Skocz do zawartości

Polecane posty

Zacznijmy od poczatku. Dnia 1 pazdziernika 2010 dostalem maila reklamujacego Wasze uslugi. Przejrzalem firmowa witryne i poszukalem opinii. I tak oto wpadlem tutaj ;) Pamietam, ze zamienilem kilka slow ze znajomym z branzy seo i tak wlasnie cos sklonilo mnie do refleksji. Takie wielkie boom hoseo, a co to? Na Waszej stronie jest taki zapis:

Zajmujemy się hostingiem od 2005 roku, przez ten czas zdążyliśmy poznać wiele rozwiązań technicznych, wiedza ta przyczyniła się do naszego sukcesu.

Pamietam, ze mialem jakis czas temu zapytac lecz dopiero teraz znalazlem chwilke na to. Otoz pogrzebalem troszeczke w internecie i nie moge znalezc wzmianki o tym, ze faktycznie dzialacie od 2005 roku. Chcialbym prosic o krotka historie firmy od 2005 roku :) Fakty i wydarzenia mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdanie to ma znaczenie takie, że my (twórcy tej platformy hostingowej) zajmujemy się hostingiem - czytaj. pracowaliśmy dla firm hostingowych, utrzymywaliśmy ich serwery oraz infrastrukturę przez co poznaliśmy wiele rozwiązań technicznych, a owa wiedza przyczyniła się do stworzenia naszej platformy co uznajemy sukcesem.

 

Dla niejasności, założenie firmy odbyło się w grudniu 2009 roku, więc o firmie nie mogłeś słyszeć wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poproszę o jakieś nowe info na temat hostingu w hoseo.pl W szczególności na temat awaryjności jeśli taka występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że podbijam ale nie mogę edytować.

 

Chciałbym jeszcze zapytać gdzie na stronie znajdę regulamin usług bo niestety nie mogę znaleźć.

 

Moderatora proszę o spięcie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×