Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pixel

Lockerz.com - ktos chce zaproszenie?

Polecane posty

Nie wiem czy slyszeliscie o serwisie Lockerz.com, ktory bije rekordy popularnosci w stanach, a kilka(nascie) dni temu wszedl do Europy.

 

Zasada serwisu jest prosta: logujac sie codziennie na ich stronie i odpowiadajac na 1 pytanie dziennie (dzisiaj bylo 'whats your favourite candy?') dostajesz punkty, ktore pozniej zamieniasz na nagrody. Codziennie za zalogowanie dostajesz 2 punkty, kolejne 2 za udzielenie odpowiedzi, dodatkowo na poczatku grasz w gre gdzie mozesz dostac ok 25 punktow.

Nagrody sa roznorodne, od tv 42", przez laptopy, ipody, sluchawki, gry i filmy, zegarki, okulary, a nawet skuter. Serwis wystartowal niedawno i ilosc punktow za nagrody nie jest poki co wygorowany, np najnowszy iPod shuffle 4GB to tylko 200punktow. Liczac 4 punkty dziennie + 25 z gry mozesz go miec juz po ok 43 dniach.

 

Zbyt piekne zeby bylo prawdziwe? Tez tak myslalem. Jednak Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters. Ponadto w sieci mozna znalezc sporo opini o serwisie. Sam nigdy bym nie wyslal do nikogo linku, czy nie kierowalbym na strone ktorej sam nie bylbym pewny.

 

Serwis dziala na zasadzie zaproszen - jesli ktos jest zainteresowany, niech mi wysle PW ze swoim adresem email. Obiecuje ze uzyje go tylko do wyslania zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniałeś o dość istotnej rzeczy odnośnie punktów - Za zapraszanie znajomych 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, za zapraszanie znajomych ja rowniez dostaje punkty. Na tej zasadzie dziala ta strona. Tak czy inaczej ktos dostanie 2 punkty za zaproszenie kolejnych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×