Skocz do zawartości
Gość cfg

Najlepszy system płatności online

Polecane posty

Gość cfg

Witam,

 

Poszukuje systemu płatności, który ma niskie prowizje, ale z tego co widzę DotPay, Przelewy24 czy Platnosci.pl mają podobne stawki. Jednak, który system najlepiej się sprawuje, który ma najwięcej do zaoferowania i która z tych firm daje możliwość szybkiego otrzymania pieniędzy - czytałem, że na przelew z DotPay trzeba czekać nawet do 2 tygodni - w moim sklepie nie mogę sobie pozwolić na takie poślizgi ze względu, żę będę prowadził reselling.

 

Więc jakie systemy polecacie? I który wypłaca bardzo szybko?

 

Pozdrawiam,

Jacek Ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej wypłacalne są chyba platnosci.pl

Dotpay niestety muszę potwierdzić, że jest wolny o.OO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

platnosci.pl - korzystam, kontakt bardzo dobry, ew. wyjaśnienia transakcji przez telefon od ręki, wypłata najpóźniej na drugi dzień, banalna integracja API.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotpay niestety muszę potwierdzić, że jest wolny o.OO

 

e tam... później niż 3 dni jeszcze nie dostałem wypłaty (nie licząc dni wolnych) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

A jeżeli chodzi o przelewy24. Korzystał ktoś z ich usług? Jakieś opinie?

I czy są jakieś inne firmy godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
I A jeżeli chodzi o przelewy24. Korzystał ktoś z ich usług? Jakieś opinie?

Żekomo dziurawe...

I czy są jakieś inne firmy godne polecenia.

Z moich informacji wynika, że będą dopiero ;)

 

Na chwilę obecną bierz platnosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam... później niż 3 dni jeszcze nie dostałem wypłaty (nie licząc dni wolnych) :D

 

Ja czekałem kiedyś ponad miesiąc czasu na wypłatę ;)

Ale może to dlatego, że moje konto było na os. fizyczną... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te firmy coś strasznie długo wypłacaja te pieniądze. Z Paypal dostajemy do 3 dni, MOneybookers wypłaca już po max. 48 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

Przelewy24 - dziurawe? Tzn. Można więcej info?

Więc jednoznacznie DotPay odpada.

 

Platnosci.pl - no myślę, że trzeba będzie się na to zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dotpay wypłacam raz na tydzień i oczekuje na pieniądze do tygodnia max półtora.

To chyba masz pecha.. Od początku działalności z ich usług korzystamy i wypłata zlecana pierwszego każdego miesiąca, czwartego jest już na naszym koncie (pod warunkiem, że są to dni robocze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TAK dla dotpay.pl.

1. Najbardziej bezproblemowa integracja.

2. Jedyna firma w Polsce, która może chociaż w minimalnym stopniu wzbudzi zaufanie osoby z zagranicy (certyfikat EV i siedziba w London, UK).

3. Integracje z Paypal i Moneybookers!

4. Wypłata pieniędzy, dla konta firmowego - bardzo sprawna - nie wiem - nie zastanawiałem się nigdy nad tym ile one idą, ale dłużej niż 3 dni - nie wydaje mi się, żeby to było.

 

A platnosci.pl - zawsze są jakiejś problemy w integracji - głównie z powodu tego, że ich panel jest totalnie zagadkowy, oraz Klienci kopiują klucze ze spacjami i dziwią się, że system ich nie waliduje. Poza tym to Allegro, a monopolisty nie wolno wspierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TAK dla dotpay.pl.

1. Najbardziej bezproblemowa integracja.

2. Jedyna firma w Polsce, która może chociaż w minimalnym stopniu wzbudzi zaufanie osoby z zagranicy (certyfikat EV i siedziba w London, UK).

3. Integracje z Paypal i Moneybookers!

4. Wypłata pieniędzy, dla konta firmowego - bardzo sprawna - nie wiem - nie zastanawiałem się nigdy nad tym ile one idą, ale dłużej niż 3 dni - nie wydaje mi się, żeby to było.

 

A platnosci.pl - zawsze są jakiejś problemy w integracji - głównie z powodu tego, że ich panel jest totalnie zagadkowy, oraz Klienci kopiują klucze ze spacjami i dziwią się, że system ich nie waliduje. Poza tym to Allegro, a monopolisty nie wolno wspierać...

 

A w dotpay nie można skopiować ich id ze spacją? Fakt, dotpay jest łatwiejszy w integracji, ale płatności.pl bezpieczniejszy. Pierwsze słyszę by ktoś miał problem w integracji płatności.pl, po prostu nie rozumiesz działania ich api, korzystałem z dotpaya przez długi okres ale po przesiadce na płatności.pl jest o niebo lepiej. Na wypłaty średnio czekałem 5 dni roboczych. A to że mają siedzibę w UK to wcale nic nie znaczy poza tym że chcą zaoszczędzić na podatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

A ja kiedyś stykałem się z opiniami, że platnosci.pl wypłaca należność kiedy się chce - w każdym dniu (no oprócz weekendów).

Bo jeśli system płatności ma mi trzymać miesiąć pieniądze to jest no złe. Towaru dużo, trzeba co chwile dokupować a pieniądze skąd brać?

 

Oczywiście mam fundusze, ale inne projekty nie mogą cierpieć na początku przez takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cfg w panelu platnosci.pl klikasz w 'Wypłać' i na drugi dzień masz już swoją kasę u siebie na koncie.

I tak powinno być, w sumie nie widzę tu nic takiego nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

No tak, ale tego nie wiedziałem bo jeszcze nie mam konta w żadnej z tych firm.

To czyli chyba platnosci.pl wygrywa pod zwgledem wypłat z dotpay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dotpay jest łatwiejszy w integracji, ale płatności.pl bezpieczniejszy.

 

Na podstawie czego pojawia się taka informacja, bo to bardzo ciekawy wątek, tylko szkoda, że autor pisze jakieś bzdury nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości... Nikt tego nigdy nie sprawdził. Nie słyszałem o problemach bezpieczeństwa w żadnym z wymienionych, więc nie wiem po czym wnosi Pan, że A jest lepszy od B.

 

Pierwsze słyszę by ktoś miał problem w integracji płatności.pl, po prostu nie rozumiesz działania ich api, korzystałem z dotpaya przez długi okres ale po przesiadce na płatności.pl jest o niebo lepiej. Na wypłaty średnio czekałem 5 dni roboczych.

 

Z całą pewnością... Tworząc integrację z (praktycznie) wszelkimi dostępnymi w Polsce systemami mikropłatności, faktycznie miewam ogromne problemy z ich działaniem. W 2009 zintegrowałem pewnie z 30 sklepów z dotpay, przelewy24 i platnosci. Jedyny system, z którym były problemy to ten ostatni. Naprawdę mam jakiś przegląd pola. Nie mam z nikim żadnej lojalki czy umowy współpracy. Pisze co widzę, a doświadczenie mam dosyć duże w tej branży.

 

Z resztą czy ja muszę się z czegoś tłumaczyć? Już Pan usłyszał o problemach w integrowaniu z platnosci.pl.

 

 

PS.

To czyli chyba

:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Z całą pewnością... Tworząc integrację z (praktycznie) wszelkimi dostępnymi w Polsce systemami mikropłatności, faktycznie miewam ogromne problemy z ich działaniem. W 2009 zintegrowałem pewnie z 30 sklepów z dotpay, przelewy24 i platnosci. Jedyny system, z którym były problemy to ten ostatni. Naprawdę mam jakiś przegląd pola. Nie mam z nikim żadnej lojalki czy umowy współpracy. Pisze co widzę, a doświadczenie mam dosyć duże w tej branży.

 

Z resztą czy ja muszę się z czegoś tłumaczyć? Już Pan usłyszał o problemach w integrowaniu z platnosci.pl.

 

 

PS.

 

:|

 

w sumie wdrażałem systemy płatności również nie wymienione w tym wątku i zdarzył mi się tylko raz problem właśnie z platnosci.pl - ale umowę i tak podpisałem z platnosci.pl i jestem zadowolony ;) - cenie sobie u nich świetną pomoc zarówno 'BOK jak i techniczną'.

 

ps. też jestem ciekaw skąd informacje, że np. platnosci.pl sa bezpieczniejsze od.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie statusu transakcji w platnosci.pl wymaga podpisania klucza (sprawdzenie go po obu stronach), dopiero wtedy możemy uzyskać dane o transakcji. W dotpay te dane są wysyłane bezpośrednio do sklepu bez weryfikacji. Owszem, dotpay stosuje blokadę na adres IP. Czy to wystarcza? Być może, ja nie zamierzam się w to wgłębiać. To kwestia indywidualna jak kto patrzy na poziom bezpieczeństwa. Dla Kowalskiego hasło "haslo123456" będzie wystarczające a dla kogoś innego "WERG3ytggW$RgtywTY$Ghr4teYwwfef@#%Te" będzie nadal słabe i będzie szukał dodatkowych zabezpieczeń. Osobiście cieszę się że platnosci.pl stosują dodatkową weryfikację przez wymianą informacji. Nie napisałem też, że dotpay jest niebezpieczny, czytajcie ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym odbił piłeczkę dot bezpieczeństwa. W platnosci.pl dostajesz 2 klucze od nich, w dotpay pin generujesz samemu. Odpowiedz sobie uczciwie na pytanie, które rozwiązanie jest bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] Nie napisałem też, że dotpay jest niebezpieczny, czytajcie ze zrozumieniem ;)

 

albo już dla mnie jest późno, albo coś słabo widzę, ale nikt nie napisał @Krystian, że twierdzisz to co powyżej napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o platnosci w dotpay, przelew srednio dochodzil w przeciagu 3dni roboczych.. inaczej kwestia sie ma z platnosciami sms, tutaj do wyboru sa dwie formy wyplaty, standardowa 21dni oraz pilna - 7dni

 

w przypadku tej drugiej ucinaja dodatkowo, o ile dobrze pamietam, jakies 5% przychodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
poza tym że chcą zaoszczędzić na podatkach :(

 

Dotpay S.A.

NIP: 634-26-61-860

REGON: 240770255

Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście Wydział XI Gospodarczy KRS nr 0000296790

Kapitał zakładowy w wysokości 4.000.000,00 złotych, wpłacony w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Faktury są na innego wystawcę..

 

Dotpay jest serwisem pośrednictwa finansowego, prowadzonym przez usługodawcę działającym pod firmą Dotpay Ltd., z siedzibą w Londynie, (SW1V 1BZ London, UK), przy ulicy 95 Wilton Road Suite 3, zarejestrowanym przez Companies House, pod numerem 5898623, posiadającym numer identyfikacji podatkowej Corporate Tax ID 5717 3267827 436A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Wystawiają Ci FV? Czy może rachunki?

Sprzedawca / Seller:

Dotpay Ltd.

95 Wilton Road Suite 3

SW1V 1BZ London

UK

 

edit: hekko był pierwszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Co do dotpay to czas w jakim idą pieniądze to 3-4 dni. Jedną z ich zalet to to, że nie trzeba mieć zarejestrowanej firmy i jest możliwość założenia konta przez osobę indywidualną.

 

Drugą zaletą jest duża ilość sposobów płatności np żabka itp ( nie wiem jak z platnosci.pl )

 

Moje pytanie do innych forumowiczów: czy ktoś korzystał z płatnością smsem ? Gdzie się bardziej opłaca i jakie są stawki i prowizje?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×