Skocz do zawartości
kustosz

[wirtualny] Hosting o następujących parametrach

Polecane posty

1. Pojemność to minimum 5 do 10Gb

 

2. Panel DirectAdmin ( miałem inne panele ale ten mi najbardziej odpowiada, chyba przyzwyczajenie )

 

3. Transfer miesięczny w granicach 50Gb

 

4. Hosting na LiteSpeed

 

5. Opłaty miesięczne za hosting

6. Dostępne SSH

 

7. Możliwość uploadu plików nie mniej jak 200 Mb (tak samo baz danych)

 

Dobrze by było ja by było dostępne preinstalowanie skryptów ale już niekoniecznie. 

 

Możliwość przetestowania usługi przez minimum 3 dni

 

Proszę o oferty firm hostingowych lub o wskazanie firmy która spełnia te wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć firmę która spełnia wszystkie wymagania może być Ci niezwykle ciężko :)

ViPower.pl spełnia wszystkie wymagania prócz 5 i 6 :) No niestety niema możliwości płatności w mniejszych przedziałach czasowych niż te podane na stronie.

7.Upload dużych plików -> limity ustawione są na 512MB.

PreInstalowane skrypty - aktualnie funkcja ta jest zablokowana. Jednak jest zainstalowana a serwerze i prawdopodobnie w tym tygodniu zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vipower testowałem konto reseller i powiem szczerze że wszystko mi odpowiadało, szybkie odpowiedzi na pytania i ustawienia konta. Jednak parząc na wcześniejsze opinie o hostingu mieli dużo awarii w ubiegłum roku. Mam nadzieję że to już się skończyło, po przejściu na LiteSpeed powinno być już dobrze Obserwuę opinie o tym hostingu jeżeli przez dwa lub trzy tygodnie będzie wszystko dobrze chodziło chyba zdecyduję się na nich. Na razie czekam na materały do stron od klientów

 

 

 

Znaleźć firmę która spełnia wszystkie wymagania może być Ci niezwykle ciężko :)

ViPower.pl spełnia wszystkie wymagania prócz 5 i 6 :) No niestety niema możliwości płatności w mniejszych przedziałach czasowych niż te podane na stronie.

7.Upload dużych plików -> limity ustawione są na 512MB.

PreInstalowane skrypty - aktualnie funkcja ta jest zablokowana. Jednak jest zainstalowana a serwerze i prawdopodobnie w tym tygodniu zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj widełki cenowe jeszcze. również ci polecę glowanet.pl . To hekko jedzie na litespeed?? Hmm z tego co wiedziałem to tylko głowa i vipower ( chciaż z tego co pisali to do końca stycznia dopiero przeniosą wszystko na lite) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Osobiście polecam sharedy w OVH spełniają te warunki prócz okresu testowego ;)

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shared w OVH na Direct Admin? Wydawało mi się, że mają jedynie ich autorski manager.

 

Lite Speed masz w Prohost, w kontach Biznes, ale panel to cPanel. Jest też testowo jak widziałem w dhosting.pl Tam jednak znajdziesz autorski panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shared w OVH na Direct Admin? Wydawało mi się, że mają jedynie ich autorski manager.

 

Lite Speed masz w Prohost, w kontach Biznes, ale panel to cPanel. Jest też testowo jak widziałem w dhosting.pl Tam jednak znajdziesz autorski panel.

Witam

Panel jest do zabawy czy do konfiguracji ? ;) Myślę że autor tematu może zmienić przyzwyczajenia ;)

 

ProHost strasznie tną na limity CPU B) Nadal pozostaje przy poleceniu OVH.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

@ Linux@User

 

W ovh nie dostaniesz SSH w każdym pakiecie

Płatności roczne

Litespeeda, raczej tam niema

 

ProHost strasznie tną na limity CPU

Bo przy jakości jaką oferuje Prohost, nie spodziewaj się że dostaniesz połowę rdzenia za kilka zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×