Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Upgrade forum do wersji 3.0

Polecane posty

Gość Spanner

może jeszcze niech pokazuje kto wstawił minus a kto plus :P

 

 

Będzie wyświetlać to co mogę uzyskać na podstawie danych, czyli kto dał repa, kiedy (dokładna data), w którym temacie i za który post w tym temacie, kto dostał tego repa oraz czy było to +1 czy -1. no i ewentualnie jeszcze jakieś info o userze mogę prezentować jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z czego może wynikać, że liczba postów wyświetlana na profilu różni się od liczby postów wyświetlanej w opisie użytkownika obok postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

A z czego może wynikać, że liczba postów wyświetlana na profilu różni się od liczby postów wyświetlanej w opisie użytkownika obok postu?

Dokładnie tym czym pisałem wcześniej (mam potwierdzenie z IPB).

 

Wyższa liczba to liczba wszystkich napisanych postów, niższa to liczba postów, które zostały na forum.

 

Czyli posty znikają - bo tematy są usuwane, bo wypowiedzi są usuwane, bo całe forum w przeszłości były usuwane itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

albo posty znajdują się w dziale, w którym naliczanie postów jest wyłączone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tym czym pisałem wcześniej (mam potwierdzenie z IPB).

 

Wyższa liczba to liczba wszystkich napisanych postów, niższa to liczba postów, które zostały na forum.

 

Czyli posty znikają - bo tematy są usuwane, bo wypowiedzi są usuwane, bo całe forum w przeszłości były usuwane itd.

Mylisz się i na pewno IPS (chodziło Ci o producenta) nie mógł tak napisać.

 

Są dwa liczniki,


  •  
  • wyższy - zlicza posty z wszystkich działów,
  • niższy - zlicza posty tylko z działów gdzie jest włączone naliczanie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Mylisz się i na pewno IPS (chodziło Ci o producenta) nie mógł tak napisać.

 

Są dwa liczniki,


  •  
  • wyższy - zlicza posty z wszystkich działów,
  • niższy - zlicza posty tylko z działów gdzie jest włączone naliczanie postów.

 

3) That is normal as well. The post count on the profile is ACTIVE posts, while the post count on the topic view is historical. If you make a post and delete it, the post count on topic view does not decrease, while the one on profile view does.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa działu i opis ten sam kolor. Bez żadnego pogrubienia czy podkreślenia. To sami przy nazwach tematów. Może jednak dałoby się to jakoś wyróżnić?

 

Pogrubienie nazw działów jest proste do zrobienia . Oto kod css (można trochę bardziej doprecyzować selektor)

h4 a{font-weight:bold; font-size:13px;}

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostawimy możliwość dawania minusów tylko moderatorom bo już zaczynają się nadużycia.
Popieram.

Kto taki inteligentny daje minusy za pisanie prawdy? :)

http://www.webhostingtalk.pl/topic/20951-opcja-na-wygasajace-domeny/page__view__findpost__p__182696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze taki mało istotny bzdet, który wcięło - favicona wyparowała z adresu :)

Co do powiadamiania mejlowego - wyłączyłem zupełnie (a szkoda), bo szlag mnie jasny trafiał gdy dostawałem 20 maili z powiadamianiem o każdym nowym poście w danym temacie, a nie jak dotąd 1 mail do momentu kiedy odwiedziłem ponownie dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To jeszcze taki mało istotny bzdet, który wcięło - favicona wyparowała z adresu :)

Co do powiadamiania mejlowego - wyłączyłem zupełnie (a szkoda), bo szlag mnie jasny trafiał gdy dostawałem 20 maili z powiadamianiem o każdym nowym poście w danym temacie, a nie jak dotąd 1 mail do momentu kiedy odwiedziłem ponownie dany temat.

Ja mam odznaczoną opcję

Załącz kopię wiadomości, kiedy wysyłasz wiadomość e-mail z obserwowanego tematu

 

I dostaję jednego maila tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna osoba (nie chciałbym wskazywać palcem) nagle miała niespodziewany przypływ plusów... Ale bynajmniej nie walnęła takiego mądrego posta, tylko nagle się po jednym plusie pojawiło przy osobnych postach. I jeszcze tak się dziwnie złożyło, że np. stało się to w temacie, w którym ktoś szukał hostingu, a ta osoba złożyła ofertę.

Może ja sobie też założę drugie konto do autooceny?

A tak na serio to chyba czas to wyłączyć...

 

Edit: dodam jeszcze, że ta osoba jest znana z posiadania więcej niż jednego konta na tym forum i pomimo, że to wbrew regulaminowi to nikomu to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Pewna osoba (nie chciałbym wskazywać palcem) nagle miała niespodziewany przypływ plusów... Ale bynajmniej nie walnęła takiego mądrego posta, tylko nagle się po jednym plusie pojawiło przy osobnych postach. I jeszcze tak się dziwnie złożyło, że np. stało się to w temacie, w którym ktoś szukał hostingu, a ta osoba złożyła ofertę.

Może ja sobie też założę drugie konto do autooceny?

A tak na serio to chyba czas to wyłączyć...

 

Edit: dodam jeszcze, że ta osoba jest znana z posiadania więcej niż jednego konta na tym forum i pomimo, że to wbrew regulaminowi to nikomu to nie przeszkadzało.

Takie coś powinno zgłaszać się do administracji aby można było coś konkretnie ustalić.

 

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że do momentu pojawienia się modyfikacji umożliwiającej śledzenie reputacji zostanie ona wyłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi konkretny przypadek a o zobrazowanie problemu, wobec czego nie chciało mi się robić kwasów i donosić. Chodzi mi o problem natury ogólnej, który chyba najłatwiej rozwiązać po prostu wyłączając tę funkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nie chodziło mi konkretny przypadek a o zobrazowanie problemu, wobec czego nie chciało mi się robić kwasów i donosić. Chodzi mi o problem natury ogólnej, który chyba najłatwiej rozwiązać po prostu wyłączając tę funkcję.

Oczywiście, że najłatwiej jest funkcję wyłączyć, ale jeśli taka sytuacja występuje to należy "ukarać" winnych. Manipulacje w internecie to chleb powszedni ale trzeba z tym walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie ma otwierania linków w nowym oknie (zakładce). Aby to włączyć trzeba większość głosów na zgromadzeniu rady czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że najłatwiej jest funkcję wyłączyć, ale jeśli taka sytuacja występuje to należy "ukarać" winnych. Manipulacje w internecie to chleb powszedni ale trzeba z tym walczyć

Tylko takie problemy potrzebują niestety "rozwiązań systemowych", karanie będzie niestety walką z wiatrakami, to szeroki problem z którym zmaga się np. wykop - ludzie zakładają dodatkowe konta by podbijać dodawane przez siebie treści albo w ramach jakiejś "umowy" robią to nawzajem - z tym się nie da na dłuższą metę walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dalej nie ma otwierania linków w nowym oknie (zakładce). Aby to włączyć trzeba większość głosów na zgromadzeniu rady czy co? :)

 

Powinno działać. Test http://www.wykop.pl <-- dla mnie działa

 

Tylko takie problemy potrzebują niestety "rozwiązań systemowych", karanie będzie niestety walką z wiatrakami, to szeroki problem z którym zmaga się np. wykop - ludzie zakładają dodatkowe konta by podbijać dodawane przez siebie treści albo w ramach jakiejś "umowy" robią to nawzajem - z tym się nie da na dłuższą metę walczyć.

Znam problem, całe szczęść WHT to nie wykop i skala jest dużo mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Mi dalej nie działa

To działa przy wykorzystaniu java scriptu - nie zdziwiłbym się gdyby adblock coś knocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych adblocków, sprawdzałem na 4 rożnych kompach w firmie na rożnych systemach i rożnych przeglądarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nie mam żadnych adblocków, sprawdzałem na 4 rożnych kompach w firmie na rożnych systemach i rożnych przeglądarkach

Ehhh i jak ja mam odtworzyć błąd aby go naprawić albo zgłosić do supportu IPS jak na FF oraz IE linki w postach i sygnaturkach otwierają się w nowych oknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linki w postach i sygnaturkach do zewnętrznych stron otwierają się w nowych oknach, natomiast linki do innych lokalizacji na forum w tym samym oknie.

Ponadto może jeszcze zrobić by odnośniki do zdjęć otwierały się w nowych oknach? (przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×