Skocz do zawartości
Tenior

hitme.pl padlo

Polecane posty

Ja już napisałem do nich kilka maili. Mam właściwie tylko 2 problemy w tym czasie (o ile więcej nie wyjdzie w trakcie):

 

1. Fatal error: Class 'mysqli' not found - klasa mysqli jest wbudowana w PHP, może ta funkcja nie została włączona w pliku php.ini

2. Dodatkowy problem jest w plikami .htaccess w Wordpressie. Wchodząc na stronę www.moja_strona.pl/wp-admin widzę ekran logowania, jednak po zalogowaniu nie mogę przejść do panelu administracyjnego, ponieważ dostaję komunikat o braku strony (404). Stawiam na błędnie interpretowany htaccess, bo przed awarią było wszystko OK.

Sprawdziłem to na nowo założonej subdomenie + instalacja WP i dzieje się rzecz chyba gorsza:

Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@subdomena.moja_stromna.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Ogólnie z hostingu jestem bardzo zadowolony, więc nie chciałbym zmieniać na jakiś inny z tego powodu. Tylko gdyby ktoś zareagował na te 2 ważne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O braku mysqli pisałem w ten sam dzień co mi strona wstała,brak reakcji. Teraz widzę coś takiego...

C:\Users\SanKen>ping progaming.pl

 

Badanie progaming.pl [188.116.54.25] z 32 bajtami danych:

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

 

Statystyka badania ping dla 188.116.54.25:

Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4

(100% straty),

 

O ... kopane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś żarty? Prawie tydzień strona offline. No może małe przerwy na działanie. Znowu leży.

 

Microsoft Windows [Wersja 6.1.7601]

Copyright © 2009 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

C:\Users\Dawid Szewczyk>ping nhlonline.pl

 

Badanie nhlonline.pl [188.116.54.25] z 32 bajtami danych:

UpynĄ limit czasu ľĄdania.

UpynĄ limit czasu ľĄdania.

UpynĄ limit czasu ľĄdania.

UpynĄ limit czasu ľĄdania.

 

Statystyka badania ping dla 188.116.54.25:

Pakiety: Wysane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4

(100% straty),

 

C:\Users\Dawid Szewczyk>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj zabieram dupę. Niech tylko wstanie i robię przelot nad polską... Z dla od polskich usług..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaluza

Ja już napisałem do nich kilka maili. Mam właściwie tylko 2 problemy w tym czasie (o ile więcej nie wyjdzie w trakcie):

 

1. Fatal error: Class 'mysqli' not found - klasa mysqli jest wbudowana w PHP, może ta funkcja nie została włączona w pliku php.ini

2. Dodatkowy problem jest w plikami .htaccess w Wordpressie. Wchodząc na stronę www.moja_strona.pl/wp-admin widzę ekran logowania, jednak po zalogowaniu nie mogę przejść do panelu administracyjnego, ponieważ dostaję komunikat o braku strony (404). Stawiam na błędnie interpretowany htaccess, bo przed awarią było wszystko OK.

Sprawdziłem to na nowo założonej subdomenie + instalacja WP i dzieje się rzecz chyba gorsza:

 

 

Ogólnie z hostingu jestem bardzo zadowolony, więc nie chciałbym zmieniać na jakiś inny z tego powodu. Tylko gdyby ktoś zareagował na te 2 ważne rzeczy.

 

Co do wordpressa to tak ma teraz chyba każdy - przynajmniej my :)

Właśnie mija 24h od momentu kiedy wysłałem im ticket o tym i nic, cisza.

 

Najgorsze to że nawet przenieść się na inny hosting nie można bo przy eksporcie bazy też coś wywala.

No cóż, czekamy.

Edytowano przez Kaluza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s16 ma wzloty i upadki, w przeciągu 14 dni drugi downtime, Dziś po godzinie wstało i odpukać na razie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s16 ma wzloty i upadki, w przeciągu 14 dni drugi downtime, Dziś po godzinie wstało i odpukać na razie działa.

Cały panel do zarządzania vpsami nie działał, ale same vpsy się nie wyłączyły, tylko były odcięte od netu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem do nich kilka maili. Mam właściwie tylko 2 problemy w tym czasie (o ile więcej nie wyjdzie w trakcie):

 

1. Fatal error: Class 'mysqli' not found - klasa mysqli jest wbudowana w PHP, może ta funkcja nie została włączona w pliku php.ini

2. Dodatkowy problem jest w plikami .htaccess w Wordpressie. Wchodząc na stronę www.moja_strona.pl/wp-admin widzę ekran logowania, jednak po zalogowaniu nie mogę przejść do panelu administracyjnego, ponieważ dostaję komunikat o braku strony (404). Stawiam na błędnie interpretowany htaccess, bo przed awarią było wszystko OK.

Sprawdziłem to na nowo założonej subdomenie + instalacja WP i dzieje się rzecz chyba gorsza:

 

 

Ogólnie z hostingu jestem bardzo zadowolony, więc nie chciałbym zmieniać na jakiś inny z tego powodu. Tylko gdyby ktoś zareagował na te 2 ważne rzeczy.

 

No qrdwa siedzę już 2 godziny i też mam to samo. Coś skopali.

 

Już robie ticketa do ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj zabieram dupę. Niech tylko wstanie i robię przelot nad polską... Z dla od polskich usług..

Nie czepiajac się hitme.. Ile razy się to przewijało już na forum, że ludzie uciekną z hitme? Tyle że dalej tam siedzą. A tymczasem naspamowaliście 3 strony o tym, że coś padło. Wygląda na to, że część siedzi tylko tam po to, aby spamować o padach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu mieli poważną awarię, dopiero pierwszy raz mi się zdarzyło, ale widać że pracują bo już nawet wordpress zaczął poprawnie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu mieli poważną awarię, dopiero pierwszy raz mi się zdarzyło, ale widać że pracują bo już nawet wordpress zaczął poprawnie działać smile.png

Faktycznie happy.png

To pozostało im jeszcze: Fatal error: Class 'mysqli' not found

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaluza

Z tego co widzę HITME uporało się z .htaccess. Czas przegrać pliki i uciekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysqli naprawili :)

 

Wiec jak na stan dzisiejszy mam działający hosting. Oby już nie doznał tak wielkiej awarii, bo znowu trzeba będzie szukać coś nowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak na stan dzisiejszy mam działający hosting. Oby już nie doznał tak wielkiej awarii, bo znowu trzeba będzie szukać coś nowego :/

Nie nakłaniam Cię do rezygnacji z Hitme, ale to samo powiesz po następnej, i następnej, i następnej. A w trakcie każdej awarii będziesz psioczyć na forum, że padło. Nie jesteś jedyny. Wystarczy przejrzeć kilka stron postów.

 

Za każdą awarią jest to samo. Jedna osoba napisze, że padło i zaraz 10 następnych robi lament, zamiast poczekać na naprawienie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, był atak na jednego z klientów, problem z sieci wyeliminowany w kilka minut po.

 

W przeciągu tygodnia chcemy wszystko zapiąć vlanami tak aby nie odczuwały posieci ataków.

Taką to odpowiedź dostałem na zapytanie co do pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kurde mówicie o serwerach WWW i VPSach więc się nie dziwcie że odpowiedzi sa różne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

dla mnie jest dziwną rzeczą, że tak nagle awarii uległy serwery www i VPS'y.

 

Jasne niech ostrzegają przed każdą nagłą awarią serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, kiedy już na prawdę się ustabilizują... BO jeszcze co pewien czas są pady. Dzisiaj np 2 odnotowałem (jeden między 12 a 14 , a drugi jest teraz - trwał 10-15 min).

 

Ponadto zdalnie się z bazą danych nie można połączyć za pomocą programu. Jak jeszcze przez ten tydzień tak będzie to na prawdę, trzeba będzie zmienić hosting, bo tutaj się nie da (zostawię sobie go do czasu skończenia abonamentu na jakieś pliki).

Edytowano przez IceManSpy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj tracert z tych awarii, jakiej usługi to dotyczy. Jeżeli masz hosting www to w cpanel należy wskazać adresy, hosty, z których możliwe jest łączenie się z bazą danych.

Mam ustawiony wild card - wcześniej nie było problemów. Odp z BOKu jeszcze nie dostałem, jutro się im przypomnę.

Problem dotyczy hostingu - żadne dedyki, czy vps.

 

Tracertu nie mogłem zrobić, bo dostałem tylko maila z niezależnego monitoru, że padło, a akurat nie miałem dostępu do kompa.

Edytowano przez IceManSpy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

PING / TRACERT

 

Ja mogę powiedzieć że wszystko działa i tak samo wiarygodne informacje to będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie awaria trwa od rana, czy ip 188.116.4.206 to ta sama maszyna (nr 4)?

 

traceroute 188.116.4.206

traceroute to 188.116.4.206 (188.116.4.206), 30 hops max, 40 byte packets

1 192.168.1.1 (192.168.1.1) 8.405 ms 8.396 ms 8.411 ms

2 * * *

3 kra-r2.tpnet.pl (80.50.157.17) 26.167 ms 29.284 ms 29.507 ms

4 195.205.0.10 (195.205.0.10) 34.436 ms 37.118 ms 37.293 ms

5 80.50.131.178 (80.50.131.178) 41.405 ms 41.548 ms 41.651 ms

6 157.25.248.69 (157.25.248.69) 45.416 ms 26.745 ms 157.25.248.61 (157.25.248.61) 30.401 ms

7 157.25.248.122 (157.25.248.122) 30.500 ms 157.25.248.94 (157.25.248.94) 30.744 ms 34.200 ms

8 gw-v13-gts.gdacto-1.v4.nephax.net (78.133.249.66) 38.573 ms 42.050 ms 42.301 ms

9 gw-v18-ln.gdandc-2.v4.nephax.net (188.116.1.2) 42.496 ms 46.170 ms 46.386 ms

10 gw2-do-nephax1.hitme.net.pl (188.116.0.62) 47.931 ms 50.248 ms 32.271 ms

11 * * *

12 * * *

13 * * *

14 * * *

15 * * *

16 gw2-do-nephax1.hitme.net.pl (188.116.0.62) 2175.292 ms !H 2176.481 ms !H 3037.251 ms !H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×