Skocz do zawartości
.net

[Opinia] Magnetx.Pl

Polecane posty

Zabawnego? nic.

 

widocznie źle zrozumiałem tą 'buźkę' za Twoim stwierdzeniem "Komunikat praktycznie identyczy jak na nazwa.pl ;)"

 

;)

 

w sumie strona na serwerach Netartu - więc komunikat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mam serwer w netart i tak średnio jestem z niego zadowolony powoli kończy mi się jego pojemność więc zastanawiam się nad innym rozwiązaniem, może jakiś dedyk czy możecie mi coś polecić ? Będę wdzięczny za rade.

 

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Tak mam serwer w netart i tak średnio jestem z niego zadowolony powoli kończy mi się jego pojemność więc zastanawiam się nad innym rozwiązaniem, może jakiś dedyk czy możecie mi coś polecić ? Będę wdzięczny za rade.

 

Oferujesz hosting, i nie wiesz jaka maszyna Ci potrzebna?

No dobra, nie czepiam się.

 

Napisz czego oczekujesz.

Jaka maksymalna cena/mc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta hostingu chyba raczej traktowana powinna być jako "wartość dodana" do innych usług, czyli projektowania stron (a przynajmniej takie wrażenie odniosłem po przejrzeniu oferty na stronie, więc specjalnie bym się nie czepiał tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie usługa hostingu jest jako dodatek do tworzenia stron, choć posiadamy klientów, którzy korzystają z samej usługi hostingu.

Niektórym klientom zależy na tym aby mieć osobę która będzie administrowała kontem strony, czy też mailami i zajmie się sprawami technicznymi tj jak stworzenie bazy, podpięcie domeny i doglądanie, pragnę zauważyć że nie dla wszystkich te rzeczy są proste.

To tak pokrótce.

 

Jeżeli chodzi o pytanie N3T5kY to bardziej zależało mi na poradzie jakiego dostawce wybrać z kraju czy też z zagranicy (np. Niemcy), kogo polecacie jakie firmy macie już sprawdzone, i którym ufacie.

Fakt nie określiłem konkretnie jakiej pomocy oczekuje a nikt nie jest wróżką ;)

Kwestie naszych potrzeb myślę że są jasne skoro posiadamy serwer w netart więc nie są one zbyt wygórowane. Krotko mówiąc jeżeli możecie mi polecić jakąś konkretną firmę żebym mógł sie zapoznac z jej ofertą bede wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać kilka tematów na forum i znalazłbyś kilka dobrych firm. Ode mnie: najdmen.pl, serwerydedykowane.pl, hetzner.de i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje na pewno zajrzę na te stronki i przeszukam forum coś ciekawego się znajdzie. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ponowne rozpatrzenie oferty naszej firmy i przedstawienie opinii oraz pytań, bądź propozycji modernizacji.

 

www.magnetx.pl

www.forum.magnetx.info

 

Dziękuję za pomoc

mgx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×