Skocz do zawartości
kemustek

[opinie] serwerydlaciebie.pl

Polecane posty

mozna, ale maja kiepska wirtualizacje i na VPS duzo nie pociagniesz

 

procesor jest rozlozony 16x 0.7MHz, jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na VPS'ie są tam nakładane jakieś limity na ilość połączeń z serwerem?

 

Zauważył ktoś tam coś takiego? Na supporcie czekam dopiero na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.h4y.eu/

 

Ta sama firma lecz ze znacznie lepszą ofertą.

Panel DA dodają za darmo.

To jedno i to samo:

 

 

 

 

 

HOST1

ul. Bergstr. 18

58730 Froendenberg, Germany

Europejski ID-Ust.-Nr.: DE 212789176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oczywiście, że ta sama firma, tylko oferta inna.

Może na pierwszy rzut oka dla Państwa jest identyczna itp, ale np są mniejsze gwarancje SLA, inny czas reakcji itd. W tym przypadku na h4y.eu nasz Administrator ma zakaz logowania się na serwer dedykowany klienta i naprawiania czegoś bez wcześniejszej akceptacji proformy i zatwierdzeniu przez klienta, że zostanie obarczonymi kosztami za naprawę np, serwera apache.

Klient za darmo ma prawo do systemu rescue/restartów/reinstalacji serwera. Innych czynności w tym przypadku nie prowadzimy za darmo.

Oczywiście jeżeli wskaże nam iż sprzęt jest uszkodzony czy też np dysk twardy zostaje to z 'miejsca' naprawione.

 

W przypadku serwerydlaciebie.pl/host1.eu robimy często naprawdę wiele dla klienta za darmo. Często też optymalizujemy i zabezpieczamy serwer (oczywiście również dużo znaczy staż klienta w naszej firmie i jego terminowość opłat za abonament).

 

Także prosimy pamiętać, iż jakość = cena : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Można na ich serwerach świadczyć usługi hostingu ? Oczywiście nie dla dzieciarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jak u nich z prędkością łącza na VPS'ach? Niby najwyższa przepustowość to do 1000 Mbit/s, ale jak to ma się w praktyce? Da się wyciągnąć w godzinach szczytu z 50Mbit/s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Miałem u nich vpsa bo akurat trafiłem na promocje, jeden miesiąc za 1zł to sobie kupiłem na test :)

Serwer/łacze dobrze chodzi nie było problemów.

Jedyny minus to to ze nie można samemu przeinstalować systemu, czy wybrac innego trzeba pisać do nich,

Z prośbą o instalacje innego systemu lub przeinstalowanie obecnego na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem u nich vpsa bo akurat trafiłem na promocje, jeden miesiąc za 1zł to sobie kupiłem na test :)

Serwer/łacze dobrze chodzi nie było problemów.

Jedyny minus to to ze nie można samemu przeinstalować systemu, czy wybrac innego trzeba pisać do nich,

Z prośbą o instalacje innego systemu lub przeinstalowanie obecnego na nowo.

Faktycznie nie ma, aczkolwiek bok działa bardzo szybko i sprawnie, więc w sumie to nie aż taki problem. Tak samo brak w panelu opcji restartu VPSa ale i tutaj bok działa naprawdę szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś bardziej uściślić, jak u nich właśnie z prędkością łącza? Zależy mi na tym, bo prowadzę serwis downloadu, a że obecnie mam VPS'a u prywatnej osoby gdzie nie da się prawie nic ustalić muszę się szybko wynieść. Da się u nich polecieć na ok. 70mbps? Blokują takie serwery? Co się dzieje po wyczerpaniu limitu transferu - ograniczają czy wyłączają?

 

Byłbym wdzięczny, gdyby dał ktoś jakiś plik do pobrania albo test ip, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś bardziej uściślić, jak u nich właśnie z prędkością łącza? Zależy mi na tym, bo prowadzę serwis downloadu, a że obecnie mam VPS'a u prywatnej osoby gdzie nie da się prawie nic ustalić muszę się szybko wynieść. Da się u nich polecieć na ok. 70mbps? Blokują takie serwery? Co się dzieje po wyczerpaniu limitu transferu - ograniczają czy wyłączają?

 

Byłbym wdzięczny, gdyby dał ktoś jakiś plik do pobrania albo test ip, dzięki.

 

Miałem i nie polecam, konsola ssh wolno chodziła. (coś z procesorem jest nie tak bo z tego co pamietam masz kilkanaście procesorow po 200-300mhz)co nie jest dobrym rozwiazaniem.

Łacze chyba ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest vps w chmurze to procesor ma właśnie tak być a nie "coś jest nie tak" :) trzeba patrzeć co się kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem vps w firmie serwerydlaciebie.pl dokładnie pakiet

Linux VPS Pro x4.

W danych serwera pisze że gwarantowana prędkość to 3000MHz o ile się nie mylę 3 GHz...

Po testach cat /proc/cpuinfo taką oto komendą okazuje się że:

processor   	: 3
vendor_id   	: GenuineIntel
cpu family  	: 15
model   		: 4
model name  	:           		Intel(R) Xeon(TM) CPU 3.00GHz
stepping    	: 3
cpu MHz 		: 987.387
cache size  	: 2048 KB
physical id 	: 3
siblings    	: 2
core id 		: 0
cpu cores   	: 1
apicid      	: 7
fpu     		: yes
fpu_exception   : yes
cpuid level 	: 5
wp          	: yes
flags   		: fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm syscall nx lm constant_tsc pni monitor ds_cpl cid cx16 xtpr
bogomips    	: 5999.41
clflush size	: 64
cache_alignment : 128
address sizes   : 36 bits physical, 48 bits virtual

Mam prędkość procesora niecałe 1GHz ... Beznadziejna firma szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego chyba coś nas oszukujesz, to na pewno nie jest z serwerydlaciebie.pl.

 

 

Własnie, jak ja miałem vps u nich rok temu to było podzielone na 16 rdzeni po ~185 MHz, dlatego mały load one wytrzymują tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem trochę ich usługi i postanowiłem podzielić się moją opinią.

 

Miałem u nich dwa serwery, pierwszy wykupiłem w wakacje, i trzymałem przez trzy miesiące, i z nim nie było większych problemów(poza łączem, o którym później).

 

Ostatnio postanowiłem jeszcze raz wykupić u nich serwer, gdyż oferowali pierwszy miesiąc za złotówkę, a potrzebowałem właśnie serwera na niedługi okres czasu. Po jakimś czasie postanowiłem napisać im wiadomość, w której skarżę się na łącza. Co prawda przyjąłem postawę trochę upierdliwego użytkownika, ale mimo wszystko po ich odpowiedziach poczułem się jak szkodnik:

 

//nie cytujemy korespondencji

 

Ton odpowiedzi pana Pawła od samego początku mnie zadziwiał, nie wiem co się z nim stało, gdyż na serwerze wykupionym w wakacje support był dla mnie w 100% zadowalający i uprzejmy. W końcu muszą przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy znają się na rzeczy...

 

Jeśli chodzi o ich łącza, to tak jak w wiadomości do supportu, czasami prędkość pobierania pliku jest OK, a czasami tragiczna... Miałem nadzieję, że przy serwerach dedykowanych jest chociaż trochę lepiej, ale support nie odpowiedział mi dokładnie(bo nie chce mi się wierzyć, że łącze na serwerach dedykowanych jest tak samo niestabilne jak na dzielonych serwerach VPS...).

Prędkość pobierania spada w godzinach szczytu, zresztą możecie przetestować:

http://62.75.138.226/100MB.bin

 

Także w tym momencie jestem bardzo zawiedziony supportemw serwerydlaciebie i serdecznie polecam zakupić serwer bezpośrednio od server4you.de, w którym mam wykupiony w tym momencie serwer. Support świetny, cierpliwy, mamy dostęp do panelu, z którego możemy reinstalować system, rebootować itp.

Niektórych odstrasza wpłata z góry na 6 miesięcy, ale gdy rezygnujemy z umowy pieniądze za niewykorzystane miesiące są przesyłane z powrotem na nasze konto. Dodatkowo w przeliczeniu koszt serwera na 1 miesiąc jest niższy.

 

 

Podsumowując, SerweryDlaCiebie - szczerze odradzam, chyba, że lubicie kłócić się z supportem( ;) ), natomiast server4you polecam, jeśli lubicie mieć nad wszystkim kontrolę i chcecie mieć spokojny support.

 

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że moja opinia da wam trochę do myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×