Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Hosting Meeting 24 listopad 2009

Polecane posty

Ja będę z Jarkiem

 

Jakoś znajdziemy resztę to potem łatwiej będzie znaleźć nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatni rzad pod drzwiami tu siedzi wht Jarek edart ja chmuri mi3iek ( albo jakos tak ps bartek smycz dla mnie ;0 i kubek jak masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że trudno 3h bez internetu wytrzymać ;) a ja smyczy nie dostałem, a taka fajna była :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że trudno 3h bez internetu wytrzymać ;) a ja smyczy nie dostałem, a taka fajna była :P

 

 

 

ja też nie dostałem :( Bartek mnie oszukał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

pewnie wysyłaliście mu telepatyczne sygnały, że chcecie. @maniack wysłał SMSa i smycz dostał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

No to ja nie wiem, trzeba było mnie szukać ;)

 

Jakoś ksk czy chmuri mnie znaleźli :P

 

Było bardzo mało przerw więc mało czasu aby pogadać na spokojnie. Sam nie porozmawiałem nawet z połową osób, z którymi chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię w sumie znalazłem ale zapomniałem o smyczy :P Przy następnej okazji nie odpuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zadałem jedno ważne pytanie organizatorowi konferencji - jaki jest target, czyli kto powinien siedzieć jako widownia.

 

Więc targetem ostatniej i pewnie następnej konferencji hostingmeeting są małe i średnie przedsiębiorstwa (zwłaszcza startUp-y). Czyli firmy, które szukają rozwiązań hostingowych i często nie wiedzą co im jest potrzebne.

 

Stąd może poziom dla "nas" był niski ale parę pomysłów można było usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na wstępie pozdrawiam wszystkich uczestników i dziękuję za przybycie. Cieszę się, że miałem okazję poznać niektórych z Was osobiście. Mam nadzieję, że zaciekawił Was temat backupu danych on-line. To wciąż pewna nowość i nie znam innych hosterów, którzy posiadaliby coś takiego zintegrowane w swoich panelach dla Klientów.

 

Dla nas - prelegentów - kwestia targetu też była dość mglista do samego końca. Stąd też chyba duża rozpiętość prezentacji, od dość miękkiej, ukierunkowanej na małe i średnie firmy, jak na przykład moja, po bardzo "twardą" jak Janka Lekszyckiego z Parallels. Rozmawiałem z Darkiem (organizator z Webhosting.pl) i być może podziałamy wspólnie, aby przyciągnąć na salę także więcej naszych wspólnych, potencjalnych Klientów następnym razem.

 

A korzystając z okazji dziękuję wszystkim za udział w panelu dyskusyjnym, a w szczególności pytania skierowane do mnie. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×