Skocz do zawartości
Boniek

Hetzner sposoby zapłaty i oferty tanich serwerów w Polsce.

Polecane posty

Witam.

 

Otóż po zmianie oferty na kimsufi, musiałem znaleźć inną firmę, która ma w miarę dobre serwery w niższej cenie. Trafiłem na Hetzner.de i Livenet.pl . Zadecydowałem jednak ,że w Niemczech mimo gorszego kontaktu śmiem twierdzić maszyna będzie bardziej stabilna.Czytywałem opinie ludzi ,którzy narzekali na livenet ,więc zadecydowałem wybrać Hetzner. Nasuwa się pytania jak jest z płatnością. Podejrzewam ,że będzie to trzeba zapłacić kartą. Mam rację?

No i pytanie nr. 2: Gdzie dostanę serwer (minimum 2 GB Ram) w miarę stabilny na Polskim łączu dla mniejszych pingów niż te które mamy do Hetzner'a.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuj jaką cenę możesz wydać na serwer w polsce, bo inny koszt jest np w ATMie, a inny w GTSie, livenecie czy szarej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan z Livenet oferował mi serwer za 250 zł i w tej cenie +/- 50 zł będzie mnie interesowało to. Jest to możliwe do spełnienia w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie ale podaj ile transferu cie interesuje m/c. Bo jeżeli 100GB to nawet taniej się da ale jeżeli 1000GB to już z tym będzie bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten z ionic.pl N8 nie ma opłaty instalacyjnej?

 

Pozdrawiam.

 

n8 zaplątał się przez przypadek ze starej oferty hetzner, na chwilę obecną oferujemy tylko serwery w Polsce - możemy indywidualnie dograć pakiet w razie czego zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że na razie zdecyduję się na serwer Hetznera.Serwer który chcę wykupić. No i jeszcze pytanie się nasuwa jaka byłaby tego cena gdy ktoś by pośredniczył między mną a Hetzner'em. Oferty proszę na priv.

 

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem do BOKu livenet to dostalem maila z odpowiedzia, ze mimo transferu na www oni na to nie patrza, wiec teoretycznie jesli chodzi o lacze masz bez ograniczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają możliwość płątności kartą Visa to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nich nie płaciłem, bo nie mam tam serwera ;) Ale z płatnościami za pomocą karty mbanku nie ma najmniejszych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×