Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cristov

[opinie] klatka.pl

Polecane posty

klatka to type.pl - miałem tam kiedyś konto. Sprawowało się bez zarzutów. Niestety już nie mam bo zaczęło mi brakować transferu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam na klatka.pl konto od ponad roku i nie moge zlego slowa powiedziec.

Uptime w moim wypadku wynosi 99,9, bo przez caly ten okres server mial status down jakies 5razy i to po kilka minut.

Ceny przystepne. Moim zdaniem warto zwrocic na nich uwage.

Ja poki co nie mam zamiaru z nich rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbywali cię? A co przychodziłeś do nich , stukałeś , pukałeś a oni mówili - nie ma nikogo? Po co pisać takie bzdurne posty które niczemu nie sluża, kolega alwaro wyżywa się w odpowidziach dot. firm hostingowych, wg informacji z tego forum miał konta w kilkudziesięciu firmach, martyna wojciechowska polskiego hostingu normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie polecam. Jak nie masz ruchu i serwis nie wymaga zuzycia zasobow jest ok. Jak masz cos wiekszego (co nie znaczy duzego) zdecydowanie nie polecam, za to zdecydowanie polecam nazwa.pl. Z klatki musialem uciekac, na nazwa.pl wcale sie nie czepiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

przeciwnie, miałem hosting na nazwa.pl i niestety czepiają się do for zużywających więcej niż normatywne zasoby serwera. Swoją drogą myślę, że ich parametry bezpieczeństwa są tylko na papierze (na stronie) , w rzeczywistości wciskają ludziom że przekracza się te parametry podczas gdy obciązenie faktyczne jest dużo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbywali cię? A co przychodziłeś do nich , stukałeś , pukałeś a oni mówili - nie ma nikogo? Po co pisać takie bzdurne posty które niczemu nie sluża, kolega alwaro wyżywa się w odpowidziach dot. firm hostingowych, wg informacji z tego forum miał konta w kilkudziesięciu firmach, martyna wojciechowska polskiego hostingu normalnie...

To trywializowanie nie do końca jest słuszne, bo ja też miałem tam konto i znam z praktyki BOK tej firmy. I tu nie chodzi o pukanie i stukanie;). Z nimi dobry jest kontakt na początku, a jak już kupisz i wtedy masz jakiś problem (częste problemy z bazą danych szczególnie przy joomli) to możesz pisać maile jeden po drugim a i tak nie dostaniesz odpowiedzi.

A kolejna sprawa - to uptime - po prostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kolejna sprawa - to uptime - po prostu porażka.

 

Tak się akurat składa że mam u nich hosting od 2004 roku, hostuje 3 konta na rożnych ich serwerach

i prowadzę cały czas monitoring swoich stron uptime nie spada poniżej 99% - wiec jest nieźle.

Co do joomli też miałem kiedyś problem ale ich administrator pomógł mi go znaleźć i rozwiązać - teraz

wszystko testuje na localhost zanim puszcze na serwer.

Ogólnie ja osobiście mam o nich pozytywne zdanie i wypadają dobrze na tle niektórych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też hostuję w tej firmie strony od kilku lat. Generalnie hosting należy stabilnych ale od czasu do czasu wprowadzają jakieś zmiany i nie raczą o tym powiadomić swoich użytkowników. Dotyczy to także takich zmian jak zmiana IP! Właśnie wczoraj miała miejsce po raz drugi taka sytuacja. W moim przypadku skutkuje to na przykład tym, że zakupione w dotpay przez klientów mojego serwisu kody dostępu nie działają i od rana dostaję reklamacje.

Raczej już nie przedłużę abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje ich usługi od kilku dni i mogę powiedzieć tak.

Ceny w miarę fajne, jednak pomoc techniczna nie kompetentna, cały czas próbują spławić klienta ktory ma problem z serwerem, u mnie problemy powstały zaraz po instalacji wordpress, serwer nie obsługuje poprawnie skryptów PHP. Długi czas oczekiwania na kontakt z pomocą techniczną co jest naganne.

Nie wykupie u nich więcej żadnej z usług,a nawet domeny w ich drugim serwisie, to jest firma krzak, zero pomocy technicznej, same problemy z serwerem. Jedyny plus to niska cena, ale co z ceny jak jakość usługi jest mizerna.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×