Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sonia Dim

Profesjonalne tłumaczenia stron internetowych na wiele języków

Polecane posty

Szanowni Państwo,

 

Poszukuję profesjonalnej, sprawdzonej i godnej zaufania firmy zajmującej się tłumaczeniem treści stron internetowych. Chodzi o języki zarówno europejskie, jak i azjatyckie. W Google wyskakuje sporo firm reklamujących się w taki sposób, ale mam już złe doświadczenia z kilkoma biurami tłumaczeń, chciałabym więc zapytać Państwa o opinie i poprosić o polecenie jakiejś firmy. Czy ktoś korzystał z usług jakiegoś biura i może szczerze je polecić?

 

Chodzi o tłumaczenie informacji o stronie, całego interfejsu strony, regulaminu, polityki prywatności i tekstów prostego skryptu działającego na stronie. Profil biznesowy.

 

Będę wdzięczna za sugestie. Załączam wyrazy szacunku,

 

Sonia Dim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam znajomego - przysięgłego z angielskiego - w Gdyni, a także kolejnego (ale już nie przysięgły) w Gdańsku, jeśli nie musi być firma.. ja niestety znudziłem się tłumaczeniami i wszystko powyżej dwóch stron A4 1200 znaków mnie nudzi : )

jakby co, mogę zapytać, solidni ludzie - zapraszam do kontaktu: milosz@epoczta.pl

 

Czasem lepiej uderzyć bezpośrednio do ludzi zamiast do firm, bo słyszałem, że taka jedna firma na "S" po prostu daje studenciakom za głodową kasę swoje fuchy i potem tylko poprawiają, wystawiając fakturkę "profesjonalnej firmy"...

 

Jeszcze mam kogoś od niemieckiego, ale to raczej osoba zdobywająca doświadczenie (magister filologii)... ale również zapraszam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×