Skocz do zawartości
bkat

Szukam Konta Reseller

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję konta Reseller w cenie do 200zł/rok(max 300zł).

 

Oczywiście wiem, że podana przeze mnie cena nie jest jakimś majątkiem Rzymu, ani nic w tym stylu, dlatego nie podaję konkretnych parametrów jakie chciałbym otrzymywać, gdyż przy tych pieniądzach jest to niemożliwe. Chciałbym jedynie, abyście podali mi oferty o jak najwyższych transferach i pojemności w podanej przeze mnie wyżej cenie.

 

Dotychczas znalazłem jedynie ofertę hekko pl, która jako tako daje radę:

http://www.hekko.pl/...a_reseller.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję konta Reseller w cenie do 200zł/rok(max 300zł).

 

Oczywiście wiem, że podana przeze mnie cena nie jest jakimś majątkiem Rzymu, ani nic w tym stylu, dlatego nie podaję konkretnych parametrów jakie chciałbym otrzymywać, gdyż przy tych pieniądzach jest to niemożliwe. Chciałbym jedynie, abyście podali mi oferty o jak najwyższych transferach i pojemności w podanej przeze mnie wyżej cenie.

 

Dotychczas znalazłem jedynie ofertę hekko pl, która jako tako daje radę:

http://www.hekko.pl/...a_reseller.html

 

Pozdrawiam

 

W tej chwili trwa promocja u nas, reseller w UK.

 

 

Link: http://mzone.pl/reseller.html

 

Support 24/7, pełne oprogramowanie. Obsługa WHM/cPanel

 

 

Są 3 pakiety 7, 12, 25 GB. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy testowałeś już naszą ofertę ? Jeśli masz jakieś wątpliwości bądź pytania, napisz.

 

 

Tak, mam założone u was konto testowe i wszystko jest jak najbardziej powinno być, jednak potrzebuję w tej cenie czegoś większego niż 20GB/m transferu i 4GB powierzchni dyskowej.

 

 

Co do mzone.pl, to posiadacie całkiem ciekawą ofertę, jednak istniejecie dopiero od niedawna na rynku, a ja stawiam przede wszystkim na stabilność(między innymi dlatego zainteresowałem się ofertą hekko.pl). Wiem, że to nie wasza wina i nie mam żadnych zastrzeżeń do Was. Póki co dziękuję firmom za indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, mam założone u was konto testowe i wszystko jest jak najbardziej powinno być, jednak potrzebuję w tej cenie czegoś większego niż 20GB/m transferu i 4GB powierzchni dyskowej.

 

 

Co do mzone.pl, to posiadacie całkiem ciekawą ofertę, jednak istniejecie dopiero od niedawna na rynku, a ja stawiam przede wszystkim na stabilność(między innymi dlatego zainteresowałem się ofertą hekko.pl). Wiem, że to nie wasza wina i nie mam żadnych zastrzeżeń do Was. Póki co dziękuję firmom za indywidualne podejście do klienta.

 

 

Instniejemy od 2006 roku, nie wiem czy to można nazwać niedawno. Nie wiem skąd masz takie wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instniejemy od 2006 roku, nie wiem czy to można nazwać niedawno. Nie wiem skąd masz takie wiadomości ;)

 

Z waszej stronki. W stopce © by Mzone.pl 2009 automatycznie nasunęło mi taką informację. No chyba, że faktycznie istniejecie od 06 - w takim razie radzę dopisanie © by Mzone.pl 20006-2009, gdyż to naprawdę zmyla i w pewnym sensie psuje renomę firmy. Jeżeli macie te 3 latka, to może faktycznie zainteresuję się Waszą ofertą :)

 

Z ViPower również się zapoznam.

 

-------------------------------------

Edit:

Zapoznałem się z ofertą mzone.pl jednak:

  • Max. 20 kont cPanel

co mi nie odpowiada. Przykro mi, ale może i macie duże parametry kont, ale narzucacie zbyt duże ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z waszej stronki. W stopce © by Mzone.pl 2009 automatycznie nasunęło mi taką informację. No chyba, że faktycznie istniejecie od 06 - w takim razie radzę dopisanie © by Mzone.pl 20006-2009, gdyż to naprawdę zmyla i w pewnym sensie psuje renomę firmy. Jeżeli macie te 3 latka, to może faktycznie zainteresuję się Waszą ofertą ;)

 

Z ViPower również się zapoznam.

 

-------------------------------------

Edit:

Zapoznałem się z ofertą mzone.pl jednak:

  • Max. 20 kont cPanel

co mi nie odpowiada. Przykro mi, ale może i macie duże parametry kont, ale narzucacie zbyt duże ograniczenia.

 

Tak, stopka została już poprawiona, faktycznie wprowadzała w błąd, wystarczyło jednak popatrzeć w dział Kontakt http://mzone.pl/kontakt.html .

W promocji masz ich do 50 w cpanel. Możesz dokupić dowolną ilość kont w każdej chwili.

 

Ale muszę Ci podziekować, dzieki Tobie zauważyliśmy pewną lukę w ofercie. Limit na konta zostanie zmiesiony całkowicie.

 

Życzę powodzenia w wyborze, tak czy inaczej. Szczególnie w stabilności ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziękuję wszystkim za przedstawienie swojej oferty. Zaskoczyła mnie indywidualność, z jaką podchodzą niektóre firmy do klienta i to im się naprawdę chwali. Dziękuję również za dość ekscentryczną wypowiedź Webq.net.pl. Na dniach powinienem się zdecydować. Gwarantuję, że napiszę swoją decyzję tutaj wraz z uzasadnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Wybrałem ofertę firmy Netrar.pl. Skusili mnie indywidualnym podejściem do klienta, sprostaniem moich wymagań, a nawet przewyższenie ich oraz ich rzetelność.

 

Za 200zł rocznie otrzymałem konto reseller z parametrami 8/80GB transf. miesięczny.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w dokonaniu wyboru i za zainteresowanie!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na http://newrails.pl/site/mains/reseller i jestem zadowolony ale jak już poużywasz na netrarze to daj znać jak ich oceniasz.

Na newrails.pl mam Ruby on rails co jest dla mnie niezbędnikiem. Czy na netrarze można mieć ruby?

 

Witam ponownie

 

Wybrałem ofertę firmy Netrar.pl. Skusili mnie indywidualnym podejściem do klienta, sprostaniem moich wymagań, a nawet przewyższenie ich oraz ich rzetelność.

 

Za 200zł rocznie otrzymałem konto reseller z parametrami 8/80GB transf. miesięczny.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w dokonaniu wyboru i za zainteresowanie!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Wybrałem ofertę firmy Netrar.pl. Skusili mnie indywidualnym podejściem do klienta, sprostaniem moich wymagań, a nawet przewyższenie ich oraz ich rzetelność.

 

Za 200zł rocznie otrzymałem konto reseller z parametrami 8/80GB transf. miesięczny.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w dokonaniu wyboru i za zainteresowanie!

Pozdrawiam

 

Kilka miesiecy minelo, prosze odpowiedz jak z dzialaniem, aktualnie szukam resellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×