Skocz do zawartości
jarecki74

Szukam dobrego konta Reselerskiego do przeniesienia 200 kont i 400 meili

Polecane posty

Witam

 

O 7 lat korzystam z jednego ISP. Przyszedł czas na zmiany. Potrzebuję więcej powierzchni, więcej transferu, dobry panel po polsku dla reselera i klienta. Raczej w grę wchodzą tylko 2 WHM/cPanel i DA.

 

Konto reselerskie jako emulacja serwera fizycznego z pełnym wsparciem technicznym - nie VPS bo aż taki dobry nie jestem i sobie nie poradzę z wieloma sprawami

Transfer >= 100GB miesiąc z możliwością rozbudowy

Powierzchnia >= 20GB z możliwością rozbudowy

Pakiety skryptów fantastiko lub coś takiego

 

Oferta poważna i pilna. Jeśli administrator podejmie się jeszcze transferu tych kont to będzie g8. Jestem w stanie zapłacić za poważną ofertę ok 150 zł /mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

test sprawdzający kogo? polecających użytkowników?

 

 

Odpowiedź na proste pytanie

 

Czy logując się jak Reseler w DA mam możliwość przejść bezpośrednio na konto klienta DA nie znając jego hasła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto reselerskie jako emulacja serwera fizycznego z pełnym wsparciem technicznym - nie VPS bo aż taki dobry nie jestem i sobie nie poradzę z wieloma sprawami

No to może VPS ale managed ???

 

Widzę, że raczej wykorzystujesz spore zasoby, więc chyba reseller shared odpada.

 

150zł/m to jednak niezbyt wysoki budżet, jeśli mówimy o VPS managed. Jak możesz dołożyć to np. http://statnet.pl/vps/managed-vps-l.html z panelem DA.

 

Oferta poważna i pilna. Jeśli administrator podejmie się jeszcze transferu tych kont to będzie g8. Jestem w stanie zapłacić za poważną ofertę ok 150 zł /mies

Z tym to raczej kiepsko. Obecny hosting masz na DA/cPAnel coś innego?

 

Czy logując się jak Reseler w DA mam możliwość przejść bezpośrednio na konto klienta DA nie znając jego hasła ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK,

 

Prosty test sprawdzający

 

Czy logując się jak Reseler w DA mam możliwość przejść bezpośrednio na konto klienta DA nie znając jego hasła ?

 

Napewno masz taką opcję w WHM/cPanel.

Możesz się zalogować na konto użytkownika i przełączać pomiędzy Twoimi kontami na resellerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno masz taką opcję w WHM/cPanel.

Możesz się zalogować na konto użytkownika i przełączać pomiędzy Twoimi kontami na resellerze.

 

 

Pytam dla teg, że właśnie przeglądam demo DA http://www.directadmin.com/demo.html logujac sie jako

login: demo_reseller password: demo

i w zakladce

List Users demo_user logowanie wymaga hasla. Troche to do kitu. 99% moich userow nie pamieta hasel a trzeba cos szybko im zrobic.

To jak to jest z ta opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Shared hosting może powoli nie dawać rady, także jednak raz, a dobrze lepiej będzie się przenieść..

Dodaj VAT do tej kwoty i pukaj do Statnetu.. raczej w Polsce nic sensownego za tą cenę nie znajdziesz.. jeśli chcesz w PL to tak 2 stówki trza szykować netto chyba..

Jest jeszcze deho.pl (Smallservers).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby piszą że na naszych serwerach możesz czuć się swobodnie nie ma dużych limitów itp.

ale z drugiej strony, logicznie rzecz biorąc to masz rację, bo nikt sobie nie pozwoli potem niewiadomo jak zajeżdżać maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie to nie chodzi o drogo/niedrogo tylko o korelację ceny za pakiet i otrzymywanych limitów CPU i innych.

 

 

No i z mojego punktu widzenia wsparcie jest bardzo stotne. jek slysze od admina , ze nia ma takiej opcji to ja dziekuje.

Prawidlowa odpowiedz to "zastanowie sie i zrobie wszystko aby pomoc".

 

Dzieki za info

 

przegladam oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i z mojego punktu widzenia wsparcie jest bardzo stotne. jek slysze od admina , ze nia ma takiej opcji to ja dziekuje.

Prawidlowa odpowiedz to "zastanowie sie i zrobie wszystko aby pomoc".

Wiesz, zależy czego oczekujesz od takiego admina. Wiadomo, że nawet jeśli to nie wiadomo jaki dobry shared to możliwości są ograniczone, bo nie będzie pod Ciebie zmieniał konfiguracji serwera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z ta opcja ?

W wersji demo, jako, że jest to wersja demo, to nie wszystko musi działać ;)

W wersji normalnej jak najbardziej działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa działa, a jak nie wierzy to zawsze można np w hekko wziąć pakiet reseller na test 14dni i zerknąć jak to wygląda 'w praniu' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień poszukiwań i ..... nic nie zdecydowałem jeszcze. Sprawdziłem ze 30 ofert , napisałem ze 100 meili

 

Powoli dochodzę do wniosku , że tak źle to nie mam bo:

 

Kilka bardzo potrzebnych funkcji

 

mam emulecję serwera fizycznego

dostęp do ssh dla dowolnego użytkownika

automatyczne dodawanie domen do dns (admin potwierdza w 5 min)

dowolny podział pow. w grupie na www i email

bardzo dobra skuteczność spamu + greylisting (o dziwo żadnych opóźnień w dostarczaniu meili)

 

Na nowych kontach reselerskich wydaje mi się , że nie mam zbytniej kontroli nad wszystkim.

Np w WHM/Cpanel nie mogę ustawić Cpanelu aby klient od razu wiedział co może a czego nie. Nie chcę mu pokazywać opcji Front PE bo się będzie 10 razy pytał, że ma ikonę a mu nie działa.

 

 

Direct Admin ? mówią , że za słaby do VPS'a i co ciekawsze mówią , że moje usługi będą cieńko chodzić na 1,6 GHZ 512 RAM.

 

Już nie wiem co myśleć. Głowa mi pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Direct Admin ? mówią , że za słaby do VPS'a i co ciekawsze mówią , że moje usługi będą cieńko chodzić na 1,6 GHZ 512 RAM.

 

Direct Admin za słaby na jakiego VPS`a? Może być za słaby na 128 lub 256 RAM, napewno nie powinien robić problemów przy 512 MB RAM.

No i nie mówimy tu o VPS`ach za 15 złotych miesięcznie (tak mi się przynajmniej wydaje :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie od VPS i Resellerów posłuchajcie

 

w tej chwili mam VPS z poniższą funkcjonalnością za 110 zł mies. w profesjonalnej firmie

gdzie do kontaktu mam kilka linii tel. chat online, FV pocztą i odpowidź na email w ciągu godziny a standardowa odpowiedź to ZROBIONE, spam skuteczność 99% i nie ma u nich rzeczy niemożliwych.

 

Ale ze wzglądu, że w tej chwili nie oferują nowych pakietów VPS z zarządzaniem tylko dedyki bez wsparcia szukam dodatkowego partnera.

 

Platforma Kei Luna to podobne parametry, ale panel mi nie pasuje. Potrzebuje panel, dzięki któremu łatwo w razie potrzeby przeniosę userów na platformę dedykowaną.

 

W tej chwili mam (patrz w dół) a potrzebuję więcej pow. i transferu oraz panel DA, Plesk lub WHM/CP w rozsądnej cenie biorąc pod uwagę, że moja usługa ma klika lat a ceny dysków i transferu w tym czasie spadły.

 

 

Obecna funkcjonalność:

 

17 GB powierzchni dyskowej z dowolnym podziałem na www i pocztę

własny numer IP

utrzymanie serwerów Primary i Secondary DNS

możliwość obsługi serwerów PNS i SNS w domenie własnej użytkownika

własne serwery pocztowe POP3 i SMTP

dostęp przez FTP

konto Shell, dostęp przez SSH umożliwiającymi bezpośrednie logowanie na serwerze i zarządzanie plikami.

dostęp do 999 baz danych PostgreSQL lub MySQL, (również dla podużytkowników) umożliwiający tworzenie dynamicznych stron www

standardowy rozmiar pojedynczej bazy danych: 70MB

dostęp do kompilatorów C, C++, Python

możliwość uruchomienia 150 serwerów www w tym: domenie własnej (np. www.nazwa.com.pl) lub w subdomenach (domeny głównej, np. www.nazwa.domena.com.pl ) oraz udostępnienia dowolnej ilości kont e-mail

nieograniczona liczba kont FTP

dowolne nazwy subdomen

możliwość zaparkowania dowolnej ilości domen własnych (np. nazwa.com.pl) do głównego konta (tzn. kierujące pod wspólny adres np. strony głównej) bez jakichkolwiek opłat dodatkowych

dostęp do statystyk własnego serwera wirtualnego

bezpieczne połączenia SSL

możliwość zakładania i usuwania dowolnej ilości kont e-mail o dowolnej pojemności

panel zarządzania dla każdego założonego konta e-mail

możliwość założenia na każdym z kont e-mail nieograniczonej ilości alias'ów z tym samym przedrostkiem

możliwość założenia dowolnej ilość autoresponderów

możliwość przekazywania poczty na inne konta - (forward )

blokada niechcianej poczty (filtr antyspamowy)

powiadamianie przez SMS o przychodzącej poczcie na telefon komórkowy - (zależne od operatora)

nielimitowana objętość poczty obsługę poczty przez dowolny program pocztowy, obsługującego standardy POP3 (protokół odbierania poczty) oraz SMTP (protokół wysyłania poczty)

obsługę poczty przez WWW

obsługę protokołu WAP

możliwość uruchamiania skryptów PHP4,5, CGI

współpracujących z każdą przeglądarką WWW.

roczny transfer 720GB

bezpłatną pomoc techniczną

całodobowy nadzór teczniczny

możliwość zmiany usługi w dowolnym momencie trwania abonamentu na inną

 

Jeśli ktoś ma rozsądną ofertę to proszę na PRIV.

 

 

ps .

Panowie od www.ncdroup.pl od 2 dni na meile nie odpowiadaja a chat online JEST OFLINE od 3 dni a maja promocje http://ncgroup.pl/se...vps_vmware.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili mam VPS z poniższą funkcjonalnością za 110 zł mies. w profesjonalnej firmie

gdzie do kontaktu mam kilka linii tel. chat online, FV pocztą i odpowidź na email w ciągu godziny a standardowa odpowiedź to ZROBIONE, spam skuteczność 99% i nie ma u nich rzeczy niemożliwych.

Jaka to firma i jakie masz obecnie parametry (cpu/ram/transfer) jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ale jakie maile ? Nic do nas od Pana prawdopodobnie nie dotarło. Nie mamy w tej chwili wiadomości bez udzielonej odpowiedzi. Proszę o kontakt na PW. Możliwe że Pana wiadomości trafiły do spamu.

 

Zapraszam także do kontaktu telefonicznego.

 

 

Pozdrawiam.

NETWORK COMMUNICATION SP. Z O.O.

 

I Oddział w Łodzi - Biuro obsługi klienta:

Ul. Piłsudskiego 135

92-318 Łódź

 

II Oddział w Łodzi - Siedziba firmy:

Ul. Piotrkowska 270

90-361 Łódź

 

 

 

Informacja handlowa:

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 20.00 pod numerem Infolinii: 0 801 000 820

Telefon kontaktowy: 0 507 009 099

Email: info@ncgroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ale jakie maile ? Nic do nas od Pana prawdopodobnie nie dotarło. Nie mamy w tej chwili wiadomości bez udzielonej odpowiedzi. Proszę o kontakt na PW. Możliwe że Pana wiadomości trafiły do spamu.

 

Zapraszam także do kontaktu telefonicznego.

 

 

Pozdrawiam.

NETWORK COMMUNICATION SP. Z O.O.

 

I Oddział w Łodzi - Biuro obsługi klienta:

Ul. Piłsudskiego 135

92-318 Łódź

 

II Oddział w Łodzi - Siedziba firmy:

Ul. Piotrkowska 270

90-361 Łódź

 

 

 

Informacja handlowa:

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 20.00 pod numerem Infolinii: 0 801 000 820

Telefon kontaktowy: 0 507 009 099

Email: info@ncgroup.pl

 

 

 

Wysłałem meila 3 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×