteś Tomaszem z CastPol'u ? Nie, on nie lubi formularzy zamówień i paneli użytkownika

Wiesz, może Ty nie potrafisz zarobić na serwerach głosowych, ale zapewniam Cię że marka sVOICE również inne coś znaczące firmy zajmujące się sprzedażą serwerów głosowych , wbrew Twoim wyobrażeniom zarabiają na prawdę bardzo dobrze. Nie wiem też czy zauważyłeś, ale np. svoice posiada pełen autorski cms, oraz autorskie panele które są na bieżąco ulepszane, tak samo jak kilka innych dużych firm hostujących serwery, sądzisz że serwis który zarabia 500zł inwestował by czas w rozwój ? widać to tylko po Tobie, ile Ty zarabiasz.

 

 

Jak to nie?

Art. 62 kodeksu karnego skarbowego wyraźnie mówi, że

 

Faktycznie, mój błąd, lecz mimo wszystko każda osoba która sprzedaje towary lub usługi w internecie powinna mieć działalność choćby po to by mieć możliwość wystawienia paragonu lub FVAT. Dzięki temu z rynku zniknęło by 80% dzieci które dorwały darmowy panel ventrilo, który krąży w internecie i serwer VPS.

 

Dlatego że uczciwy przedsiębiorcy muszą stawać na głowie żeby walczyć z nielegalną konkurencją, a taka konkurencja w przeciwieństwie do tej prawdziwej nie jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem też czy zauważyłeś, ale np. svoice posiada pełen autorski cms, oraz autorskie panele które są na bieżąco ulepszane

A może ja mu napisze autorski panel. I co wtedy? Też sie pochwalisz, że masz autorski? Co teraz próbujesz udowodnić? Że masz super panel i rządzisz?

A jakby zarabiał te 500 zł to czemu nie miałby inwestować? Wyznaczyłeś jakieś granice inwestycji? Nie zarabia tyle to nie może inwestować? Jak chce to niech inwestuje każdy grosz :angry: może akurat trafi w coś co się opłaci :)

 

Btw.. Ciesze sie razem z Tobą, że stać Cie co miesiąc na wysokiej klasy LCD. No i że już masz jeden :) Ale jakoś nie robisz na mnie wrażenia, podobnie jak castpol.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×