Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vBB

[Współpraca] SwiatCzcionki.pl - graficy, typograficy, hobbysci

Polecane posty

Witam. Prowadzę forum w całości poświęcone tematyce czcionek: SwiatCzcionki.pl. Zajmujemy się darmową edycją czcionek, w tym polonizacją, poprawianiem, dodawaniem brakujących symboli i znaków, dygitalizacją pisma. W tym zakresie nasze usługi są darmowe. Do tej pory wykonywałem takie zlecenia tylko ja. Chętnie nawiąże z kimś współpracę.

 

Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem czcionek - i to jest ten płatny aspekt mojego ogłoszenia. Szukam osoby, która będzie pomagać w kwestii darmowych zleceń oraz tych płatnych, dochody 50:50. Przykładowo: Pan Jan Kowalski napisał zlecenie stworzenia czcionki do jego plakatu o sporcie. Z racji tego, że byłoby nas dwóch, tworzylibyśmy tę czcionkę razem, a po sprzedaży zyski 50:50. Z klientem natomiast podpisywana byłaby umowa o dzieło, czy inna forma umowy.

 

Chętnie również nawiążę współpracę z forami graficznymi, jak i samymi grafikami. Często zdarza się tak, że najpierw trzeba daną czcionkę zaprojektować, wtedy z pomocą przychodzi grafik.

 

Wszyscy hobbysci mile widziani, forum się stale rozwija, mielismy 35 000 wyświetleń w marcu, 2000 odwiedzin. Posiadamy 600 userów. Wszelkie statystyki stale rosną. Niedawno przeszliśmy metamorfozę, przeszliśmy ze skryptu phpBB3 do IP.Board 3.

 

Wszelkie osoby zainteresowane proszę o kontakt:

 

GG: 7929435

Jabber: michalp(no-spam)aqq.eu

E-mail: michal.postek(no-spam)gmail.com

 

oraz bezpośrednio na SwiatCzcionki.pl

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×