Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kajetan

Hacked przemo

Polecane posty

Gość Kopaczka

Skrypt jest dobry oprócz tego, że generuje duże obciążenia przy większej ilości użytkowników.

 

To była wina serwera bo na tym serwerze przemo tylko konta nie ma ;]

 

Jednak można zawsze zmienić skrypt i bawić się w konwertowanie bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede musial zmienic skrypt forum...

huahuahua, tylko dlatego, że paru nieskomplikowanych umysłowo pisze, że Przemo jest niebezpieczny? Daj spokój :P

Już raz hosting Przema - Webd.pl pokazał na co go stać, dziwie się, że jeszcze nie zmienili hostingu na coś porządniejszego, niejedna z lepszych firm myślę, że nawet sponsorowałaby owe konto dla przema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Kolejna akcja na webd.pl - naprawdę się dziwię że przemo jeszcze tam siedzi... Ten hosting to powinni zamknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W tym momencie po prostu leżę !!! Tak kretyńskiej firmy to nie widziałem jeszcze... Następnym razem niech wyślą pismo o kasację konta razem z backupami albo o wyłączenie kilku serwerów - ciekawe czy też zastosują się do pisma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ten hosting zawsze był śmieszny.

 

Z tego co mi wiadomo to forum.ubuntu.pl też na nim stało do czasu aż administracja zmądrzała.

Też kilka razy podmieniali im index przez winę serwera.

 

Przemo uparcie chce tam zostać, w jednym dniu 3 razy mu index kiedyś podmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huahuahua, tylko dlatego, że paru nieskomplikowanych umysłowo pisze, że Przemo jest niebezpieczny? Daj spokój :P

Już raz hosting Przema - Webd.pl pokazał na co go stać, dziwie się, że jeszcze nie zmienili hostingu na coś porządniejszego, niejedna z lepszych firm myślę, że nawet sponsorowałaby owe konto dla przema.

Przy aktualnej sławie przemysława myśle że żadna profesjonalna firma nie zasponsorowała by konta.

 

Forum ubuntu.pl było chyba 7 razy hakowane, raz przez dziurę w vB, a reszta przez webd. Profesjonalna firma, nie ma co. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×