Skocz do zawartości
Tess

[opinie] tox.pl

Polecane posty

Co sądzicie o tym dostawcy. Jest bardzo tani, czy to czasem nie podpucha?

Mam wykupioną domenę z rozszerzeniem com, chciałabym znaleźć jakiś niedrogi hosting domeny. Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jak co, ale chyba nie zaufałbym firmie, na której stronie znajduje się tylko logo i e-mail. chyba że tox.pl to nie jest ich oficjalna strona i kryją się także pod innym adresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to się w ogóle strone nie otwiera, jest wstawiony jakiś plik Index z adresem email i jakąś mała grafiką. Serwer wykupiony w Hetzner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z nimi nie mam zadnych problemow. z czystym sumieniem moge polecic, a korzystam z ich uslug od jakichs 4-5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nimi nie mam zadnych problemow. z czystym sumieniem moge polecic, a korzystam z ich uslug od jakichs 4-5 lat.

 

A czy masz może kontakt z administratorami tox.pl? Bo nie mogę się z nimi skontaktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mają otwartą działalność gospodarczą bo to mi wygloda na krzak ;)

 

A dla mnie rejestrowanie domeny pod którą świadczy się usługi firmowe na osobę fizyczna wygląda na krzaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie według Ciebie nazwa to też krzak bo domenę ma na osobę fizyczną? Zlituj się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą, serio kupujecie domeny w tej 'firmie' (?), która nawet nie pokazuje oferty ani żadnych danych na swojej stronie? ciekawe czy jest jakiś panel czy wszystko na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, serio kupujecie domeny w tej 'firmie' (?), która nawet nie pokazuje oferty ani żadnych danych na swojej stronie? ciekawe czy jest jakiś panel czy wszystko na maila :P

 

na meila jeszcze oki gorzej jak na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie rejestrowanie domeny pod którą świadczy się usługi firmowe na osobę fizyczna wygląda na krzaka...

 

ja też mam domenę/y na osobę fizyczną,

taki jestem gość że nie odliczam sobie jej/ich kosztów od podatków ;)

wątpię aby jakikolwiek urząd chciał mnie do tego zmusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tox.pl. Przez pół roku nie odpowiadali na moje mejle. Nie odpowiadali na zgłoszenia błędów, prośby o wystawienie rachunków nic. Po pół roku się odezwali i jeszcze z wielką łaską i arogancją odpowiedzieli na moje pytania. Kiedyś ten hosting był dobry, teraz obsługa zrobiła się niemiła i nie ma z nią kontaktu. Nawet strony internetowej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od mojej opinii o tej firmie minelo 2,5 roku. W tym czasie mialem okazje poznac wiecej innych hostingow i jednoczesnie mialem dalej konto na tox.pl. Teraz po tym czasie moge napisac, ze moja opinia o tej firmie zmienila sie diametralnie. Odpowiedzi na e-maile dostaje od razu, nie bylo wlasciwie zadnych przerw w dzialaniu uslugi, a jak potrzebuje cos dodatkowego to firma mi to wlacza i zawsze moge liczyc na pomoc i porade. Jestem bardzo zadowolony teraz, bo firma jest responsywna i elastyczna, a to jest podstawa jesli chcesz robic cos powaznego na hostingu. Teraz mam kilka stron na tox.pl hostowanych. Strony internetowej dalej nie maja, ale who cares. Polecam!

Edytowano przez bear007 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×