Skocz do zawartości
Krzysztof Muc

Pismo zawierające Prośbę o Sponsoring/Współprace.

Polecane posty

Tarnowskie Góry, dnia 25.01.2010r.

 

Organizacja Vectra-Esport

 

 

Prośba o sponsoring

 

Organizacja powstała w roku 2002 poprzez utworzenie sekcji Quake.

Od 2005 roku sekcja uczestniczy systematycznie w rozgrywkach On-Line oraz Lan, zarówno zajmujemy bardzo wysokie miejsca.

W bieżącym roku mamy zamiar występować w rozgrywkach cybersport.pl, Electronic Sports League/ESL.

Zawodnicy naszej Organizacji biorą także udział w rozgrywkach indywidualnych, a mianowicie mniejsze Turnieje On-Line, Lan, aktywnych dywizji biorących udział w różnych rozgrywkach jest aż 4 m.in. takie sekcje Gier jak Quake, Counter Strike Source, Call of Duty 4 czy również popularny Counter Strike 1.6.

 

Sekcje:

Counter Strike 1.6 - Drużyna założony przy współpracy z Abdisamad, powstały w dniu 20.06.09 roku nie przerwanie dąży do sukcesów.

 

Call Of Duty 4 - Sekcja tej gry jest bardzo ciekawa od początku istnienia byłej organizacji Abyss gracze tej platformy grają ze sobą już 2 lata nie przerwanie, ich determinacja i chęć rywalizacji przywiodła ich do tak wielkiego sukcesu jakim jest Reprezentowanie Polski na rozgrywkach miedzy narodowych.

 

Counter Strike Source - Dywizja tej gry jest najmłodsza ponieważ chłopcy grają ze sobą krótki czas, a mianowicie 4 miesiące ale chęć zaistnienia na Europejskiej scenie jest tak wielka, trening ich przybliża coraz bardziej do tego do czego donżyli przez te 4 miesiące pokonując największe Polskie potęgi na tej Platformie.

 

Quake - najstarsza dywizja która zapoczątkowała istnienie Organizacji.

 

 

Zarówno członkowie Organizacji jak i jego zarząd chcą aby Organizacja mogła dalej się rozwijać i rozszerzać swoją działalność e-sportową w kolejnych latach.

 

· Ekspozycję loga firmy na strojach zawodników.

· Promocję firmy na naszej stronie internetowej.

· Promocję firmy we wszelki sposób.

 

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie,

nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie spełnić.

Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony, będzie służyć promocji wizerunku firmy,

jego efekty będą trwałe i głębokie, a nam pomoc ta umożliwi zrealizowanie ambitnego celu sportowego.

 

 

W imieniu Zarządu Organizacji

 

 

 

Założyciele - Krzysztof Muc, Przemysław Stawicki.

 

Kontakt email: krzysztof-muc@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest tajemnicze wymienione przez was

Queake

Bo szczerze mówiąc to nawet google mi powiedziało podczas próby wyszukiwania takiego słowa, że chyba się pomyliłem w pisowni.

 

Druga sprawa - skoro ta wasza szumna "organizacja" istnieje od roku 2002, czyli niecałe 10 lat, to czemu nigdzie nie można znaleźć jej nazwy?

 

 

Edit: Sponsi - byłeś szybszy ;)

Edytowano przez Fiercio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie lecz teraz sprawdziłem moją wypowiedz i odpowiadam na pytania:

 

#1. Literówka każdemu się zdarza, a nie wiem o co się tu czepiać.

#2. Tak jak do poprzedniej wypowiedzi, a co do nazwy jeżeli istniejemy od 2002, ale Pan nie pomyślał nad tym, że Tytularny sponsor może zażyczył sobie całkowitą reklamę nawet w formie nazwy Organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#2. Tak jak do poprzedniej wypowiedzi, a co do nazwy jeżeli istniejemy od 2002, ale Pan nie pomyślał nad tym, że Tytularny sponsor może zażyczył sobie całkowitą reklamę nawet w formie nazwy Organizacji.

 

i gdzie tu jest zachowany jakikolwiek wizerunek teamu, skoro podejmujecie się gry pod nazwą byle firmy, która zaoferuje wam darmowy serwer gry?

Od 2002 roku mogliście wyrobić sobie markę na tyle dobrą, że taki post nie musiał by się tutaj znajdować, firmy same by do was pisały z propozycją współpracy.

 

@down

 

;)

 

edit:

 

Swoją drogą, tak na przyszłość- skończcie z takimi długimi podaniami. To na prawdę nie jest fajne, nie wszystkim chce się czytać co macie do przekazania. Jeżeli staracie się o coś, starajcie się pisać konkretniej i jaśniej; jakie odnieśliście sukcesy, co możecie zaoferować i czego konkretnie oczekujecie, a Ty wywaliłeś nawet u góry datę i miejscowość, jakbyś pisał list apelacyjny do ministra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Swoją drogą, tak na przyszłość- skończcie z takimi długimi podaniami. To na prawdę nie jest fajne, nie wszystkim chce się czytać co macie do przekazania. Jeżeli staracie się o coś, starajcie się pisać konkretniej i jaśniej; jakie odnieśliście sukcesy, co możecie zaoferować i czego konkretnie oczekujecie, a Ty wywaliłeś nawet u góry datę i miejscowość, jakbyś pisał list apelacyjny do ministra."

 

Widzę, że Pan jest jedynie pionkiem społeczeństwa, a informacje osiągnięcia i tym podobne podaje się przy nawiązywaniu współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pańska wypowiedz jest nie na miejscu, a treść którą przekazałem jest na tyle krótka gdzie są zawarte najważniejsze wiadomości które powinny widnieć w takim miejscu, a co do samego listu widocznie Pan nigdy nie starał się o żadną współprace i widocznie nie jest Panu na rękę pisanie, a po za tym proponował bym powrócenie do standardowych wypowiedzi ponieważ Pańskie wypowiedzi nic jeszcze nie wniosły do tematu, a tylko pokazują Pańskie zaniżone IQ rozumowania, jestem po szkołach Administracyjnych wiem wiem co mam pisać jeżeli jednak Pan tego nie rozumie proszę już nie wypowiadać się w tym temacie i nie nabijać sobie Postów.

 

spoko. Mów mi Piotrek, panowanie mnie postarza.

 

treść którą przekazałem jest na tyle krótka gdzie są zawarte najważniejsze wiadomości które powinny widnieć w takim miejscu

 

Jaaasne, ja się za opisywanie każdej 'dywizji' z osobna nie wziąłem. Z pośpiechu nie dodałeś adresu waszej stronki. Chyba, że jej nie macie?

 

proszę już nie wypowiadać się w tym temacie i nie nabijać sobie Postów.

 

ok, będę już milczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - jeśli chcesz zachowywać tak "oficjalną" formę pisma, to postaraj się na przyszłość o zachowanie również poprawnej polszczyzny. Nie będę tutaj przytaczał błędów, jakie popełniłeś, bo po pierwsze jest ich za dużo, a po drugie to nie lekcja języka polskiego, taką masz w szkole. Może czas trochę odejść od grania i zająć się nauką?

 

Po drugie - jak już pisali poprzednicy, jeśli jesteście tacy dobrzy, to spokojnie powinniście znaleźć dawno temu sponsora. Nalałeś w swoim poście sporo wody, ale nie opisałeś choćby jednego konkretnego sukcesu. Rozumiem przez to, że takowego nie było...

 

Po trzecie - nie napisałeś niczego konkretnego na temat waszych oczekiwań względem sponsora. Jako, że jest to forum poświęcone hostingowi, domyślnie przyjąć można, że chodzi o serwer, ale z treści postu wnioskuję, że może chodzić o coś więcej (np. wsparcie finansowe). To też przydałoby się skonkretyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D.V na początku powiem tak, nie jestem jakimś orłem z języka polskiego lecz sama treść została przekazana w ręce ludzi którzy się zajmowali takimi rzeczami tak sformułowali wypowiedz i tak stwierdzili, że jest dobrze zaufałem i jestem zadowolony, jeżeli chcesz dalej drążyć przez ile rąk przeszło to pismo szczerze powiem, że zostało to dostarczone pocztą elektroniczną do 3 osób.

 

Co do osiągnięć:

 

Call of Duty 4 - Reprezentacja Polski w tej platformie gry (więc wydaje mi się, że są oni warci zainteresowania)

 

Counter Strike 1.6 - Nie przerywanie gra przez rok czasu, a ich osiągnięcia to m.in. zajęcie 4 miejsca na Lanie w Tarnowskich Górach, występowanie i zjamowanie wysokich miejsc mowa tutaj do TOP15 to Allegra, Cybersport, ESL.

 

QL - Zajmuje wysokie miejsce w lidze ESL.

 

Counter Strike Source - po 4 miesiącach z tego co podpisywaliśmy z nimi kontrakty zaczynają dopiero swoją karierę i zaczynają grać w ESL.

 

Oczekiwania według tego czego dany sponsor może dać nie będziemy od danego sponsora wymagać góry pieniędzy, to w zależności jaką formę współpracy można oczekiwać takie informacje przy bliższym zapoznaniu się z daną Firmą czy też osobą fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówką to można by nazwać, jeśli wystąpiła by raz - a tu widać było, że nie osoba to pisząca nie miała pojęcia o poprawnej pisowni nazwy gry, w którą grała, (jeśli treść pierwszego posta jest prawdą) od ~jedenastego roku życia.

 

PS: Skoro ta "organizacja" takie sukcesy osiągała, to może warto by wrzucić skan jakiegoś dyplomiku czy czegoś potwierdzającego te bardzo wysokie miejsca?

PS2: Nazwa tej "organizacji" po wpisaniu w Google występuje tylko jako link do tej właśnie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajęcie 4 miejsca na Lanie w Tarnowskich Górach, > ahh ten lan u Heftera nie ma co na skale światową i jest się czym chwalić albo nie ma czym właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dajcie linki do osiągnięć bo

 

(...) a informacje osiągnięcia i tym podobne podaje się przy nawiązywaniu współpracy.

To się własnie podaje PRZY szukaniu sponsora bo to TY masz go zachęcic, aby Cię wspierał.

Call Of Duty 4 - Sekcja tej gry jest bardzo ciekawa od początku istnienia byłej organizacji Abyss gracze tej platformy grają ze sobą już 2 lata nie przerwanie, ich determinacja i chęć rywalizacji przywiodła ich do tak wielkiego sukcesu jakim jest Reprezentowanie Polski na rozgrywkach miedzy narodowych.

O ile wiem reprezentuje Was tam jedna osoba (HC SD) i do tego dostajecie ostro w pupę.

Więc przynajmniej miejsce jaja to napisać, a nie wciskacie kit na forum.

Żadnych linków, screenów z CB/ESL.

A woda się leje i leje.

Zarówno członkowie Organizacji jak i jego zarząd chcą aby Organizacja mogła dalej się rozwijać i rozszerzać swoją działalność e-sportową w kolejnych latach.

 

· Ekspozycję loga firmy na strojach zawodników.

· Promocję firmy na naszej stronie internetowej.

· Promocję firmy we wszelki sposób

.

Fajna przerzutnia, nikt nie wie o co chodzi z tymi podpunktami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
#18 podałem email więc tam proszę kierować propozycję.

To nie jest odpowiedź na moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×