Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Topmek

Wybór hostingu oraz rejestratora domen

Polecane posty

Witam, posiadam aktualnie hosting w webh.pl (kupiony w trakcie promocji na tym forum) oraz parę domen .pl zarejestrowanych w az.pl. Ostatnio serwer co jakiś czas pada. Zastanawiam się więc nad przeniesieniem do innej firmy. W rankingu ISP wybrałem parę z najwyższym uptime'm. Nie potrzebuję jakiegoś super serwera wystarczy mi 0.5GB miejsca i transfer ok 4GB miesięcznie. Na serwerze będzie się znajdowało parę stron opartych na skrypcie Wordpress i bardzo małe forum (parudziesięciu użytkowników). Serwer musi mieć możliwość podpięcia paru domen i obsługi paru niezależnych stron. Chciałbym od razu w jednej firmie mieć domeny. Przedłużenie w az.pl kosztuje 99zł netto. Oto firmy które wybrałem:

www.dhosting.pl

www.smallservers.pl

www.netmark.pl

Który z nich byście mogli polecić ze względu na szybkość działania i niezawodność. Czy ktoś ma u nich konto i domeny? Czy obsługa klienta jest tam ok?

 

Ponadto chciałbym się zapytać jak wgląda transfer domeny z az.pl? Czy wiąże się to z jakimiś opłatami i przestojami w czasie transferu?

 

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smallservers ma test co 15 minut, poszukaj tam gdzie test jest ropbiony co 5 minut.

 

Wybierałbym pomiedzu DHosting a Netmark.

Jednak DHosting moim byłby lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponadto chciałbym się zapytać jak wgląda transfer domeny z az.pl? Czy wiąże się to z jakimiś opłatami i przestojami w czasie transferu?

Transfer domeny nie wiąże się z przestojami a o szczegóły na temat płatności pytaj u źródła i u usługodawcy docelowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić www.smallservers.pl , na którym z sukcesem ( bez przerw w działaniu ) trzymam małe forum ( 30 k postów i 10 razy mniej users ) korzystając z jednego z tańszych pakietów. Z mojego doświadczenia ( niewielkiego, przyznajmy ) wynika, że obsługa Klienta jest tam na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem konto w smallservers i również nie mam żadnych zastrzeżeń co do dzialania obsługi klienta oraz działania samej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×