Skocz do zawartości

Polecane posty

witam wszystkich,

 

przymierzam się do kupna serwera dedykowanego pod ecommerce, chciałbym się Was spytać jakie macie opinie na temat firmy Artnet.pl ? nie znalazłem praktycznie nigdzie opinii negatywnych ani pozytywnych, więc sam nie wiem co do wyboru. Wiem, że serwerownie mają w Zieleniaku w gdańsku,

 

pozdrawiam,

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ich tylko jedynie w 100% polecić - jestem z nimi od lipca 2009 i złego słowa nie można im powiedzieć jak za tą cenę co oferują :D Chcą jeszcze parę ważnych zmian wprowadzić w tym roku, co oczywiście jest na + Pan Piotr jest całkiem normalnym człowiekiem i można z nim porozmawiać nie tylko na temat biznesu :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ich tylko jedynie w 100% polecić - jestem z nimi od lipca 2009 i złego słowa nie można im powiedzieć jak za tą cenę co oferują :D Chcą jeszcze parę ważnych zmian wprowadzić w tym roku, co oczywiście jest na + Pan Piotr jest całkiem normalnym człowiekiem i można z nim porozmawiać nie tylko na temat biznesu :blink:

 

@jarek

 

A jak z ruchem z TP SA ? są problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są tani ale nie dopieszczją klienta czasami trochę długo trzeba czekać na kontakt z bok-iem.W zieleniaku swoje serwery trzyma iq,nephax.Jest jeszcze BDC ale to chyba już nie zieleniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są tani ale nie dopieszczją klienta czasami trochę długo trzeba czekać na kontakt z bok-iem

 

 

Czy ja wiem.. Na odp czekam krótko do 3h max. Oczywiście jeżeli coś potrzebuję natychmiast to się dzwoni prawda? Ja osobiście tak myślę i robię.. nie wiem jak inni ;p

http://artnet.pl/pl/kontakt,content,713.html - a to co nie "Zieleniak" ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ciężko uzyskać informacje, mają problem z odpowiadaniem na pytania. Dałem sobie spokój bo nie wiem ile razy można się prosić o ofertę czy też odpowiedź na zadane pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej brać przez ViPower - mają tam więcej maszyn i dzięki temu kontakt mają dużo lepszy. Moim zdaniem szybciej dostaniesz odpowiedź gdy napiszesz do ViPower, a oni do artnet niż gdybyś robił to bezpośrednio.

 

Poprzez ViPower miałem u nich VPS przez około rok. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Gdy były kłopoty były one rozwiązywane wzorcowo, gdy nie było kłopotów to wszystko działało bardzo sprawnie. Jako kłopoty przez cały rok: na początku psuła się maszyna matka (coś sprzętowego) i chyba 2 lub 3 razy 15 minutowy pad łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej brać przez ViPower - mają tam więcej maszyn i dzięki temu kontakt mają dużo lepszy. Moim zdaniem szybciej dostaniesz odpowiedź gdy napiszesz do ViPower, a oni do artnet niż gdybyś robił to bezpośrednio.

No ale chyba nie o to chodzi, że jak nie masz u nas 15 serwerów po 1000 netto miesięcznie, to mamy Cie w zadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej brać przez ViPower - mają tam więcej maszyn i dzięki temu kontakt mają dużo lepszy. Moim zdaniem szybciej dostaniesz odpowiedź gdy napiszesz do ViPower, a oni do artnet niż gdybyś robił to bezpośrednio.

 

Przecież vipower dzierżawi maszyny z artnetu, więc raczej artnet przoduje w 'posiadaniu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda u was, my dostajemy odpowiedzi bardzo sprawnie.

Sam mam bezpośredni kontakt do kilku administratorów, dodatkowo numer do szefa, więc jeżeli jest coś priorytetowego to przepychamy to szybciej.

 

Co do traktowania, to chyba normalne, w mniejszych firmach, że będąc dobrym stałym klientem jest się lepiej traktowanym? ; )

Sprawa NRM była o tyle specyficzna, że powołał się na nas i wiem, że artnet chcąc być w porządku po prostu się z nami kontaktował w tej sprawie, czy zgadza się, że podsyłaliśmy im klienta, czy tak po prostu postanowił się na nas powołać i jakoby nas ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jak ktoś by chciał ominąć to by dobrego słowa o polecającym nie powiedział ;) ale jak widać to była pomyłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do traktowania, to chyba normalne, w mniejszych firmach, że będąc dobrym stałym klientem jest się lepiej traktowanym?

Widocznie w artnecie to norma ;) Podaj może jakiś próg kwotowy lub serwerowy aby traktowali klienta lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z vipower.pl - możesz się do nich odezwać - będziesz miał informacje z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

widzę odkopany mega stary wątek ;) Artnet to bardzo fajna i porządna firma więc możesz brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

widzę odkopany mega stary wątek ;) Artnet to bardzo fajna i porządna firma więc możesz brać ;)

 

Aż tak wiele się zmieniło przez 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×