Skocz do zawartości
zbynek

jaki hosting pod "filmy online" i Zend ?

Polecane posty

Poszukuje hostingu pod swoją pierwszą stronę internetową. Strona napisana w Zendzie dotyczy "filmow online" ... w stronie pojawiają się linki do filmów nie filmy. Polozylem stronke na darmowym serwerze ale to mi nie wystarcza .... reklamy ... a panel administracyjny otwiera się z 5 minut . Jaki hosting moglibyście mi polecić na początek ? Chcialbym tez w razie czego móc przenieść usługę na inny hosting w razie co. Jeśli chodzi o pieniądze to na początek powiedzmy z 100-200 zl rocznie do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno .... korzystam z bazy MySql

 

To chyba nie jest takie trudne?

Każdy hosting daje ci okres testowy, załóż konto na kilku i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest takie trudne?

Każdy hosting daje ci okres testowy, załóż konto na kilku i sprawdź.

 

Dzieki za pomoc .... w sumie zaloze chyba to probne konto ... dzieki za linka. Mam jednak wątpliwości odnośnie kont próbnych bo polityka firmy może polegać na tym że pokażą Tobie super testowe konto a gdy ciebie złapią (zapłacisz ) parametry spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc .... w sumie zaloze chyba to probne konto ... dzieki za linka. Mam jednak wątpliwości odnośnie kont próbnych bo polityka firmy może polegać na tym że pokażą Tobie super testowe konto a gdy ciebie złapią (zapłacisz ) parametry spadną.

No teoretycznie może tak być, i nawet wiem o kilku firmach które różne nieczyste chwyty stosują (w tym np. podbijanie transferu) ale to jest łatwo sprawdzić na różnych forach właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie na jakich serwerach trzymają swoje stronki renomowane serwisy internetowe ... iść do tych którym zaufali najbardziej wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie na jakich serwerach trzymają swoje stronki renomowane serwisy internetowe

Na własnych. :) Te renomowane serwisy mają zazwyczaj taki ruch, że hosting współdzielony nie wchodzi w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. Waham się trochę, bo między innymi na tym forum wyczytałem sporo opinii dobrych jak i złych, prawie każda firma miała jakiś zły wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zbynek znasz na świecie jakąkolwiek firmę wręcz idealną pod dosłownie każdym względem, mając przede wszystkim na uwadzę że chcesz wydać zaledwie 200 stówy rocznie?

Przemyśl to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zbynek znasz na świecie jakąkolwiek firmę wręcz idealną pod dosłownie każdym względem, mając przede wszystkim na uwadzę że chcesz wydać zaledwie 200 stówy rocznie?

Przemyśl to proszę.

 

No ja wiem że to mało pieniędzy ... w sumie byłem zaskoczony ( mile ) że tego rodzaju usługi są dostępne za tak symboliczną kwotę. Oczywiście kupie droższy pakiet hostingowy jak już stronka się trochę rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest takie trudne?

 

przecież na każdym hostingu z php5 możesz uruchomić aplikacje napisane we frameworku zend ;) Kilku naszych klientów używa nawet naszych usług svn do wersjonowania swoich aplikacji które tworzą w tym frameworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że im mniej znajdziesz o danej firmie hostingowej wpisów, a firma już działa kilka lat to tym lepiej o niej świadczy. Ludzie mają taką naturę że piszą dopiero wtedy kiedy coś jest nie tak. Żadko piszą o firmie jak działa wszystko bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę GlowaNET.pl, za 95 zł rocznie będziesz miał konto o pojemności 6GB i 840GB transferu rocznego (70 giga miesięcznie). Jeśli potrzebujesz czegoś lepszego, to wybierz lepszy pakiet, za 165zł rocznie dostaniesz konto o pojemności 10GB i 1500GB transferu rocznego (125 giga miesięcznie).

Polecam. Możesz wziąć konto testowe i sprawdzić działanie ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×