Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak mnie to wkur!@#$%. Żadnej informacji od usługodawcy. Nie działa i tyle.

 

Jeśli awaria nastąpiła nagle to kto Cię miał poinformować? Jasnowidzów w supporcie nie mają...

Wyrozumiałości...

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 6:03 mi odpisali, że przepraszają za kłopot i że sprawdzą. Szybko! Napisałem do nich wczoraj ok 18stej. Mega żuli ciągle. Wczoraj to w ogóle nie działał.

 

Od godziny 17stej praktycznie nie idzie korzystać. No ale przecież trzeba być wyrozumiałym... Nie Kolopik? Co tam 13h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika działa im dobrze, tylko Zuzia dała ciała - liczę, że szybko to naprawią, bo jedna taka strona jest mi potrzebna teraz online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika k... znowu nie działa który to już pad w tym kwartale non stop kur... coś tam leży i kwiczy.

 

jeśli ktoś z was wie jak można wyciągać konsekwencję od usługodawcy to proszę o kontakt bo to co robi Adam to śmiech na sali, a żeby poinformował że mu coś nie działa bądź odebrał telefon, odpisał na sms-a to trzeba się w czepku urodzić i mieć wyjątkowe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maile, sms'y, gg cisza oczywiście brak odpowiedzi co się od wczoraj dzieje. Teraz nawet nie można się dostać do CPanelu na monice, ani do FTP - dziwne bo strona jakoś działa w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden z serwerów nie działa, żadna usługa również, pingi na adresy IP idą, ale po nazwach już nie, czyżby serwer DNS nawalił?

 

 

 

 

edycja:

 

po wpisaniu adresu IP strony głównej(178.248.75.93), strona firmy się ładuje, po wpisaniu adresu domenowego już nie, wygląda, że prawie na pewno coś z DNS

 

 

Edytowano przez ramigos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jnks

 

Ja 2 dni temu opłaciłem na kolejny rok:( Ciekaw jestem czy będą jakieś "bonusy" dla Klientów, za dawanie doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden z serwerów nie działa, żadna usługa również, pingi na adresy IP idą, ale po nazwach już nie, czyżby serwer DNS nawalił?

 

 

Chyba właściciel zapomniał odnowić swojej domeny

 

created: 2008.10.01 03:01:44

last modified: 2011.10.01 11:12:20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już coś się ruszyło, część działa, działa również ich strona firmowa. Jednak wciąż pracują nad awarią, przynajmniej takiego maila otrzymałem od Pana Adama, oby szybko wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No takie stronki małe to się wczytują mi faktycznie po kilkunastu sekundach, ale jak już coś większego to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to oznacza koniec glowa netu?

oby nie, zbyt wiele mam do stracenia, pomimo wszystkiego co na tym forum jest napisane, większość rzeczy wciąż mam tam

 

 

 

No takie stronki małe to się wczytują mi faktycznie po kilkunastu sekundach, ale jak już coś większego to masakra.

mi działa wszystko co jest na serwerowni polskiej, to, co w Holandii wciąż niedostępne

Edytowano przez ramigos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko "wróciło", ale odczuwalnie wolniej mi stronki wchodzą... Tragedii nie ma, ale jest co najwyżej dopuszczalnie.

 

No i nadal brak odpowiedzi od Administracji...

Edytowano przez domator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie "Monika" (monika.g l o w a n e t.pl / ns2. / 178.248.75.82) działa.

Ale "Zuzia" (zuzia.g l o w a n e t.pl / ns1. / 62.212.85.10) zdaje się mieć problemy.

 

http://grd.net.pl/g-l-o-w-a-n-e-t/monitor/archiwum/?2011-10-04

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×