Skocz do zawartości
nsboxpl

DA Tania licencja ?

Polecane posty

Witam serdecznie na wstępie proszę o przeniesienie tematu do odopowiedniego działu jeżeli do złego trafiłem

 

a więc tak jestem zainteresowany kupnem Direct Admin`a pytanie gdzie dostane go najtaniej, oczywiście licencja lifetime, i oczywiście sprzedaż z FV :-)

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianMiodek napisał:
380 zł brutto FVat oczywiście.

Jeżeli jest Pan zainteresowany proszę o dane do FV na PW.

Pozdrawiam Damian Miodek

Active Hosting

NIP: 611-225-84-80

NIP EU: PL6112258480

REGON: 020673893

Ul. [edit]

58-500 Jelenia Góra

380brutto to chyba jedna z droższych cen, spotkałem się z cenami 200netto/250brutto i pytam czy jest gdzieś jeszcze taniej ? jeżeli nie to biore za 250brutto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak xorg mogę polecić Patryka z neteasy: http://neteasy.pl/kontakt.html - solidny administrator, posiadający chyba najtańszy DA (instalacje i konf. też tanio robi ;) ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DA pracuje na Debianie Lenny? Może to głupie pytanie, ale wolę się upewnić, bo na stronie Direct Admina jako systemy wspierane (z rodziny Debiana) wymienione są tylko;

Debian Sarge/Woody 3.1/Etch 4.0/Ubuntu, 5.x (these are all variants of debian) 32-bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam HC . Sam zakupilem tam licencję za kwotę 200 zl. Licencja została "odpalona" na okres testowy 30 dni i w tym czasie spokojnie moglem zainstalować panel, zapłacić za licencję. Po zapłacie dostalem nowe ID licnecji, gdzie wystarczylo wpisac nowe ID i od tamtej pory zero problemu. Nawet co bylem zaskoczony dostalem spis polecen jak manulanie i latwo zmienić ten ID licnecji ;), ogolnie polecam szybki i mily kontak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę odpalić DA na wlasnej maszynie - gdzie moge najtaniej kupic licencje ktora mi na to pozwoli? najdmen.pl ma co prawda tanio, ale niestety - mozna korzystac z tego DA tylko na ichnich maszynach.. Gdzie mozna kupic tanio licencje lifetime i typ.. external? (dobrze pisze?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupic tanio licencje lifetime i typ.. external? (dobrze pisze?).

Tylko i wyłącznie na directadmin.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×