Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[opinie] hosting hetzner.de

Polecane posty

Witam,

 

Nie widzę opinii o hostingu hetzner.de więc rozpoczynam nowy wątek ;)

 

http://www.hetzner.de/en/hosting/produktmatrix/webhosting-produktmatrix/

 

Z ciekawości zamówiłem Level 4 na okres jednego roku za kwotę ok 45 Euro. W pakiecie limity na 6 domen (1 główna + 5 dodatkowych), ale wielu skusi nielimitowany transfer ... co zamierzam sprawdzić w praktyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale to 1+5 domen to za darmo, czy i tak się buli za nie? Że limit "na konto do wykupienia"?

 

No daj znać, daj.. oni w ogóle dają darmowy test jak się zagada : )

W sumie to jedynym sensownym jest ten najdroższy pakiet (SSH! heh), tam by było co testować ; )

 

Acha.. ich panel to tragedia.. loginy mejlowe typu pg12pd1_ds2 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel normalnie przebija nawet archaiczny panel w kei.pl :( Domeny dodaje się jako "zamówienie" do konta przy czym widzę, że na razie mam stawki 0E przy dodawaniu więc widzę, że uwzględniają te darmowe darmowe.

 

Kilka uwag.

 

Płatności: Podpiąłem swoją kartę Inteligo, czy działa to jeszcze nie wiem, bo dowiedziałem się że obciążać kartę będą dopiero pod koniec miesiąca.

 

Support: Po 19 można standardowo zapomnieć o jakiejkolwiek formie kontaktu z Helpdeskiem ale to obecnie raczej standard w DE. Za to od około 9 rano odpisują całkiem sprawnie, 30-45 minut i to dobrą angielszczyzną.

 

Dopiero zabiorę się za testowanie środowiska to dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatności: Podpiąłem swoją kartę Inteligo, czy działa to jeszcze nie wiem, bo dowiedziałem się że obciążać kartę będą dopiero pod koniec miesiąca.

 

Jesteś już w stanie powiedzieć czy obciążenie zwykłej karty bankomatowej z Inteligo działa i czy prowizja nie jest zabójcza przy takiej płatności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś już w stanie powiedzieć czy obciążenie zwykłej karty bankomatowej z Inteligo działa i czy prowizja nie jest zabójcza przy takiej płatności ??

Przy płatnościach kartą nie ma prowizji :lol: Jedynie kwestia przewalutowania środków, co każdy bank lubi sobie do obowiązującego kursu dorzucić parę groszy.

 

Z kartą Inteligo nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×