Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cal Rivers

[wirtualny] z wordpressem

Polecane posty

Witam

Szukam serwera z automatyczną instalacją wp, mały z możliwością powiększenia i abym miał kilka dni na wypróbowanie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam serwera z automatyczną instalacją wp

Z tego co mi się wydaje, to hostingi płatne != darmówki, które najczęściej nie mają możliwości edycji plików poprzez FTP, stąd też mają instalatory wszelakich skryptów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje, to hostingi płatne != darmówki, które najczęściej nie mają możliwości edycji plików poprzez FTP, stąd też mają instalatory wszelakich skryptów :)

 

Po prostu nie chce marnować czasu na przesyłanie od nowa skryptu na serwer. Z tego co pamiętam to superhost ma takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chce marnować czasu na przesyłanie od nowa skryptu na serwer. Z tego co pamiętam to superhost ma takie coś.

 

Czasu? Przecież wp rozpakowany ma poniżej 10 MB. Masz modem 14400 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Polecam skorzystanie z oferty serwerów Tani-hosting.net, posiadamy Installatron umożliwiający instalowanie wielu różnych skryptów w tym również Wordpressa. Każdy klient posiada 14 dni okresu testowego. Możliwe również płatności miesięczne oraz SMS.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Po prostu nie chce marnować czasu na przesyłanie od nowa skryptu na serwer. Z tego co pamiętam to superhost ma takie coś.

Można przecież wysłać spakowane.

 

pzdr

 

 

 

ps. u nas jest installatron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasu? Przecież wp rozpakowany ma poniżej 10 MB. Masz modem 14400 ? :)

 

To były czasy (mam 2mb) :) Podam ci przykład właśnie założyłem konto na którymś z hostingów i pół godziny wysyłałem 100plikow z 600-set. Po przesłaniu 150plików serwer się zawiesił i nic nie działa :) Jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym to przesyłasz? Co to za serwer?

 

Brzmi z lekka jak parodia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To były czasy (mam 2mb) :) Podam ci przykład właśnie założyłem konto na którymś z hostingów i pół godziny wysyłałem 100plikow z 600-set. Po przesłaniu 150plików serwer się zawiesił i nic nie działa :) Jak pech to pech.

 

Zadzwoń albo napisz do nich niech ci wrzucą wordpressa na konto po prostu, na pewno mają przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń albo napisz do nich niech ci wrzucą wordpressa na konto po prostu, na pewno mają przecież.

 

Mają wersje instalacyjną ale angielską a chce polską i mam problemy z kodowaniem znaku ź bo resztę dobrze mi pozmieniało.

 

Kolejny hosting, po przegraniu na serwer pokazuje biały ekran przy instalacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają wersje instalacyjną ale angielską a chce polską i mam problemy z kodowaniem znaku ź bo resztę dobrze mi pozmieniało.

 

Kolejny hosting, po przegraniu na serwer pokazuje biały ekran przy instalacji :)

 

Coś masz zrypane chyba. Załóż testowe konto tutaj, ja ci wgram tego worpressa w polskiej wersji i sprawdzimy gdzie robisz błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się proszę z ofertą kont www w Hekko.pl.

Wstępnie proponuję pakiet EasyPack z 2GB powierzchni i 5GB transferu miesięcznego,

powinno to zaspokoić całkowicie Twoje potrzeby.

 

Koszt tego pakietu to 42,70 zł brutto za rok z możliwością zmiany pakietu w każdej chwili.

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku.

W DirectAdmin masz Installatron z Wordpressem.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas znajdziesz autoinstalację najnowszego wordpress-a 2.9.2 oraz ok 90 innych skryptów do autoinstalacji (autorskie rozwiązanie). Auto-instalatory każdego oprogramowania przygotowujemy na życzenie w kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×