Skocz do zawartości
Elektronik

[OPINIE] ultimahost.pl

Polecane posty

Gość

Coś się właśnie dziwnego z routingiem dzieje na 91.230.* . Pingdom stwierdza niedostępność, cloudflare stwierdza niedostępność, ja się z domu mogę połączyć i z proxy na VPSach 192.166.* też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Również posiadam VPS'a z początkiem 91.230. Dwudziestego piątego zaliczyłem cztery pady i tym samym uptime spadł do 99.44% dzienny, 99.78 tygodniowy, 99.95 miesięczny :/ Dodatkowo miałem spory problem z zalogowaniem się do panelu, wyskakiwały dziwne błędy... Nawet nie mogę pobrać pliku z kopii zapasowej bo ładuje ruski rok, a na końcu błąd :( Coś słabo ostatnio idzie Ultimie, a szkoda.

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam VPS'a z początkiem 91.230. Dwudziestego piątego zaliczyłem cztery pady i tym samym uptime spadł do 99.44% dzienny, 99.78 tygodniowy, 99.95 miesięczny :/ Dodatkowo miałem spory problem z zalogowaniem się do panelu, wyskakiwały dziwne błędy... Nawet nie mogę pobrać pliku z kopii zapasowej bo ładuje ruski rok, a na końcu błąd :( Coś słabo ostatnio idzie Ultimie, a szkoda.

No dokładnie bo jakby było 99.98 to można by dopłacić 100 zł miesięcznie za ten uptime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mpm1122 25 mieliśmy kilka bardzo silnych ataków ddos. Wiązało się to z niedostępnością łącza na zagranicę, wszystkie inne łącza w tym czasie działały bezproblemowo. Potrzebowaliśmy chwilę by odfiltrować ruch pochodzący z ataku. Stąd też sumaryczna przerwa tego dnia w okolicach 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry serwer, szybki, mam tam konto od dłuższego czasu, co ważne dobra obsługa techniczna, co ważne. Nie ma również przerw w działaniu co dla mnie bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Czy też wam padły VPS'y z puli 91.230.* ? U mnie host jest nieosiągalny o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, od godziny 14:00 nie działa serwer teamspeak na moim VPSie, wszystko wskazuje na to że teamspeak poprawnie nasłuchuje na porcie 9987, ale nie mogę się z nim połączyć, nie wiem czy to ultima coś grzebała czy problem leży może po mojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wróżka dzisiaj pracowała do 15 więc lepiej napisz na maila do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Minął mniej więcej rok, czas na napisanie opinii.

Miałem najmniejszy pakiet vps który dawniej oferowali, 1GB ramu, 10GB HDD, 1Ghz bodajże.

Nie mam się do czego doczepić, działało to stabilnie, jak za taką cene miało wysoki uptime, jak kiedyś pisałem na bok szybko odpowiedzieli.

Niestety miałem sąsiadów którzy lubili mulić łaczę, ale to jakimś czasie się wynieśli (lub wyeksportowani), bo wszystko wróciło do normy. Zrezygnowałem jedynie ze względu że mam taniejszego kimsyfa, który mi wystarcza.

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam. Dlaczego?

- brak problemów. Uptime 100% za ostatnie 4 miesiące (nie licząc moich wpadek dwóch)

- support ok - ale stosunkowo mało korzystam, bo nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam. Dlaczego?

- brak problemów. Uptime 100% za ostatnie 4 miesiące (nie licząc moich wpadek dwóch)

- support ok - ale stosunkowo mało korzystam, bo nie ma potrzeby.

Potwierdzam + dodam od siebie:

- panel przyspieszył

- klienci przeniesieni z innej firmy dostali równie dobre warunki w bardzo podobnej cenie

- może i overselling na początku był, ale nadrobili to sprzętem i teraz jeżeli nawet zjawisko występuje to jest nieodczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat bez problemu - jeśli VPS to tylko u nich.

Bezproblemowy kontakt, świetna oferta i co bardzo ważne - niesamowicie wydajne serwery w tym przedziale cenowym, miażdżą nawet wyższą półkę cenową u konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@theqkash raczej ;)? Z chęcią zapoznamy się z tym, co można jeszcze poprawić.

Ticket 25156 - problem, czas odpowiedzi i rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że są oni świetnym Hostingiem.

Support szybko odpowiada na pytania, łatwo się dogadać.

 

Niestety nie jestem osobą pełnoletnią, nie zarabiam własnych pieniędzy, i musiałem przenieść się na tańszy hosting :(

 

Ale osobiście bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że praktycznie jestem zdecydowany przenieść dwa dotychczasowe vpsy do Ultimy, pytanie do posiadaczy

ovz.4096MB lub ovz.8192MB o kwestie prędkości na dyskach ssd. Można prosić o wynik działania poniższego?

dd if=/dev/zero of=/tmp/test bs=64k count=16k conv=fdatasync

ps: webh wytestowałem, ale zależy mi na wyniku też z UH.

Edytowano przez elroy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jako, że praktycznie jestem zdecydowany przenieść dwa dotychczasowe vpsy do Ultimy, pytanie do posiadaczy

ovz.4096MB lub ovz.8192MB o kwestie prędkości na dyskach ssd. Można prosić o wynik działania poniższego?

dd if=/dev/zero of=/tmp/test bs=64k count=16k conv=fdatasync

ps: webh wytestowałem, ale zależy mi na wyniku też z UH.

16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 7.87064 s, 136 MB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Nie wiem czy jeszcze się przyda, ale wrzucę:

16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 1.9294 s, 557 MB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×