Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Filmowo.net

Najtańsze przedłużenia domen globalnych

Polecane posty

Witam

 

Zamierzam przetransferować swoją domenę o rozszerzeniu .net do tańszego operatora. Planowałem wybrać Masternet, teraz wypatrzyłem tańszą ofertę - hekko.pl

 

Może ktoś z Was zna jeszcze tańsze propozycje?

 

Zaznaczę, że interesują mnie polskie firmy.

 

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ovh.pl ? Ma jeszcze taniej.

 

Firma jako tako nie polska, a z polskim oddziałem, supportem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ovh.pl patrzyłem. Problem jest tylko taki, że do ceny domeny doliczana jest jej cena jej obsługi (od 24,39zł rocznie).

 

Także po podliczeniu wychodzi drożej niż w firmach, które podałem.

 

Niemniej dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Na ovh.pl patrzyłem. Problem jest tylko taki, że do ceny domeny doliczana jest jej cena jej obsługi (od 24,39zł rocznie).

Nieprawda. Mam tam sporo domen i ani razu nie zapłaciłem nic ponad cenę domeny z cennika.

 

Jak wybierzesz "ofertę Złotą" nie płacisz nic ponad cenę domeny. Cennik tych ofert jest, mam wrażenie, nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

ppd.pl (jak masz ponad 20 domen, odnowienie za 40zł netto), hrd.pl, masternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na ovh.pl patrzyłem. Problem jest tylko taki, że do ceny domeny doliczana jest jej cena jej obsługi (od 24,39zł rocznie).

 

Także po podliczeniu wychodzi drożej niż w firmach, które podałem.

 

Niemniej dziękuję za odpowiedź :)

Musisz wybrać Pakiet Złoty, pozostałe owszem są płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złota oferta jest płatna. Przynajmniej tak wynika z Pop-up'a wyświetlającego się podczas transferu, po kliknięciu na 'Więcej informacji' odnośnie ofert:

 

http://www.ovh.pl/produkty/porownanie_domen.xml?gm=pop (Domeny -> Transfery -> Wybór domeny -> Wybierz ofertę dla swojej domeny - >  Więcej informacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Złota oferta jest płatna. Przynajmniej tak wynika z Pop-up'a wyświetlającego się podczas transferu, po kliknięciu na 'Więcej informacji' odnośnie ofert:

 

http://www.ovh.pl/pr...omen.xml?gm=pop (Domeny -> Transfery -> Wybór domeny -> Wybierz ofertę dla swojej domeny - >  Więcej informacji)

Nie. Oferta Złota NIE jest płatna. Przy jej wyborze przy zamawianiu płacisz za domenę tyle, ile wynosi jej cena w cenniku domen. Nic nie jest też doliczane w późniejszych miesiącach, czy też latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, po prostu piszę o tym na co natknąłem się podczas próby transferu, podałem linka - wynika, że płatne :). Pewnie jakiś błąd po stronie ovh. Najlepiej będzie jak się upewnię pytając u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×