Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gribo

Hosting pod nowy portal

Polecane posty

WitamZa kilka tygodni planuje uruchomić pewien portal turystyczny. Strona została oparta o Php5,Mysql,Ajax,js,flashMam pytanie jaki hosting wybrać na sam początek istnienia portalu. Wiadomo że nim(lub w ogóle) strona zdobędzie popularność minie jakiś czas.Myślałem o ofertach najwyższych z oferowanych serwerów wirtualnych firmy ovh. Oczywiscie w przyszłosci jest planowane przesiadka na dedyka ale czy na samym początku bedzie on potrzebny ? Co proponujecie. Dodam że Portal dość sporo żądań wysyła do Mysql i dosć ja obciaża. Ogólnie strona została zbudowana w oparciu o framework symfony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet na hosting wirtualny na początek to będzie jakieś 1000zł rocznie. Myślę że dopóki strona nie zdobędzie popularności to przez 6 może 12 miesięcy wirtualny wystarczy, ale dobrze by było by w każdym momencie była możliwość przesiadki na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' date='11 kwiecień 2010 - 18:16' timestamp='1271002605' post='201901]

Dobrym rozwiązaniem jest tez konto reseller szczegóły www.freecast.pl

a możesz wytłumaczyć dlaczego? Po co ma płacić za resellera, przecież to co napisał pokazuje że obciążenie jest naprawdę niewielkie. Niech bierze shareda a jak się całość rozwinie to pomyśli nad czymś wytrzymalszym.

 

2. Tak zupełnie na marginesie to polecam zmianę stopki, bo zaraz moderator się może odezwać:). Pamiętaj że:

§ 3.4 Maksymalny rozmiar czcionki w sygnaturce to rozmiar '2'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was juz prowadzi jakiś portal. Jak rozwiązaliście pierwsze miesiące istnienia portalu ? Od razu kupowaliście dedyki czy tez na wirtualu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was juz prowadzi jakiś portal. Jak rozwiązaliście pierwsze miesiące istnienia portalu ? Od razu kupowaliście dedyki czy tez na wirtualu ?

 

Po co przepłacać ... lepiej jakaś lepsza wirtualka jeżeli będzie ci dosyć mocno mulic to w tedy pomyśl o czymś mocniejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' date='11 kwiecień 2010 - 19:03' timestamp='1271005392' post='201909]

Kolega szuka wiec poleciłem usługę :)

 

Tia a szuka shared-a ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×