Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
muchar

Opinia o twojhost.pl

Polecane posty

Opinia o twojhost.pl wie ktoś coś na ich temat -strona bardzo skromna i niewiele informacji ,pozatym niemożna się dodzwonić ,a z IP   to hosting na niemieckim serwerze .Wie ktoś coś więcej .niby tanio ale czy to nie jest jakiś krzaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W danych firmy jest nazwa actio, które mnie kojarzy się z usługami voip (www.actio.pl), z których kiedyś korzystałem.

VOIP był u nich jak najbardziej w porządku, natomiast jak jest u nich z hostingiem - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale telefonów  nikt nie odbiera.  to jakby przyszło zgłosić awarię to co wtedy i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

To raczej administrator powinien wiedzieć o awarii, a nie po zgłoszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak go niema to co serwer skoczy na miasto  i znajdzie admina i mu powie --sory wysiadam ----jak się ma taki biznes to trzeba troszkę i przy telefonie posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak go niema to co serwer skoczy na miasto i znajdzie admina i mu powie --sory wysiadam ----jak się ma taki biznes to trzeba troszkę i przy telefonie posiedzieć

 

Ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie pasuje Ci coś w tej firmie, wybierz inna. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem okres testowy - i  olewanie klienta gratis  od rana kontaktu telefonicznego  000000000000000  o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

No to właśnie po to jest okres testowy, żebyś sprawdził jak się dana firma sprawuje. Jeśli jest niewystarczająca do twoich potrzeb, to masz mnóstwo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I inni nie muszą popełniać mojego błędu będą  mogli poznać co jest [ grane  ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z tego hostingu ,i to jest prawda nie da się z nikim z tej firmy skontaktoac telefonicznie ,ale meilowo już tak . Jednak kontakt z tą firmą to bardzo duzy minus ,bo na meile odpisują tylko rano gdzieś do godziny 11 ,a więc jak zadasz pytanie o 13 to odpowiedź dostaniesz do 11 następnego dnia . Trzeba to zaznaczyć kontakt to bardzo duży minus , ale...

 

Jednak z samego hostingu jestem bardzo zadowolony , a teraz jak zmienili jakąś platformę to już w ogóle jest bardzo dobrze . Od początku tego roku wykorzystałem juz ponad 1 T transferu , i nikt mi konta nie blokuje . Utrzymuje u nich kilkanaście wordpresów , kilkanaście stron snews , dwa "malutkie' serwisy gier online , oraz najwiekszą moją stronę czyli hosting zdjęc . Hosting ten to ok 200 Mb zdjęć , 7000 uniq dziennie . Z tym hostingiem zdjec to jest taka historia ,ze wywalali mnie ze wszystkich hostingów na nazwa.pl brakowało transferu, na home.pl również brakowało transferu a inne hostingi to już w ogóle odpadały .

Z twojhost.pl korzystam już 2 rok , i dodam że te wszystkie strony utrzymuje w najtańszym pakiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

korzystałem z tego hostingu 1 rok. Sprawował się bardzo dobrze. Jak jest teraz? Czy ma ktoś serwer z ssh? Jak to wszystko się sprawuje? Są jakieś problemy, pady itp.? Jak ja miałem tam hosting to takich nie było ale mam zamiar znów kupić konto i muszę się dopytać :o

 

// Przepraszam za odkop-bardzo potrzebne są mi te informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×