Skocz do zawartości
Elektronik

[OPINIE] ultimahost.pl

Polecane posty

No niestety ja zaliczam pady przynajmniej 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Pingwiny dostały więcej ramu a Diabły jakoś tak traktowane po macoszemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jest to jedna z lepszych firm hostingowych, z którymi miałem styczność. Support bardzo szybki i profesjonalny, w razie problemów zawsze szybko odpisują. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Ultimahost mam kontakt od promocji wakacyjnej w tamtym roku. Zdarzają się jakieś przerwy w działaniu usług, zazwyczaj o 2 czy 3 nad ranem, ale są to zdarzenia rzadkie, że nie mam prawa narzekać :) Kontakt z obsługą wzorowy, sprzęt bardzo dobry i oferta jest konkurencyjna wobec innych firm. Mogę tylko polecić i potwierdzić wcześniejsze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przerwy o ile udało mi się ustalić wynikają z systemu backupu, który uruchamia się właśnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym lepiej, bo wyeliminowałeś ostatnią wątpliwość jaka dotyczy Ultimahost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam nie narzekam.

Zresztą, w Marcu nie było ani ćwierć minuty przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aktualne kody rabatowe UltimaHost - 2. kwiecień:

 

HD_START - 50% przez pierwsze 3 miesiące VPS Managed

HOST_START - 6zł za pierwszy miesiąc na dowolny pakiet hostingu współdzielonego

OVZ_8192MB - 60% rabatu za pierwszą płatność przy zakupie serwera OVZ.8192MB z dyskami SSD

VPS_50 - 50% rabatu na dowolny serwer VPS na pierwszą płatność

 

Ponadto rabaty:

 

przy zakupie:

2, 3, 4, 5 sztuki - 5 %

6, 7, 8, 9, 10 sztuki - 10 %

powyżej 10 sztuki - 15 %

 

 

przy płatności:

dwuletniej - 10 %

trzyletniej - 20 %

pięcioletniej - 30 %

 

Zachęcam i polecam usługi UltimaHost

(jeśli szanujesz mój czas w gromadzeniu i upublicznianiu kodów, możesz użyć linku referencyjnego znajdującego się w mojej stopce)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku wziąłem jail.2048MB i nie miałem zastrzeżeń, jednak z powodu małego wykorzystania zmniejszyłem do najsłabszej konfiguracji, niestety nie mam doświadczenia z VPS'ami, stąd moje pytanie brzmi: czy obciążenie serwera, powodujące m.in liczne 502 gateway około północy trwające nawet dłużej niż godzinę za pewne spowodowane backup'em jest normalnym zjawiskiem? Pytam tutaj ponieważ nie dostałem odpowiedzi po zgłoszeniu - mam chyba prawo tego nie wiedzieć - jedynie backup dla mnie przestał się wykonywać, ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek. A pozatym jest raczej dobrze. wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do suportu, do tej pory testowałem vps u nich i nie było żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@theqkash doszły teraz nowe rabaty do kolekcji:

http://www.webhostin...od-ultimahostpl

 

wink.png

 

Aktualne kody rabatowe UltimaHost - 25. kwiecień:

 

HD_START - 50% przez pierwsze 3 miesiące VPS Managed

HOST_START - 6zł za pierwszy miesiąc na dowolny pakiet hostingu współdzielonego

OVZ_8192MB - 60% rabatu za pierwszą płatność przy zakupie serwera OVZ.8192MB z dyskami SSD

VPS_50 - 50% rabatu na dowolny serwer VPS na pierwszą płatność

 

WHT_25% - 25% zniżki na pierwszą płatność oraz każde odnowienie dla dowolnego okresu rozliczeniowego

WHT_50% - 50% zniżki na pierwszą płatność oraz każde odnowienie dla płatności rocznej

OVZ_75% - 75% zniżki na pierwszą płatność dla dowolnego okresu rozliczeniowego (maksymalnie 2 lata)*

 

*Promocja OVZ_75% nie obowiązuje w przypadku serwerów gier

 

Ponadto rabaty:

 

przy zakupie:

2, 3, 4, 5 sztuki - 5 %

6, 7, 8, 9, 10 sztuki - 10 %

powyżej 10 sztuki - 15 %

 

 

przy płatności:

dwuletniej - 10 %

trzyletniej - 20 %

pięcioletniej - 30 %

 

Zachęcam i polecam usługi UltimaHost

(jeśli szanujesz mój czas w gromadzeniu i upublicznianiu kodów, możesz użyć linku referencyjnego znajdującego się w mojej stopce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O ile widzę wczoraj do pakietu ovz.4096MB i ovz.8192MB dodano odpowiednio po 10 i 20GB przestrzeni dyskowej. Serwery już obecnych użytkowników zostały automatycznie o tą ilość powiększone.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak polecić UH jeszcze bardziej niż zwykle smile.png (zwłaszcza, że miejsce mi się kończyło i planowałem dokupić)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja również tylko polecam. Wiadomość o dodatkowych 20 GB naprawdę mnie zdziwiła i ucieszyła. Jak do tej pory jeszcze nigdy nie spotkałem się z takimi "gratisami" w tak krótkim czasie, do tego przy ciągłym świadczeniu usług na naprawdę wysokim poziomie.

Serwer ma uptime prawie 50 dni, gdzie wcześniej to ja go restartowałem (byłoby pewnie ponad 100 już), nie czuć żadnych wachań obciążenia... Cud miód maliny, brać w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem miło zaskoczony powiększeniem dostępnej przestrzeni :-) Bardzo dobrze świadczy to o Ultimahost, że również obecni klienci otrzymują takie prezenty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj próbuję się skontaktować z jakimkolwiek pracownikiem ultimahost.pl, niestety przez panel klienta nie mogę bo system mimo opłaconego serwera do sierpnia (przelew był robiony w lutym), pokazuje jakieś ujemne saldo i wywala komunikat: "Na twoim koncie nie ma wystarczających środków do wykonania tej operacji". Zatem jakakolwiek możliwość kontaktu z supportem przez panel jest niemożliwa.

 

Wysłałem wiadomość tradycyjnym mailem, zero reakcji. Od wczoraj także nie mogę się do nich dodzwonić bo nikt nie odbiera. Zatem pozostało mi tylko to forum.

 

Nie mam tu zamiaru robić komukolwiek czarnego PRu bo przy kupnie VPSa, BOK b. mi pomógł i odpowiedział na każde pytanie, jakość usług od strony technicznej także jest wysoka. Po prostu teraz nie mogę się skontaktować w żaden sposób z kimkolwiek od ultimahost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj próbuję się skontaktować z jakimkolwiek pracownikiem ultimahost.pl, niestety przez panel klienta nie mogę bo system mimo opłaconego serwera do sierpnia (przelew był robiony w lutym), pokazuje jakieś ujemne saldo i wywala komunikat: "Na twoim koncie nie ma wystarczających środków do wykonania tej operacji". Zatem jakakolwiek możliwość kontaktu z supportem przez panel jest niemożliwa.

 

Sprawa została już rozwiązana. Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi na zapytanie przez pocztę elektroniczną. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu przez panel klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z dostępnością modułów iptables w ultimahost? Jeśli ktoś instalował csf to czy miał jakieś fatal errors?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z dostępnością modułów iptables w ultimahost? Jeśli ktoś instalował csf to czy miał jakieś fatal errors?

Jak jakiś czas temu miałem vps to właśnie brak możliwości odpalenia jakiegokolwiek firewalla na iptables w szczególności csf spowodował, że odłożyłem "na półkę". Tzn. uzgodniłem, że jak będzie możliwość odpalenia csf to mi dadzą znać. Jako, że informacji nie otrzymałem, to albo zapomnieli albo dalej nie można.

 

Jakby była możliwość to proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś czas temu miałem vps to właśnie brak możliwości odpalenia jakiegokolwiek firewalla na iptables w szczególności csf spowodował, że odłożyłem "na półkę". Tzn. uzgodniłem, że jak będzie możliwość odpalenia csf to mi dadzą znać. Jako, że informacji nie otrzymałem, to albo zapomnieli albo dalej nie można.

 

Jakby była możliwość to proszę o info.

 

Nie rozumiem za bardzo, jak to brak możliwości odpalenia jakiegokolwiek firewalla? Program się przecież zainstaluje. Csf to kobyła więc w 100% to nie będzie poprawnie chodził na żadnym VPS opartym na wirtualizacji OpenVZ, bo przy tej formie wirtualizacji za dużego pola do popisu w temacie security to nie ma ;) ale nie musi, ważne, żeby nie było żadnych fatal errors a były dostępne te moduły na których nam najbardziej zależy - i stąd moje pytanie czy jest możliwość aby administrator włączył jakiś moduł na prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×