Skocz do zawartości
LORDD93

Hosting dla forum o zjawiskach paranormalnych

Polecane posty

Witam! Poszukuję osoby/firmy, która zasponsorowała by konto www dla mojego forum. Jak na razie forum ma ok 20-30 unikalnych userów (ale jest dopiero od kilku dni w sieci). Skrypt na którym stoi forum to phpbb3. Forum jest o tematyce zjawisk paranormalnych oraz różnych dziwnych wydarzeń. Z góry dziękuję za zainteresowanie moim tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
która zasponsorowała by konto www

 

Czy Pańska firma sponsoruje konta www?

 

To nie jego firma, tylko wkleja ten link gdzie można.

 

A co do sponsoringu, to może chociaż pokażesz to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jego firma, tylko wkleja ten link gdzie można.

 

A co do sponsoringu, to może chociaż pokażesz to forum?

 

www.Paranormalni.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to tylko w Erze :)

Kup narazie hosting za własne kieszonkowe (np. w hsms.pl, ionic.pl itd.) a potem będziesz myślał o sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Właśnie... prosić o sponsoring z forum które nie ma nawet 50 postów to jakiś, niezbyt zresztą śmieszny, żart. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję osoby/firmy, która zasponsorowała by konto www dla mojego forum. Jak na razie forum ma ok 20-30 unikalnych userów (ale jest dopiero od kilku dni w sieci). Skrypt na którym stoi forum to phpbb3. Forum jest o tematyce zjawisk paranormalnych oraz różnych dziwnych wydarzeń. Z góry dziękuję za zainteresowanie moim tematem :)

 

Koszt 30 złotych rocznie lub nawet mniej, to chyba nie jest wydatek ogromny.

Raczej nikt nie zasponsoruje Ci serwera, tymbardziej, że jest to nowe forum. Takich próźb każda firma hostingowa otrzymuje z 5 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt 30 złotych rocznie lub nawet mniej, to chyba nie jest wydatek ogromny.

Raczej nikt nie zasponsoruje Ci serwera, tymbardziej, że jest to nowe forum. Takich próźb każda firma hostingowa otrzymuje z 5 dziennie.

 

I tutaj się Pan myli :)

Jeden przemiły Pan zrobił to. Konto www ma 2 GB na dane i 20 gb transferu/msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się Pan myli :)

Jeden przemiły Pan zrobił to. Konto www ma 2 GB na dane i 20 gb transferu/msc.

 

No to już wiem, co to za firma ... :)

To bardzo miłe, jednak z doświadczenia wiem jak to wygląda...

Tak czy inaczej, życzę powodzenia z nowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiesz :)?

 

Zresztą, chyba pojawi się baner sponsora na forum :)

 

nie pojawi się bo takowego nie potrzebuję i zrobiłem to bezinteresownie, paru znajomych ładnie się rozkręciła o podobnej tematyce fora po zaledwie kilku tyg. Może nawet podrzucę później kontaktem i się powymieniają banerami, a forum jak najbardziej ma potencjał jeżeli będzie dobrze prowadzone, a nie ma co podcinać skrzydeł każdemu :)

Także powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pojawi się bo takowego nie potrzebuję i zrobiłem to bezinteresownie, paru znajomych ładnie się rozkręciła o podobnej tematyce fora po zaledwie kilku tyg. Może nawet podrzucę później kontaktem i się powymieniają banerami, a forum jak najbardziej ma potencjał jeżeli będzie dobrze prowadzone, a nie ma co podcinać skrzydeł każdemu :)

Także powodzenia :P

jak narazie ten potencjhal poskutkowal BRAKIEM zarejestrowanych kont na forum wylaczajac konta admina.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak narazie ten potencjhal poskutkowal BRAKIEM zarejestrowanych kont na forum wylaczajac konta admina.:)

 

Mam 3 zarejestrowanych userów, na razie tak mało bo pustki na forum i jeszcze porządnej reklamy nie zrobiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×